Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Region Waloński

Region Waloński – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Brukseli: Wycieczka do Luksemburga z wizytą w Dinant

1. Z Brukseli: Wycieczka do Luksemburga z wizytą w Dinant

Odkryj pozbawione dostępu do morza Wielkie Księstwo Luksemburga podczas całodniowej wycieczki z Brukseli, podróżując po drodze przez malownicze lasy Ardenów. Kontynuuj do Luksemburga, stolicy Wielkiego Księstwa. Tutaj Twój przewodnik zabierze Cię do dzielnicy Kirchberg, gdzie znajduje się wiele budynków Unii Europejskiej, takich jak Europejski Trybunał Sprawiedliwości i Komisja Europejska. Spaceruj ulicami starego miasta i udaj się do imponującej katedry Notre-Dame, pięknego przykładu późnogotyckiej architektury z renesansowymi zdobieniami. Będzie czas na podziwianie Pałacu Wielkiego Księcia i zwiedzanie fortyfikacji miejskich w czasie wolnym w centrum miasta. Po wolnym czasie w mieście odwiedź malowniczą wioskę Dinant z XV-wieczną kolegiatą, cytadelą i małym muzeum saksofonu (opcjonalnie). Wybierz między opcją prywatną a współdzieloną.

Lotnisko Charleroi/Bruksela: Transfer autobusowy do/z lotniska CRL

2. Lotnisko Charleroi/Bruksela: Transfer autobusowy do/z lotniska CRL

Skorzystaj z najszybszego i najwygodniejszego połączenia autobusowego między lotniskiem Charleroi a dworcem kolejowym Brussels Midi/Brussels South Station. Miej dużo miejsca na duży bagaż i unikaj stresu związanego z opóźnieniami dzięki biletowi autobusowemu ważnemu do godziny 4:00 rano następnego dnia. Wskocz na pokład przestronnego autobusu i zajmij miejsce, które oferuje dużo miejsca na nogi. Połącz się z pokładową siecią Wi-Fi i naładuj akumulatory dzięki zasilaczowi przy siedzeniu. Skorzystaj z szybkiego czasu podróży wynoszącego zaledwie 55 minut, ponieważ na bezpośredniej trasie, która eliminuje wszelkie niepotrzebne przystanki po drodze. Nie martw się o spóźnienie na autobus dzięki biletowi ważnemu przez cały dzień. Jedź autobusem, który jest przyjazny dla środowiska, szybki, niezawodny i niedrogi, co czyni go doskonałym wyborem dla podróżnych. Zrelaksuj się, gdy kierowca zajmie się za Ciebie ruchem ulicznym i nawigacją.

Z Brukseli: Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem do Dinant i Luksemburga

3. Z Brukseli: Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem do Dinant i Luksemburga

Wyjedź z Brukseli rano i udaj się autobusem do Luksemburga. Przejedź przez piękne miasto Dinant nad brzegiem rzeki Mozy, miasto znane z muzyki, historii i piwa, gdzie będziesz mieć trochę wolnego czasu na samodzielne zwiedzanie miasta. Kontynuuj podróż do Luksemburga, aby odkryć Place d'Armes, założony przez Hiszpanów w 1671 roku, gdzie możesz zanurzyć się w tętniącej życiem atmosferze typowych restauracji i kawiarni. Przejdź słynnym pasażem, aby dotrzeć do ratusza w Luksemburgu na Place Guillaume II, a następnie kontynuuj podróż do XVII-wiecznej katedry Notre-Dame w sercu Ville Haute. Poznaj stare miasto, punkt widokowy na Chemin de la Corniche i magiczną dzielnicę Grund. Zyskaj trochę wolnego czasu na zakupy, jedzenie i zwiedzanie we własnym tempie przed podróżą autobusem z powrotem do Brukseli.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

4. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Wavre: Bilet wstępu do Walibi Belgium

5. Wavre: Bilet wstępu do Walibi Belgium

Od najbardziej intensywnych emocji po rodzinną zabawę, 41 atrakcji Walibi oferuje ekscytującą przygodę, która zachwyci zarówno młodych, jak i starszych. Jeśli chcesz spędzić dzień pełen wrażeń z przyjaciółmi lub zobaczyć gwiazdy w oczach swoich małych dzieci, Walibi gwarantuje wyjątkowe wrażenia pełne niezapomnianych wspomnień. Czy wiesz, że ostatnio nowe atrakcje i wciągające światy wzbogaciły przygodę w parku? Zanurz się na przykład w indiańskiej atmosferze Karma World i rzuć wyzwanie swoim przyjaciołom lub rodzinie w małej rywalizacji o to, kto zje najwięcej popcornu w pysznej Popcorn Revenge! Lub daj się ponieść tropikalnemu rytmowi Exotic World i weź udział w Kondaa: najwyższym, najszybszym i najbardziej przerażającym megacoasterze w krajach Beneluksu. Tuż pod Brukselą, przyjdź i odkryj legendarny nowy rollercoaster od Walibi, uznany za najlepszy park rozrywki w Belgii!

