Red Dunes Desert Safari, Dubaj

Red Dunes Desert Safari, Dubaj

Red Dunes Desert Safari, Dubaj – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Safari na pustyni, quady, przejażdżka na wielbłądzie i obóz Al Khayma

1. Dubaj: Safari na pustyni, quady, przejażdżka na wielbłądzie i obóz Al Khayma

Odkryj pustynię poza Dubajem w ramach safari z przewodnikiem po wydmach. Skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w różnych opcjonalnych atrakcjach, w tym przejażdżce quadem, przejażdżce na wielbłądzie lub kolacji oraz pokazie rozrywkowym. Przewodnik odbierze Cię z Twojego hotelu lub z wybranego przez Ciebie miejsca. Następnie udaj się na pustynię niedaleko Dubaju i, po krótkiej przerwie, weź udział w ekscytującym rajdzie po wydmach w towarzystwie doświadczonych kierowców. Możesz też spróbować swoich sił w sandboardingu i zrobić wspaniałe zdjęcia ruchomych wydm. Udaj się do obozowiska Al Khayma na przejażdżkę na wielbłądzie i wliczone w cenę napoje. Uczestnicy 7-godzinnej wycieczki udadzą się na pokazy rozrywkowe i wyśmienitą kolację w formie grilla w obozie. Na zakończenie wycieczki zostaniesz odwieziony(-a) z powrotem do Twojego hotelu/budynku.

Dubaj: Safari, quady, przejażdżka na wielbłądzie i kolacja w formie bufetu

2. Dubaj: Safari, quady, przejażdżka na wielbłądzie i kolacja w formie bufetu

Odkrywaj pustynię w trakcie tej wycieczki SUV-em z Dubaju. Przemierzaj pustynne wydmy Land Cruiserem. Przejedź quadem po wydmach, po czym obejrzyj program rozrywkowy na żywo i zjedz kolację w obozowisku beduinów. Rozpocznij od odkrywania surowych pustynnych terenów. Później weź udział w rajdzie po wydmach Land Cruiserem z napędem na cztery koła (pojazd jest wyposażony we wszystkie niezbędne zabezpieczenia) i sandboardingu na jedwabistych wydmach z czerwonym piaskiem. Następnie, jeśli Twoja rezerwacja obejmuje tę opcję, wyruszysz na przejażdżkę quadami po rozległych piaskach. Przed rozpoczęciem wysłuchaj krótkiego instruktażu i wskazówek dotyczących bezpieczeństwa. Na koniec odpocznij w tradycyjnym obozie w stylu beduińskim, gdzie czekają na Ciebie takie atrakcje jak jazda na wielbłądzie i malowanie henną. Obejrzyj pokaz tańca brzucha i ludowego, delektując się pyszną kolacją z grilla.

Dubaj: Półdniowe safari na pustyni, przejażdżka na wielbłądzie i quady

3. Dubaj: Półdniowe safari na pustyni, przejażdżka na wielbłądzie i quady

Kierowca przyjedzie po Ciebie do hotelu pojazdem z napędem na cztery koła. Następnie wraz z lokalnym przewodnikiem wyruszysz na pustynię położoną zaledwie 45 minut jazdy od Dubaju. Po dotarciu na pustynię Lahbab uczestnicy zostaną powitani w klimatyzowanym namiocie, gdzie będą mogli ugasić pragnienie i odpocząć. Jeżeli masz na tyle odwagi, możesz opcjonalnie pojeździć na quadzie po pięknych czerwonych wydmach dubajskiej pustyni. Następnie udasz się na pustynię, gdzie wyruszysz na rajd po wydmach w pojeździe z napędem na cztery koła. Poczuj, jak podskakuje Ci żołądek, gdy będziesz jeździć w górę i w dół po wysokich czerwonych wydmach. Zachwyć się tym, jak pojazd radzi sobie z niewyobrażalnie stromymi wzniesieniami i nierównym terenem pustyni.  Po rajdzie po wydmach spróbuj swoich sił w sandboardingu lub po prostu podziwiaj otaczającą Cię scenerię. Koniecznie zrób mnóstwo zdjęć malowniczego pustynnego krajobrazu.  Później zrób przystanek na pustyni z czerwonymi wydmami i weź udział w przejażdżce na wielbłądzie. Następnie odpocznij w klimatyzowanych, komfortowych warunkach, delektując się napojami bezalkoholowymi, wodą oraz arabską herbatą lub kawą z daktylami , po czym wróć do swojego hotelu w Dubaju.

