Dodaj daty

Red Light Secrets
Bilety wstępu

Bilety wstępu

Nasze najbardziej polecane Red Light Secrets Bilety wstępu

Amsterdam: Bilet wstępu do Muzeum Tajemnic Czerwonego Latarni

1. Amsterdam: Bilet wstępu do Muzeum Tajemnic Czerwonego Latarni

Poznaj historię niesławnej dzielnicy czerwonych latarni i dowiedz się, jak wygląda typowy dzień osoby pracującej w branży erotycznej. Zobacz pokoje, w których świadczone są usługi seksualne. Posłuchaj opowieści osób tam pracujących i poznaj ich punkt widzenia. Historie te ukazane są w lekki i szczery sposób – ma to na celu walkę z tabu związanym z pracą seksualną.   Usiądź w jednym ze sławnych okien w dzielnicy czerwonych latarni w Amsterdamie i sprawdź, jak czuje się osoba po drugiej stronie szyby. Poznaj historię pracy seksualnej w Amsterdamie i przekonaj się, dlaczego to miasto stało się tak liberalne. Przeczytaj opowieści gości muzeum zapisane na „ścianie wyznań”. Niektóre z tych historii są zabawne, inne wstrząsające, ale łączy je jedno: są interesujące.

Amsterdam: muzeum Red Light Secrets i 1-godzinny rejs

2. Amsterdam: muzeum Red Light Secrets i 1-godzinny rejs

Poznaj historię branży seksualnej w jedynym na świecie muzeum prostytucji w amsterdamskiej dzielnicy czerwonych latarni. Zarezerwuj bilet wstępu do muzeum Red Light Secrets i poznaj najstarszy zawód świata oraz sekrety branży, które dla wielu ludzi pozostają tajemnicą. Przekonaj się, jak to jest siedzieć w jednym z okien osób świadczących usługi seksualne, i posłuchaj sekretów kobiet. Wyrusz w rejs po wpisanej na listę UNESCO dzielnicy kanałów i zobacz piękne domy kupieckie z czasów złotego wieku. Przepłyń obok zabytkowych kościołów i Magere Brug (Chudego Mostu), słuchając nagranego komentarza dostępnego w kilku językach.

Amsterdam: gra miejska i piesza wycieczka

3. Amsterdam: gra miejska i piesza wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawną grą podczas tej pieszej wycieczki po Amsterdamie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od Amsterdam Centraal, głównego dworca kolejowego w Amsterdamie. Odwiedź Basiliek van de Heilige Nicolaas z jego pięknym wnętrzem i na zewnątrz oraz odkryj Beurs van Berlage, poznając jego historię. Sfotografuj kościół Oude, jeden z najstarszych kościołów w Amsterdamie. Podziwiaj plac Dam w Amsterdamie, zbudowany przez słynnego architekta Jacobusa Ouda. Spójrz na imponujący pałac, który na ciebie czeka. Dowiedz się o niewyjaśnionym morderstwie w Red Light Secrets Museum i podziwiaj Westerkerk z jego wyjątkową estetyką. Zobacz pomnik Anny Frank i przypomnij sobie przede wszystkim cierpienia Anny Frank, a także ofiary II wojny światowej. Na koniec zatrzymaj się przy słynnych 9 Streets, wisience na torcie tej wyjątkowej wycieczki.

Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Amsterdam

Amsterdam

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Bilety wstępu w: Red Light Secrets

Oprócz atrakcji typu Bilety wstępu w: Red Light Secrets jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Amsterdam?

W: Amsterdam są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Bilety wstępu w: Red Light Secrets?

Red Light Secrets: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Red Light Secrets? Kliknij tutaj.

Red Light Secrets: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 261 opinii

Bardzo dobrze, ale... Wizyta skupia się głównie na wysłuchaniu byłej rosyjskiej prostytutki, która opowiada o wyzwaniach życia oraz pewnych doświadczeniach swoich kolegów i siebie. W muzeum jest bardzo mało doświadczenia, na co mogę narzekać… W przeciwnym razie jest to czynność, którą należy wykonać, ale nie powinna znajdować się na początku listy atrakcji.

To naprawdę interesujące, czas trwania trasy jest również zaskakująco dobry, jeśli wysłuchasz wszystkich historii i przeczytasz wszystkie panele i plakaty. Wszystkie pisemne informacje można znaleźć w skróconej broszurze oferowanej po wizycie. Sprawia, że ludzie zmieniają swoje uprzedzenia i zastanawiają się nad podziemną prostytucją.

Ciekawe do poznania świata i życia dziewcząt. Aktywność z dbałością o szczegóły! Polecam tym, którzy są ciekawi tak jak ja i chcą poznać ludzką stronę.

Absolutnie idealne! Wszystkie informacje, które musisz znać! Najważniejsza atrakcja dzielnicy czerwonych latarni!🙏🏼🇳🇱

Bardzo interesujący, niemiecki przewodnik audio ma nieco niezręczny głos.