Dodaj daty

Red Light Secrets
Zniżki i promocje

Zniżki i promocje

Nasze najbardziej polecane Red Light Secrets Zniżki i promocje

Amsterdam: Bilet wstępu do Muzeum Tajemnic Czerwonego Latarni

1. Amsterdam: Bilet wstępu do Muzeum Tajemnic Czerwonego Latarni

Poznaj historię niesławnej dzielnicy czerwonych latarni i dowiedz się, jak wygląda typowy dzień osoby pracującej w branży erotycznej. Zobacz pokoje, w których świadczone są usługi seksualne. Posłuchaj opowieści osób tam pracujących i poznaj ich punkt widzenia. Historie te ukazane są w lekki i szczery sposób – ma to na celu walkę z tabu związanym z pracą seksualną.   Usiądź w jednym ze sławnych okien w dzielnicy czerwonych latarni w Amsterdamie i sprawdź, jak czuje się osoba po drugiej stronie szyby. Poznaj historię pracy seksualnej w Amsterdamie i przekonaj się, dlaczego to miasto stało się tak liberalne. Przeczytaj opowieści gości muzeum zapisane na „ścianie wyznań”. Niektóre z tych historii są zabawne, inne wstrząsające, ale łączy je jedno: są interesujące.

Amsterdam: muzeum Red Light Secrets i 1-godzinny rejs

2. Amsterdam: muzeum Red Light Secrets i 1-godzinny rejs

Poznaj historię branży seksualnej w jedynym na świecie muzeum prostytucji w amsterdamskiej dzielnicy czerwonych latarni. Zarezerwuj bilet wstępu do muzeum Red Light Secrets i poznaj najstarszy zawód świata oraz sekrety branży, które dla wielu ludzi pozostają tajemnicą. Przekonaj się, jak to jest siedzieć w jednym z okien osób świadczących usługi seksualne, i posłuchaj sekretów kobiet. Wyrusz w rejs po wpisanej na listę UNESCO dzielnicy kanałów i zobacz piękne domy kupieckie z czasów złotego wieku. Przepłyń obok zabytkowych kościołów i Magere Brug (Chudego Mostu), słuchając nagranego komentarza dostępnego w kilku językach.

Amsterdam: gra miejska i piesza wycieczka

3. Amsterdam: gra miejska i piesza wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawną grą podczas tej pieszej wycieczki po Amsterdamie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od Amsterdam Centraal, głównego dworca kolejowego w Amsterdamie. Odwiedź Basiliek van de Heilige Nicolaas z jego pięknym wnętrzem i na zewnątrz oraz odkryj Beurs van Berlage, poznając jego historię. Sfotografuj kościół Oude, jeden z najstarszych kościołów w Amsterdamie. Podziwiaj plac Dam w Amsterdamie, zbudowany przez słynnego architekta Jacobusa Ouda. Spójrz na imponujący pałac, który na ciebie czeka. Dowiedz się o niewyjaśnionym morderstwie w Red Light Secrets Museum i podziwiaj Westerkerk z jego wyjątkową estetyką. Zobacz pomnik Anny Frank i przypomnij sobie przede wszystkim cierpienia Anny Frank, a także ofiary II wojny światowej. Na koniec zatrzymaj się przy słynnych 9 Streets, wisience na torcie tej wyjątkowej wycieczki.

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Amsterdam

Amsterdam

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Zniżki i promocje w: Red Light Secrets

Oprócz atrakcji typu Zniżki i promocje w: Red Light Secrets jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Amsterdam?

W: Amsterdam są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Red Light Secrets: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Red Light Secrets? Kliknij tutaj.