Dubaj: Pustynne safari, quady, przejażdżki na wielbłądzie i sandboarding

4. Dubaj: Pustynne safari, quady, przejażdżki na wielbłądzie i sandboarding

Ucieknij od zgiełku Dubaju i poczuj spokój otaczającej pustyni, by zaspokoić swoje pragnienie przygody. Wybierz opcję wycieczki grupowej lub prywatnej i doświadcz słynnej gościnności mieszkańców pustyni Lahbab. Rozpocznij swoją przygodę od wygodnej usługi odbioru z Twojego hotelu i wyrusz na wyprawę na pustynię pojazdem z napędem na 4 koła. Udaj się na pustynię Lehbab, która jest oddalona od centrum Dubaju o ok. 50 km. Podziwiaj aksamitnie gładkie i wysokie wydmy z czerwonego piasku. Wsiądź na wielbłąda, by wziąć udział w krótkiej przejażdżce lub zdecyduj się na opcjonalną przejażdżkę quadem. Pojedź na pustynię Land Cruiserem z napędem na 4 koła, który mknie po wydmach niczym kolejka górska. Wypróbuj swoich sił podczas sandboardingu lub po prostu odpręż się i rób zdjęcia niesamowitym widokom na pustynię. Następnie powrócisz do swojego hotelu.

Dubaj: Safari po czerwonych wydmach, przejażdżka na wielbłądzie, sandboarding i kolacja

5. Dubaj: Safari po czerwonych wydmach, przejażdżka na wielbłądzie, sandboarding i kolacja

Eksploruj dubajską pustynię w najlepszy możliwy sposób – weź udział w rajdzie po wydmach Toyotą Land Cruiser, przejedź się na wielbłądzie, spróbuj swoich sił w sandboardingu. Wybierz opcję obejmującą wizytę w tradycyjnym obozowisku beduinów z kolacją z grilla i pokazami. Po odbiorze z Dubaju wyruszysz w kierunku pustyni samochodem z napędem na cztery koła. Zabierz na tę ekscytującą wyprawę rodzinę i przyjaciół. Weź udział w rajdzie po wydmach na pokładzie Toyoty Land Cruiser i zatrzymaj się, aby spróbować swoich sił w sandboardingu na czerwonych wydmach. Uwiecznij na zdjęciach urzekający zachód słońca nad pustynią i towarzyszącą Ci grupę, odwiedzając obozowisko beduinów. Dosiądź wielbłąda i wyrusz na sprawiającą mnóstwo frajdy przejażdżkę, a wieczorem spróbuj malowania henną. Zajmij wygodne miejsce w obozowisku beduinów i podziwiaj program rozrywkowy, który obejmuje pokazy tradycyjnego tańca tanoura oraz tańca brzucha. Podczas kolacji z grilla zachwycisz się bogatymi smakami lokalnych potraw. Skosztuj kawy po arabsku, świeżych daktyli, falafela i szoarmy.

Dubaj: Safari na pustyni z kolacją BBQ i opcjami jazdy quadem

6. Dubaj: Safari na pustyni z kolacją BBQ i opcjami jazdy quadem

Wyrusz na ekscytującą pustynną przygodę podczas safari wzdłuż czerwono-złotych wydm Al Lahbab. Poczuj dreszczyk emocji podczas walenia po wydmach, a następnie zanurz się w lokalnej kulturze w pustynnym obozie, gdzie możesz zobaczyć taniec Tanoura i arabską kawę, Odbierz Land Cruiserem z wybranego miejsca, a następnie zawieź do Czerwonych Wydm w Al Lahbab (około 45 minut podróży). Podziwiaj tutaj majestatyczne wydmy i wspaniałe kolory zmieniające się w ciągu dnia. Następnie spędź 20–30 minut na pełnej przygód waleniu w twarde wydmy, a następnie udaj się dalej przez wydmy, aby dotrzeć do pustynnego obozu. W obozie przeżyj krótką przejażdżkę na wielbłądzie, tradycyjne ozdabianie dłoni henną Wschodu oraz pokaz tańca tradycyjnego, tańca brzucha i tanoury. Jazda na quadach jest opcjonalna, kawa po arabsku i fotografia sokoła. Następnie wróć do wybranej lokalizacji.