Liege: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

6. Liege: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

Poznaj Liege we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzesz pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Liege. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij zwiedzanie katedry św. Pawła, symbolu miasta! Odwiedź kolegiatę Saint-Jacques z architekturą Bnadian. Sfotografuj pomnik Karola Wielkiego, poznaj wielkiego króla i podziwiaj życie morskie w Akwarium-Muzeum. Wspaniały Théâtre de Liège zadziwi Cię. W takim razie czeka na Ciebie doskonała akustyka Opéra Royal de Wallonie-Liège, nie zapomnij zrobić zdjęć. Zabytkowy Pałac Książęcych Biskupów zapiera dech w piersiach swoim pięknem. Podziwiaj centralny Place Lambert! Cudowny kościół św. Andrzeja jest wart twojego czasu i miejsca w pamięci mobilnej. Wyjątkowe piękno i architektura kościoła św. Bartłomieja będzie kolejnym krokiem, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Muzeum Le Grand Curtius, historyczna rezydencja przekształcona w muzeum, która zaskoczy Cię swoimi eksponatami! Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

7. eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Wavre: Bilet wstępu do Aqualibi

8. Wavre: Bilet wstępu do Aqualibi

Przygotuj się na bezprecedensową wodną przygodę w Aqualibi, największym parku wodnym w Belgii! Po ogromnej rozbudowie Aqualibi otworzyło swoje podwoje 22 grudnia, odsłaniając falę nowości, które przeniosą Cię do egzotycznego miejsca. Wśród nich imponująca 25-metrowa wieża, z której wychodzą 4 zjeżdżalnie wodne, unikalne w krajach Beneluksu. Zanurz się w akcji z Banzai, gdzie dwumiejscowe zjeżdżalnie rurowe, możliwe dzięki technologii napędowej, zachwycą Cię. Lub rzuć wyzwanie znajomym w szaleńczym wyścigu na macie na Wiki Wiki. Poszukiwacze mocnych wrażeń pokochają Pomakai, oferujący odważne i nieoczekiwane wiry, podczas gdy Waikiki łączy prędkość i emocje w wyjątkowym doświadczeniu. Dzięki tej transformacji Aqualibi oferuje teraz prawie 8 000 metrów kwadratowych czystej wodnej przyjemności zarówno dla młodych, jak i starszych. Ta ekspansja zwiększa ofertę Aqualibi, w tym dziką rzekę, rapido, basen z falami, pierwszą wieżę zjeżdżalni, dwie strefy relaksu z jacuzzi, a także dwie dedykowane strefy dla dzieci.

Ardeny: Bilet wstępu do Caves of Han i Wildlife Park

9. Ardeny: Bilet wstępu do Caves of Han i Wildlife Park

Zejdź do trzewi ziemi i odkryj podziemny świat Jaskiń Han. Eksploruj jaskinie pod ziemią, pięknie oświetlone światłami LED. Jedź historycznym tramwajem do wejścia, a następnie odkryj magiczne galerie, w tym Salę Kopuły i Salę Draperii. Podziwiaj odbicia tego podziemnego świata, wyrzeźbionego przez rzekę Lesse, która przepływa z jednej strony skały na drugą. Oceniona przez Zielony Przewodnik Michelin na 3 gwiazdki, atrakcja odwiedziła prawie 30 milionów gości w ciągu ponad 250 lat. Wybierz się na safari w Wildlife Park i zobacz zwierzęta, takie jak niedźwiedzie brunatne, dzikie leśne renifery i szopy wędrujące półwolno. Wybierz zwiedzanie pieszo lub safari-busem i podziwiaj przyrodę bez żadnego wysiłku!

„Sprawa Waltera” Liège: gra ewakuacyjna na świeżym powietrzu

10. „Sprawa Waltera” Liège: gra ewakuacyjna na świeżym powietrzu

🕵️‍♀️ OBUDOWA WALTERA 💣 Badając banalną historię szantażu szefa miliardera, dowiadujesz się, że w mieście ukryta jest bomba, która może wybuchnąć za dwie godziny! Tylko ty masz wystarczające umiejętności, aby rozwiązać sprawę. Graj jako prywatny detektyw i przeżyj wciągające śledztwo w sercu miasta. Przesłuchaj świadków i zbierz po drodze wskazówki, aby móc rozbroić bombę na czas! TWOJA PRZYGODA ROZPOCZYNA SIĘ TERAZ! 🎭 Zabawna wycieczka po mieście z niecodziennym scenariuszem 🧠 Rozwiązuj zagadki po drodze, aby rozwiązać sprawę 👀 Znajdź wskazówki, które są ukryte na pomnikach wokół ciebie 💎 Poznaj miejsca, które musisz zobaczyć i odkryj ukryte klejnoty 🔐 Odblokuj zabawne fakty o odwiedzanych miejscach ⌚ Graj we własnym rytmie: rozpoczynaj i wstrzymuj grę, kiedy tylko chcesz 💬 Zespół Coddy jest dostępny 7/7 przez czat na żywo (9:00-20:00)

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 92
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Region Waloński

Region Waloński: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Region Waloński? Kliknij tutaj.