Red Light Secrets – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Amsterdam: Bilet wstępu do Muzeum Tajemnic Czerwonego Latarni

Amsterdam: Bilet wstępu do Muzeum Tajemnic Czerwonego Latarni

Poznaj historię niesławnej dzielnicy czerwonych latarni i dowiedz się, jak wygląda typowy dzień osoby pracującej w branży erotycznej. Zobacz pokoje, w których świadczone są usługi seksualne. Posłuchaj opowieści osób tam pracujących i poznaj ich punkt widzenia. Historie te ukazane są w lekki i szczery sposób – ma to na celu walkę z tabu związanym z pracą seksualną.   Usiądź w jednym ze sławnych okien w dzielnicy czerwonych latarni w Amsterdamie i sprawdź, jak czuje się osoba po drugiej stronie szyby. Poznaj historię pracy seksualnej w Amsterdamie i przekonaj się, dlaczego to miasto stało się tak liberalne. Przeczytaj opowieści gości muzeum zapisane na „ścianie wyznań”. Niektóre z tych historii są zabawne, inne wstrząsające, ale łączy je jedno: są interesujące.

Amsterdam: muzeum Red Light Secrets i 1-godzinny rejs

Amsterdam: muzeum Red Light Secrets i 1-godzinny rejs

Poznaj historię branży seksualnej w jedynym na świecie muzeum prostytucji w amsterdamskiej dzielnicy czerwonych latarni. Zarezerwuj bilet wstępu do muzeum Red Light Secrets i poznaj najstarszy zawód świata oraz sekrety branży, które dla wielu ludzi pozostają tajemnicą. Przekonaj się, jak to jest siedzieć w jednym z okien osób świadczących usługi seksualne, i posłuchaj sekretów kobiet. Wyrusz w rejs po wpisanej na listę UNESCO dzielnicy kanałów i zobacz piękne domy kupieckie z czasów złotego wieku. Przepłyń obok zabytkowych kościołów i Magere Brug (Chudego Mostu), słuchając nagranego komentarza dostępnego w kilku językach.

Amsterdam: Odkryj karnet z ponad 35 atrakcjami

Amsterdam: Odkryj karnet z ponad 35 atrakcjami

Pobierz Explore Pass na swój smartfon i zacznij planować podróż do Amsterdamu. Wybierz spośród karnetów Explorer Pass z 50, 75 lub 100 punktami Explorer Points. Wymień punkty Explorer Points na wstęp do wybranych atrakcji. Zbuduj idealny plan zwiedzania dostosowany do Twoich zainteresowań. Uzyskaj dostęp do aplikacji do rezerwacji na żywo, w której możesz przeglądać dostępne atrakcje i wycieczki, tworzyć plan zwiedzania, rezerwować bilety i śledzić swoje punkty. Z łatwością przemierzaj miasto dzięki całodobowemu dostępowi do autobusu City Sightseeing Amsterdam Hop-on, Hop-Off. Wiele atrakcji w Amsterdamie szybko się wyprzedaje. Z Explore Pass kupujesz bilety z dużym wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że zobaczysz wszystko, co chcesz. Wybierz swoje ulubione spośród następujących atrakcji wymienionych w karcie (dostępne atrakcje mogą się zmieniać, zawsze sprawdzaj aplikację lub stronę internetową): - Amsterdam Icebar - Rejs po kanałach Amsterdam Light Festival z restauracji Loetje (sezonowo) - Muzeum Amsterdamu - ARTIS Micropia - Królewskie Zoo ARTIS - BODY WORLDS The Happiness Project - 24-godzinne zwiedzanie Amsterdamu - bilet na autobus hop-on hop-off - Muzeum Diamentów - Holenderskie Muzeum Ruchu Oporu - Wycieczki Fatbike - Piana - Muzeum marihuany i konopi haszyszowych - Doświadczenie Heinekena - Dom Bolsa - Żydowska dzielnica kulturalna - Keukenhof (tylko wstęp) (sezonowo) - Rejs po kanale LOVERS - Półotwarty rejs statkiem LOVERS - Rejs z winem i serem LOVERS - Madame Tussauds Amsterdam - Muzeum Moco - Narodowe Muzeum Morskie - Muzeum Nauki NEMO - New York Pizza by LOVERS Cruise - Rejs z naleśnikami - Sekrety czerwonego światła - Muzeum Domu Rembrandta - Rijksmuseum - Ripley's Believe it or Not! - Muzeum Stedelijk - Lochy Amsterdamu - Amsterdam do góry nogami - TO JEST HOLANDIA - Muzeum Tortur - Muzeum Van Gogha - Muzeum Willet-Holthuysen - Doświadczenie WONDR

Amsterdam: gra miejska i piesza wycieczka

Amsterdam: gra miejska i piesza wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawną grą podczas tej pieszej wycieczki po Amsterdamie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od Amsterdam Centraal, głównego dworca kolejowego w Amsterdamie. Odwiedź Basiliek van de Heilige Nicolaas z jego pięknym wnętrzem i na zewnątrz oraz odkryj Beurs van Berlage, poznając jego historię. Sfotografuj kościół Oude, jeden z najstarszych kościołów w Amsterdamie. Podziwiaj plac Dam w Amsterdamie, zbudowany przez słynnego architekta Jacobusa Ouda. Spójrz na imponujący pałac, który na ciebie czeka. Dowiedz się o niewyjaśnionym morderstwie w Red Light Secrets Museum i podziwiaj Westerkerk z jego wyjątkową estetyką. Zobacz pomnik Anny Frank i przypomnij sobie przede wszystkim cierpienia Anny Frank, a także ofiary II wojny światowej. Na koniec zatrzymaj się przy słynnych 9 Streets, wisience na torcie tej wyjątkowej wycieczki.