Dubaj: Safari Premium, Przejażdżka na wielbłądzie & Al Khayma Camp 3-Bufety

7. Dubaj: Safari Premium, Przejażdżka na wielbłądzie & Al Khayma Camp 3-Bufety

Dołącz do nas, aby przeżyć przygodę na pustyni Red Dunes w Dubaju. Przeżyj ekscytujące zajęcia, takie jak wydmy, sandboarding i weź udział w arabskim życiu, odwiedzając obóz Al Khayma, aby spróbować tradycyjnych przekąsek, lokalnych potraw i zajęć, takich jak pokazy henny i shisha. Obserwuj zachód słońca z obozowych wydm i księżyc przez potężny teleskop. Po odebraniu przez kapitana Safari, zrób pierwszy przystanek na przerwę i skorzystaj z opcjonalnej przejażdżki quadem. Dune Bashing jest gotowy; Twój kapitan będzie jechał 30-45 minut nad czerwonymi wydmami na pustyni Lahbab z przerwą na zdjęcia i sandboardingiem (surfowanie po wydmach). W obozie Al Khayma powitamy Cię wodą różaną, arabską kawą, lokalnymi słodyczami i daktylami. Przywitaj się z mieszkającymi w obozie wielbłądami i, jeśli chcesz, wskocz na wielbłąda na przejażdżkę po wydmach. Zajęcia w obozie, które Cię powitają, obejmują karmienie wielbłądów, Falcon, malowanie henną itp. Po tym następuje przystawka ze stacją przekąsek na żywo, arabska kawa i herbata, a nawet stacja shisha. Teraz nadszedł czas, aby zaprosić Cię do delektowania się przysmakami 3 wyjątkowych bufetów: 1. Bufet emiracki. 2. Bufet marokański. 3. Bufet arabski. 4. Jagnięcina Madfoon "Gotowana pod ziemią". 5. Stacje grillowania na żywo. 6. Tradycyjne stacje wypieku chleba na żywo. Arabska rozrywka na żywo z Tannora, tańcem Khaliji i pokazem ognia. Atmosfera obozu zmieni się wraz z zachodem słońca, pozwalając Ci cieszyć się spokojną pustynną nocą. Zobacz gwiazdy na pustynnym niebie przez teleskop o dużej mocy podczas fascynującej obserwacji gwiazd. Z niecierpliwością czekamy, aby gościć Cię ponownie "Maa Al Salam" zostanie podrzucony do Twojego hotelu.

Dubaj: Safari na quadach, wielbłądy i kolacja BBQ w Al Khayma Camp

8. Dubaj: Safari na quadach, wielbłądy i kolacja BBQ w Al Khayma Camp

Odkryj pustynię Lahbab, biorąc udział w pustynnych przygodach, takich jak jazda na quadach, sandboarding, przejażdżki na wielbłądzie i nie tylko. Doświadcz tego, co pustynia ma do zaoferowania z Dubaju dzięki transportowi w obie strony. Rozpocznij od odbioru z hotelu lub innego wybranego miejsca. Po dotarciu na pustynię przygotuj się do jazdy quadem i wysłuchaj instruktażu bezpieczeństwa. Następnie wyrusz na przejażdżkę quadem po pięknej, otwartej pustyni z czerwonymi wydmami. Wypróbuj inne pustynne atrakcje, takie jak sandboarding i przejażdżka na wielbłądzie. Następnie udaj się do pustynnego obozu Al Khayma, gdzie zostaniesz powitany arabską kawą i słodyczami. Weź udział w zajęciach obozowych, takich jak przejażdżki na wielbłądzie, zdjęcia z sokołami, tatuaże z henny, lokalne arabskie stroje do makijażu i palenie sziszy. Ciesz się smaczną arabską kolacją w formie bufetu z grillem wraz z występami kulturalnymi, takimi jak Tanoura, Fire Show i Ladies Khaliji Dance. Po wycieczce wróć do hotelu lub preferowanej lokalizacji w Dubaju.

