Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Region Południowy, Rumunia

Najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Region Południowy, Rumunia

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Region Południowy, Rumunia?

Region Południowy, Rumunia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Region Południowy, Rumunia? Kliknij tutaj.

Region Południowy, Rumunia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 10 306 opinii

Grupa była mała, podobało nam się to. Podróżowaliśmy minibusem, który dotarł punktualnie do naszego punktu odbioru o 7:30. Jest to wycieczka całodniowa. Przewodnik bardzo miły i sympatyczny. przewodnik towarzyszy ci w zamku Peles, ale nie w zamku Bran, ponieważ jest mały. A w Braszowie jest czas wolny. Chcielibyśmy zostać dłużej w Braszowie, aby zobaczyć wszystkie świąteczne lampki, ale nie mogliśmy z powodu ruchu, który miał wrócić i że tam też dużo się dzieje. Wzięliśmy nasz luch i poszło nam dobrze, ponieważ pamiętajcie, że przyjedziecie zjeść do Braszowa około 17:00. A w zamku Peles, po obejściu go o 11 rano, dają pół godziny za darmo, ale jest tylko jedna kawiarnia i chodzi tam kilku turystów, nie masz czasu.

Nasz włoskojęzyczny przewodnik Mattia zabrał nas na tę niesamowitą wycieczkę po 2 zamkach Peles i Bran w Transylwanii oraz mieście Braszów. Naprawdę bardzo dobrze, sprawił, że zakochaliśmy się w historii Rumunii i wyjaśnił nam nie tylko to, co było zawarte w trasie, ale nawet więcej, udzielając nam bardzo przydatnych rad i zawsze będąc bardzo pomocnym! Absolutnie zalecane! Zamek Peles jest wspaniały, a Braszów jest również bardzo piękny, zamek Bran nic specjalnego. . .

Doświadczenie było bardzo pozytywne, chociaż dzień imprezy oznaczał ogromną kolejkę do zamku Draculi. Przewodnik Giuliano był nieoceniony, bardzo cierpliwy i dostępny na każdą potrzebę podczas całej podróży. Podczas podróży dał nam naprawdę ciekawe historie i fragmenty historii, poza wyjaśnieniami tego, co widzieliśmy. Polecam tę wycieczkę wszystkim.

Wspaniałe doświadczenie. To była nasza pierwsza rezerwacja z Get Your Guide. Trasa przebiegła idealnie zgodnie z planem. Bardzo pomocny i nigdy nie nudny przewodnik, który towarzyszył nam przez całą podróż, ale oferował możliwość spędzenia wolnego czasu na zwiedzenie Brazowa. Zwiedzanie dwóch zamków + miasta jest idealne. Naprawdę polecam.

Bardzo miłe i zabawne doświadczenie, ogólna wycieczka zdołała dać piękny widok Transylwanii, przewodnik był bardzo kompletny w wyjaśnieniach i rozrywce, a także czas trwania, który był długi, ale mieliśmy chwile wolności