Amsterdam: 1-godzinna wycieczka z przewodnikiem po barach

Amsterdam: 1-godzinna wycieczka z przewodnikiem po barach

Zapraszamy na ekscytującą przygodę w samym sercu nocnego życia Amsterdamu dzięki naszej 1-godzinnej wycieczce z przewodnikiem po barach! Doświadczenie rozpocznie się, gdy zbierzesz się w wyznaczonym miejscu spotkania, gdzie nasz lokalny przewodnik przygotuje scenę dla niezapomnianej podróży. Poczuj szum ekscytacji, dołączając do dynamicznej grupy innych odkrywców, chętnych do odkrywania tętniącej życiem sceny towarzyskiej miasta. Szybko wyrusz w drogę, aby zagłębić się w tętniące życiem ulice, wyłożone różnorodnymi barami, z których każdy ma swój niepowtarzalny charakter i urok. Przygotuj się na zanurzenie się w eklektycznej atmosferze Amsterdamu, podczas gdy nasz kompetentny przewodnik poprowadzi Cię, odkrywając ukryte perełki i popularne hotspoty. Poznaj urzekające historie o słynnych barach w mieście i dziwaczne opowieści, które sprawiają, że każda lokalizacja jest wyjątkowa. W miarę postępów wycieczki rozkoszuj się różnorodną gamą napojów oferowanych na różnych przystankach po drodze. Niezależnie od tego, czy chodzi o delektowanie się klasycznymi holenderskimi piwami, próbowanie rzemieślniczych koktajli, czy odkrywanie lokalnych specjałów, każdy znajdzie coś dla siebie. Nawiąż kontakt z innymi uczestnikami, wymieniaj się historiami i ciesz się żywą atmosferą, która definiuje każde miejsce. Z każdym nowym barem spodziewaj się innego klimatu i atmosfery, przyczyniając się do dynamicznej gobelinowej przygody w Amsterdamie. Wycieczka kończy się ostatnim przystankiem, podczas którego pożegnasz się z nowo poznanymi przyjaciółmi i zastanowisz się nad godziną wypełnioną śmiechem, koleżeństwem i niezapomnianymi wspomnieniami. Poczuj puls nocnego życia Amsterdamu i wyjedź z nowo odkrytym uznaniem dla gobelinu społecznego miasta. Dzięki naszej 1-godzinnej wycieczce z przewodnikiem po barach zanurz się w esencji tętniącego życiem nocnego Amsterdamu, odkrywając jego ukryte skarby i tworząc trwałe wspomnienia w zaledwie 60 minut!"

Amsterdam: Najciekawsze atrakcje

Red Light Secrets: Wycieczki i bilety

Holandia: Ciekawe miejsca

Red Light Secrets: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Red Light Secrets? Kliknij tutaj.

Red Light Secrets: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0
(688 recenzji)

Willem i Tamsin byli absolutnie niesamowici. Drobne szczegóły od początku do końca były absolutnie idealne. Ich wiedza i informacje na temat Amsterdamu nie miały sobie równych, a my skorzystaliśmy jeszcze bardziej, ponieważ byliśmy jedyną rezerwacją, a naszym doświadczeniem była spersonalizowana wycieczka osobista. To nowa firma, stąd tyle recenzji, ale jest to naprawdę najlepsze doświadczenie, jakiego doświadczysz w Amsterdamie, jeśli chcesz poznać miasto, a jednocześnie zyskać wspaniałe możliwości zrobienia zdjęć. Szczerze mówiąc, odwołaliśmy naszą kolację, aby zostać dłużej z Willemem na drinku, ponieważ facet jest po prostu bardzo kompetentny i przyjazny.

Bardzo dobrze, ale... Wizyta skupia się głównie na wysłuchaniu byłej rosyjskiej prostytutki, która opowiada o wyzwaniach życia oraz pewnych doświadczeniach swoich kolegów i siebie. W muzeum jest bardzo mało doświadczenia, na co mogę narzekać… W przeciwnym razie jest to czynność, którą należy wykonać, ale nie powinna znajdować się na początku listy atrakcji.

To naprawdę interesujące, czas trwania trasy jest również zaskakująco dobry, jeśli wysłuchasz wszystkich historii i przeczytasz wszystkie panele i plakaty. Wszystkie pisemne informacje można znaleźć w skróconej broszurze oferowanej po wizycie. Sprawia, że ludzie zmieniają swoje uprzedzenia i zastanawiają się nad podziemną prostytucją.

Ciekawe do poznania świata i życia dziewcząt. Aktywność z dbałością o szczegóły! Polecam tym, którzy są ciekawi tak jak ja i chcą poznać ludzką stronę.

Absolutnie idealne! Wszystkie informacje, które musisz znać! Najważniejsza atrakcja dzielnicy czerwonych latarni!🙏🏼🇳🇱