Dubaj: Jeep Desert Safari, przejażdżka na wielbłądzie i wycieczka quadem

9. Dubaj: Jeep Desert Safari, przejażdżka na wielbłądzie i wycieczka quadem

Wyzwól wewnętrznego poszukiwacza przygód, uciekając z wielkiego miasta podczas półdniowej wycieczki z Dubaju. Weź udział w najbardziej ekscytujących atrakcjach, jakie ma do zaoferowania pustynia, włącznie z krótką przejażdżką na wielbłądzie i samodzielną jazdą quadami przez wydmy. Rozpocznij przygodę od odbioru z hotelu jeepem z napędem na cztery koła i udaj się na pustynię położoną na południowy wschód od centrum miasta. Jeśli pogoda dopisze, zobaczysz przed sobą góry Hajjar. Po trwającej około godzinę podróży przyjdzie czas na pustynne atrakcje. Zanim zaczniesz przejażdżkę quadem, przewodnik przedstawi Ci najważniejsze informacje i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Następnie wsiądziesz na quada i wyruszysz na trwającą 30 minut przygodę na piaskach pustyni. Później poznasz wielbłądy i możesz wybrać się na krótką przejażdżkę. Następnie spróbuj sił w sandboardingu po pustynnych wydmach. Sandboarding, podobnie jak snowboarding, na pewno przyprawi Cię o szybsze bicie serca i wystawi na próbę Twój zmysł równowagi.

Dubaj: Safari na wielbłądzie o zachodzie słońca, obserwacja gwiazd, grill w Al Khayma

10. Dubaj: Safari na wielbłądzie o zachodzie słońca, obserwacja gwiazd, grill w Al Khayma

Weź udział w tej wycieczce z Dubaju obejmującej safari na wielbłądach z przewodnikiem, obserwowanie gwiazd i posiłek z grilla. Podziwiaj z grzbietu wielbłąda piaszczyste wydmy i słońce zachodzące za horyzontem. Spróbuj lokalnych przysmaków w beduińskim namiocie i obejrzyj tradycyjny występ taneczny, jedząc posiłek w formie bufetu z rusztu. Skorzystaj z transportu z hotelu w Dubaju i wybierz się w podróż w spokojne, pustynne okolice, gdzie zobaczysz zachód słońca swojego życia. Rozpocznij wyprawę wraz z karawaną wielbłądów i przez około 45 minut podziwiaj piękno krajobrazu z grzbietu jednego ze „statków pustyni”. Wyrusz na przejażdżkę po wydmach o zmierzchu. Następnie udaj się do beduińskiego obozu, gdzie czekać będzie na Ciebie tradycyjna arabska kawa lub herbata. Delektuj się słodyczami luqaimat z daktylami i doświadczaj pustynnego stylu życia. Poczuj, jak odradza się „stara Arabia” w unikalnym beduińskim otoczeniu. Spróbuj sziszy albo spraw sobie tatuaż z henny na dłoni. Załóż tradycyjny strój i pozuj do zdjęcia z sokołem. Delektuj się kolacją w formie bufetu z rusztu i obejrzyj autentyczny pokaz tańca Khaliji. Gdy światła w obozie zgasną, poczuj magię pustyni, obserwując gwiazdy przez teleskop.

Liczba znalezionych atrakcji: 53
Sortuj wg::

Red Dunes Desert Safari, Dubaj: najlepsze atrakcje w pobliżu

Red Dunes Desert Safari, Dubaj – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Safari na pustyni, quady, przejażdżka na wielbłądzie i obóz Al Khayma

Dubaj: Safari na pustyni, quady, przejażdżka na wielbłądzie i obóz Al Khayma

Odkryj pustynię poza Dubajem w ramach safari z przewodnikiem po wydmach. Skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w różnych opcjonalnych atrakcjach, w tym przejażdżce quadem, przejażdżce na wielbłądzie lub kolacji oraz pokazie rozrywkowym. Przewodnik odbierze Cię z Twojego hotelu lub z wybranego przez Ciebie miejsca. Następnie udaj się na pustynię niedaleko Dubaju i, po krótkiej przerwie, weź udział w ekscytującym rajdzie po wydmach w towarzystwie doświadczonych kierowców. Możesz też spróbować swoich sił w sandboardingu i zrobić wspaniałe zdjęcia ruchomych wydm. Udaj się do obozowiska Al Khayma na przejażdżkę na wielbłądzie i wliczone w cenę napoje. Uczestnicy 7-godzinnej wycieczki udadzą się na pokazy rozrywkowe i wyśmienitą kolację w formie grilla w obozie. Na zakończenie wycieczki zostaniesz odwieziony(-a) z powrotem do Twojego hotelu/budynku.

