Regent's Canal – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: Wynajem GoBoat dla Regent's Canal i Paddington Basin

1. Londyn: Wynajem GoBoat dla Regent's Canal i Paddington Basin

GoBoat to przyjazna dla środowiska firma żeglugowa, której misją jest przyciągnięcie większej liczby osób na brytyjskie drogi wodne. Ciesz się wyjątkowym, zrównoważonym i ekscytującym doświadczeniem z przyjaciółmi i rodziną oraz odkrywaj swoje miasto z wody. Każda łódź GoBoat może pomieścić do ośmiu pasażerów, a doświadczenie jest przyjazne zarówno psom, jak i dzieciom dzięki kamizelkom ratunkowym i pomocy wypornościowej. Nie jest wymagana żadna wcześniejsza wiedza na temat żeglugi, a personel udziela pełnego instruktażu dotyczącego jazdy i bezpieczeństwa przed wypłynięciem. Ciesz się spokojnym rejsem łodziami poruszającymi się z prędkością do 4 mil na godzinę i podziwiaj niektóre z najbardziej imponujących widoków Birmingham z nowej perspektywy. GoBoaty napędzane są niemal bezgłośnym silnikiem elektrycznym, który jest bardziej ekologiczną alternatywą dla silników benzynowych. Pokład i stół wykonano z drewna leśnego pozyskiwanego w sposób zrównoważony, a jądro pianki w 80% z przetworzonego PET – co odpowiada 600 plastikowym butelkom. Każda łódź ma siedzenia wokół centralnego stołu, tworząc towarzyską przestrzeń idealną dla grup przyjaciół, współpracowników i rodzin. To także świetna okazja do randkowania — pasażerowie są zachęcani do zabrania własnego pikniku, a GoBoat zapewni przytulne koce, jeśli pogoda stanie się chłodna, lub parasole i poncza, jeśli pada deszcz. Samodzielna jazda łodzią oferuje gościom jedno-, dwu- lub trzygodzinne wycieczki na elektrycznych łodziach piknikowych siedem dni w tygodniu, z rezerwacją rozpoczynającą się codziennie od 9:30.

Londyn: Regent's Canal Musical Punting Tour z przewodnikiem

2. Londyn: Regent's Canal Musical Punting Tour z przewodnikiem

Ciesz się czarującą przejażdżką łodzią wzdłuż najpiękniejszego odcinka Regent's Canal z występem muzycznym na żywo na pokładzie jednego z najbardziej czarujących londyńskich talentów. Wejdź na pokład łodzi na Camden Lock i przepłyń obok tętniącego życiem targu Camden Market. Przejdź pod Mostem Zamku Piratów i obserwuj pary i grupy piknikujące i pijące drinka wzdłuż kanału w Zamku Piratów. Kontynuuj w kierunku miejsc do cumowania dla zwiedzających, zasadniczo wersji tymczasowych miejsc parkingowych nad kanałem, gdzie łodzie kanałowe mogą przebywać do tygodnia, zanim przepłyną do następnego miejsca do cumowania. Podziwiaj tutaj zapierające dech w piersiach stare i nowe łodzie kanałowe. Następnie przepłyń obok kościoła św. Marka i zobacz jego neogotycką architekturę i żywe kwiaty. Podziwiaj słynną pływającą chińską restaurację Feng Shang Princess, zanim zawrócisz w londyńskim zoo i wrócisz do Camden.

British Museum i Camden Town 3,5-godzinna wycieczka grupowa po włosku

3. British Museum i Camden Town 3,5-godzinna wycieczka grupowa po włosku

W ramach tego 4-godzinnego programu łączonego odkryjesz jedną z najbardziej fascynujących atrakcji Londynu podczas wycieczki z przewodnikiem po British Museum, a następnie złapiesz autobus do tętniącej życiem dzielnicy Camden Town. Założone w 1753 roku, w środku Oświecenia, kiedy rządziła nauka, a imperium morskie Anglii kwitło, British Museum szczyci się kolekcją, która zgromadziła przedmioty ze wszystkich zakątków ziemi. Zorganizowane w obszarach odzwierciedlających okresy i obszary geograficzne świata, muzeum może być trudne do samodzielnego poruszania się. Twój przewodnik poprowadzi Cię trasą, która obejmuje wszystkie główne obiekty, w tym Kamień z Rosetty, Marmury Elgina i pozostałości Mausele w Halikarnasie, jednego z cudów starożytnego świata. Zobaczysz mumie z Egiptu i słynne mezopotamskie przedmioty, takie jak sztandar z Ur i megalityczne rzeźby z Wyspy Wielkanocnej i epoki rzymskiej w Anglii. Następnie wsiądziesz do piętrowego autobusu i udasz się na krótką przejażdżkę do Camden Town Market, jednego z najbardziej kolorowych zabytków Londynu. Udaj się do labiryntu straganów, aby doświadczyć wielokulturowości rynku i odkryć gotycką modę, ziołowe zapachy oraz naprawdę niezwykłe przedmioty i rękodzieło. Zakończ wycieczkę spacerem wzdłuż brzegów kanału Regent's Canal z kolorowymi łodziami mieszkalnymi. To brama do jednego z najpiękniejszych miejskich spacerów w Londynie i do jednego z najlepszych widoków z Primrose Hill.

Regent's Canal: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Regent's Canal? Kliknij tutaj.