Dubaj: Safari, quady, przejażdżka na wielbłądzie i kolacja w formie bufetu

Dubaj: Safari, quady, przejażdżka na wielbłądzie i kolacja w formie bufetu

Odkrywaj pustynię w trakcie tej wycieczki SUV-em z Dubaju. Przemierzaj pustynne wydmy Land Cruiserem. Przejedź quadem po wydmach, po czym obejrzyj program rozrywkowy na żywo i zjedz kolację w obozowisku beduinów. Rozpocznij od odkrywania surowych pustynnych terenów. Później weź udział w rajdzie po wydmach Land Cruiserem z napędem na cztery koła (pojazd jest wyposażony we wszystkie niezbędne zabezpieczenia) i sandboardingu na jedwabistych wydmach z czerwonym piaskiem. Następnie, jeśli Twoja rezerwacja obejmuje tę opcję, wyruszysz na przejażdżkę quadami po rozległych piaskach. Przed rozpoczęciem wysłuchaj krótkiego instruktażu i wskazówek dotyczących bezpieczeństwa. Na koniec odpocznij w tradycyjnym obozie w stylu beduińskim, gdzie czekają na Ciebie takie atrakcje jak jazda na wielbłądzie i malowanie henną. Obejrzyj pokaz tańca brzucha i ludowego, delektując się pyszną kolacją z grilla.

Dubaj: Półdniowe safari na pustyni, przejażdżka na wielbłądzie i quady

Dubaj: Półdniowe safari na pustyni, przejażdżka na wielbłądzie i quady

Kierowca przyjedzie po Ciebie do hotelu pojazdem z napędem na cztery koła. Następnie wraz z lokalnym przewodnikiem wyruszysz na pustynię położoną zaledwie 45 minut jazdy od Dubaju. Po dotarciu na pustynię Lahbab uczestnicy zostaną powitani w klimatyzowanym namiocie, gdzie będą mogli ugasić pragnienie i odpocząć. Jeżeli masz na tyle odwagi, możesz opcjonalnie pojeździć na quadzie po pięknych czerwonych wydmach dubajskiej pustyni. Następnie udasz się na pustynię, gdzie wyruszysz na rajd po wydmach w pojeździe z napędem na cztery koła. Poczuj, jak podskakuje Ci żołądek, gdy będziesz jeździć w górę i w dół po wysokich czerwonych wydmach. Zachwyć się tym, jak pojazd radzi sobie z niewyobrażalnie stromymi wzniesieniami i nierównym terenem pustyni.  Po rajdzie po wydmach spróbuj swoich sił w sandboardingu lub po prostu podziwiaj otaczającą Cię scenerię. Koniecznie zrób mnóstwo zdjęć malowniczego pustynnego krajobrazu.  Później zrób przystanek na pustyni z czerwonymi wydmami i weź udział w przejażdżce na wielbłądzie. Następnie odpocznij w klimatyzowanych, komfortowych warunkach, delektując się napojami bezalkoholowymi, wodą oraz arabską herbatą lub kawą z daktylami , po czym wróć do swojego hotelu w Dubaju.

Dubaj: Pustynne safari, quady, przejażdżki na wielbłądzie i sandboarding

Dubaj: Pustynne safari, quady, przejażdżki na wielbłądzie i sandboarding

Ucieknij od zgiełku Dubaju i poczuj spokój otaczającej pustyni, by zaspokoić swoje pragnienie przygody. Wybierz opcję wycieczki grupowej lub prywatnej i doświadcz słynnej gościnności mieszkańców pustyni Lahbab. Rozpocznij swoją przygodę od wygodnej usługi odbioru z Twojego hotelu i wyrusz na wyprawę na pustynię pojazdem z napędem na 4 koła. Udaj się na pustynię Lehbab, która jest oddalona od centrum Dubaju o ok. 50 km. Podziwiaj aksamitnie gładkie i wysokie wydmy z czerwonego piasku. Wsiądź na wielbłąda, by wziąć udział w krótkiej przejażdżce lub zdecyduj się na opcjonalną przejażdżkę quadem. Pojedź na pustynię Land Cruiserem z napędem na 4 koła, który mknie po wydmach niczym kolejka górska. Wypróbuj swoich sił podczas sandboardingu lub po prostu odpręż się i rób zdjęcia niesamowitym widokom na pustynię. Następnie powrócisz do swojego hotelu.

Dubaj: Safari po czerwonych wydmach, przejażdżka na wielbłądzie, sandboarding i kolacja

Dubaj: Safari po czerwonych wydmach, przejażdżka na wielbłądzie, sandboarding i kolacja

Eksploruj dubajską pustynię w najlepszy możliwy sposób – weź udział w rajdzie po wydmach Toyotą Land Cruiser, przejedź się na wielbłądzie, spróbuj swoich sił w sandboardingu. Wybierz opcję obejmującą wizytę w tradycyjnym obozowisku beduinów z kolacją z grilla i pokazami. Po odbiorze z Dubaju wyruszysz w kierunku pustyni samochodem z napędem na cztery koła. Zabierz na tę ekscytującą wyprawę rodzinę i przyjaciół. Weź udział w rajdzie po wydmach na pokładzie Toyoty Land Cruiser i zatrzymaj się, aby spróbować swoich sił w sandboardingu na czerwonych wydmach. Uwiecznij na zdjęciach urzekający zachód słońca nad pustynią i towarzyszącą Ci grupę, odwiedzając obozowisko beduinów. Dosiądź wielbłąda i wyrusz na sprawiającą mnóstwo frajdy przejażdżkę, a wieczorem spróbuj malowania henną. Zajmij wygodne miejsce w obozowisku beduinów i podziwiaj program rozrywkowy, który obejmuje pokazy tradycyjnego tańca tanoura oraz tańca brzucha. Podczas kolacji z grilla zachwycisz się bogatymi smakami lokalnych potraw. Skosztuj kawy po arabsku, świeżych daktyli, falafela i szoarmy.

Dubaj: Safari na pustyni z kolacją BBQ i opcjami jazdy quadem

Dubaj: Safari na pustyni z kolacją BBQ i opcjami jazdy quadem

Wyrusz na ekscytującą pustynną przygodę podczas safari wzdłuż czerwono-złotych wydm Al Lahbab. Poczuj dreszczyk emocji podczas walenia po wydmach, a następnie zanurz się w lokalnej kulturze w pustynnym obozie, gdzie możesz zobaczyć taniec Tanoura i arabską kawę, Odbierz Land Cruiserem z wybranego miejsca, a następnie zawieź do Czerwonych Wydm w Al Lahbab (około 45 minut podróży). Podziwiaj tutaj majestatyczne wydmy i wspaniałe kolory zmieniające się w ciągu dnia. Następnie spędź 20–30 minut na pełnej przygód waleniu w twarde wydmy, a następnie udaj się dalej przez wydmy, aby dotrzeć do pustynnego obozu. W obozie przeżyj krótką przejażdżkę na wielbłądzie, tradycyjne ozdabianie dłoni henną Wschodu oraz pokaz tańca tradycyjnego, tańca brzucha i tanoury. Jazda na quadach jest opcjonalna, kawa po arabsku i fotografia sokoła. Następnie wróć do wybranej lokalizacji.

Dubaj: Safari Premium, Przejażdżka na wielbłądzie & Al Khayma Camp 3-Bufety

Dubaj: Safari Premium, Przejażdżka na wielbłądzie & Al Khayma Camp 3-Bufety

Dołącz do nas, aby przeżyć przygodę na pustyni Red Dunes w Dubaju. Przeżyj ekscytujące zajęcia, takie jak wydmy, sandboarding i weź udział w arabskim życiu, odwiedzając obóz Al Khayma, aby spróbować tradycyjnych przekąsek, lokalnych potraw i zajęć, takich jak pokazy henny i shisha. Obserwuj zachód słońca z obozowych wydm i księżyc przez potężny teleskop. Po odebraniu przez kapitana Safari, zrób pierwszy przystanek na przerwę i skorzystaj z opcjonalnej przejażdżki quadem. Dune Bashing jest gotowy; Twój kapitan będzie jechał 30-45 minut nad czerwonymi wydmami na pustyni Lahbab z przerwą na zdjęcia i sandboardingiem (surfowanie po wydmach). W obozie Al Khayma powitamy Cię wodą różaną, arabską kawą, lokalnymi słodyczami i daktylami. Przywitaj się z mieszkającymi w obozie wielbłądami i, jeśli chcesz, wskocz na wielbłąda na przejażdżkę po wydmach. Zajęcia w obozie, które Cię powitają, obejmują karmienie wielbłądów, Falcon, malowanie henną itp. Po tym następuje przystawka ze stacją przekąsek na żywo, arabska kawa i herbata, a nawet stacja shisha. Teraz nadszedł czas, aby zaprosić Cię do delektowania się przysmakami 3 wyjątkowych bufetów: 1. Bufet emiracki. 2. Bufet marokański. 3. Bufet arabski. 4. Jagnięcina Madfoon "Gotowana pod ziemią". 5. Stacje grillowania na żywo. 6. Tradycyjne stacje wypieku chleba na żywo. Arabska rozrywka na żywo z Tannora, tańcem Khaliji i pokazem ognia. Atmosfera obozu zmieni się wraz z zachodem słońca, pozwalając Ci cieszyć się spokojną pustynną nocą. Zobacz gwiazdy na pustynnym niebie przez teleskop o dużej mocy podczas fascynującej obserwacji gwiazd. Z niecierpliwością czekamy, aby gościć Cię ponownie "Maa Al Salam" zostanie podrzucony do Twojego hotelu.

Dubaj: Safari na quadach, wielbłądy i kolacja BBQ w Al Khayma Camp

Dubaj: Safari na quadach, wielbłądy i kolacja BBQ w Al Khayma Camp

Odkryj pustynię Lahbab, biorąc udział w pustynnych przygodach, takich jak jazda na quadach, sandboarding, przejażdżki na wielbłądzie i nie tylko. Doświadcz tego, co pustynia ma do zaoferowania z Dubaju dzięki transportowi w obie strony. Rozpocznij od odbioru z hotelu lub innego wybranego miejsca. Po dotarciu na pustynię przygotuj się do jazdy quadem i wysłuchaj instruktażu bezpieczeństwa. Następnie wyrusz na przejażdżkę quadem po pięknej, otwartej pustyni z czerwonymi wydmami. Wypróbuj inne pustynne atrakcje, takie jak sandboarding i przejażdżka na wielbłądzie. Następnie udaj się do pustynnego obozu Al Khayma, gdzie zostaniesz powitany arabską kawą i słodyczami. Weź udział w zajęciach obozowych, takich jak przejażdżki na wielbłądzie, zdjęcia z sokołami, tatuaże z henny, lokalne arabskie stroje do makijażu i palenie sziszy. Ciesz się smaczną arabską kolacją w formie bufetu z grillem wraz z występami kulturalnymi, takimi jak Tanoura, Fire Show i Ladies Khaliji Dance. Po wycieczce wróć do hotelu lub preferowanej lokalizacji w Dubaju.

Dubaj: Jeep Desert Safari, przejażdżka na wielbłądzie i wycieczka quadem

Dubaj: Jeep Desert Safari, przejażdżka na wielbłądzie i wycieczka quadem

Wyzwól wewnętrznego poszukiwacza przygód, uciekając z wielkiego miasta podczas półdniowej wycieczki z Dubaju. Weź udział w najbardziej ekscytujących atrakcjach, jakie ma do zaoferowania pustynia, włącznie z krótką przejażdżką na wielbłądzie i samodzielną jazdą quadami przez wydmy. Rozpocznij przygodę od odbioru z hotelu jeepem z napędem na cztery koła i udaj się na pustynię położoną na południowy wschód od centrum miasta. Jeśli pogoda dopisze, zobaczysz przed sobą góry Hajjar. Po trwającej około godzinę podróży przyjdzie czas na pustynne atrakcje. Zanim zaczniesz przejażdżkę quadem, przewodnik przedstawi Ci najważniejsze informacje i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Następnie wsiądziesz na quada i wyruszysz na trwającą 30 minut przygodę na piaskach pustyni. Później poznasz wielbłądy i możesz wybrać się na krótką przejażdżkę. Następnie spróbuj sił w sandboardingu po pustynnych wydmach. Sandboarding, podobnie jak snowboarding, na pewno przyprawi Cię o szybsze bicie serca i wystawi na próbę Twój zmysł równowagi.

Dubaj: Safari na wielbłądzie o zachodzie słońca, obserwacja gwiazd, grill w Al Khayma

Dubaj: Safari na wielbłądzie o zachodzie słońca, obserwacja gwiazd, grill w Al Khayma

Weź udział w tej wycieczce z Dubaju obejmującej safari na wielbłądach z przewodnikiem, obserwowanie gwiazd i posiłek z grilla. Podziwiaj z grzbietu wielbłąda piaszczyste wydmy i słońce zachodzące za horyzontem. Spróbuj lokalnych przysmaków w beduińskim namiocie i obejrzyj tradycyjny występ taneczny, jedząc posiłek w formie bufetu z rusztu. Skorzystaj z transportu z hotelu w Dubaju i wybierz się w podróż w spokojne, pustynne okolice, gdzie zobaczysz zachód słońca swojego życia. Rozpocznij wyprawę wraz z karawaną wielbłądów i przez około 45 minut podziwiaj piękno krajobrazu z grzbietu jednego ze „statków pustyni”. Wyrusz na przejażdżkę po wydmach o zmierzchu. Następnie udaj się do beduińskiego obozu, gdzie czekać będzie na Ciebie tradycyjna arabska kawa lub herbata. Delektuj się słodyczami luqaimat z daktylami i doświadczaj pustynnego stylu życia. Poczuj, jak odradza się „stara Arabia” w unikalnym beduińskim otoczeniu. Spróbuj sziszy albo spraw sobie tatuaż z henny na dłoni. Załóż tradycyjny strój i pozuj do zdjęcia z sokołem. Delektuj się kolacją w formie bufetu z rusztu i obejrzyj autentyczny pokaz tańca Khaliji. Gdy światła w obozie zgasną, poczuj magię pustyni, obserwując gwiazdy przez teleskop.

Dubaj: Najciekawsze atrakcje

Red Dunes Desert Safari, Dubaj: Wycieczki i bilety

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Ciekawe miejsca

Red Dunes Desert Safari, Dubaj: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Red Dunes Desert Safari, Dubaj? Kliknij tutaj.

Red Dunes Desert Safari, Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(2221 recenzji)

Nasz przewodnik był na szczycie, nie wiemy nawet, jak mówić po angielsku, a on dołożył wszelkich starań, aby nam wyjaśnić i towarzyszyć nam. Był uroczy z moją 4-letnią córką. Gratuluję wam posiadania takich przewodników jak on na swoich zajęcia dobrze wykonane Jestem bardzo zadowolony Z przyjemnością skorzystam ponownie z Waszych usług Jeszcze raz dziękuję Masta ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Świetny dzień / wieczór na pustyni. Odebrany z hotelu. Następnie ścigaliśmy się quadem i napędem na 4 koła przez pustynne wydmy, krótka przejażdżka na wielbłądach i pyszny grill w wiosce Beduinów. Uśmiechy nigdy nie schodzą z naszych twarzy. Przewodnik Farooq był świetny! Zalecana!!

Wspaniała przygoda, wszystko było świetnie zorganizowane. Wszyscy byli bardzo mili i uczynni. Nasz kierowca Niaz był genialny. Pokazał nam na czym polega Jeep Desert Safari :). Polecam!

Bardzo ciekawe doświadczenie. Jazda jeepami po wydmach podobała się nam i dzieciom. Przystanek na pustynni i zdjęcia to coś pięknego. Nasz kierowca Rafit bardzo przyjazny.

wszystko super, można by było tylko poprawić pierwszą część atrakcji