Dodaj daty

Red Dunes Desert Safari, Dubaj

Red Dunes Desert Safari, Dubaj – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: pustynne safari, quady, jazda na wielbłądzie oraz obozowisko Al Khayma

1. Dubaj: pustynne safari, quady, jazda na wielbłądzie oraz obozowisko Al Khayma

Odkryj pustynię poza Dubajem w ramach safari z przewodnikiem po wydmach. Skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w różnych opcjonalnych atrakcjach, w tym przejażdżce quadem, przejażdżce na wielbłądzie lub kolacji oraz pokazie rozrywkowym. Przewodnik odbierze Cię z Twojego hotelu lub z wybranego przez Ciebie miejsca. Następnie udaj się na pustynię niedaleko Dubaju i, po krótkiej przerwie, weź udział w ekscytującym rajdzie po wydmach w towarzystwie doświadczonych kierowców. Możesz też spróbować swoich sił w sandboardingu i zrobić wspaniałe zdjęcia ruchomych wydm. Udaj się do obozowiska Al Khayma na przejażdżkę na wielbłądzie i wliczone w cenę napoje. Uczestnicy 7-godzinnej wycieczki udadzą się na pokazy rozrywkowe i wyśmienitą kolację w formie grilla w obozie. Na zakończenie wycieczki zostaniesz odwieziony(-a) z powrotem do Twojego hotelu/budynku.

Dubaj: Safari, quady, przejażdżka na wielbłądzie i kolacja w formie bufetu

2. Dubaj: Safari, quady, przejażdżka na wielbłądzie i kolacja w formie bufetu

Odkrywaj pustynię w trakcie tej wycieczki SUV-em z Dubaju. Przemierzaj pustynne wydmy Land Cruiserem. Przejedź quadem po wydmach, po czym obejrzyj program rozrywkowy na żywo i zjedz kolację w obozowisku beduinów. Rozpocznij od odkrywania surowych pustynnych terenów. Później weź udział w rajdzie po wydmach Land Cruiserem z napędem na cztery koła (pojazd jest wyposażony we wszystkie niezbędne zabezpieczenia) i sandboardingu na jedwabistych wydmach z czerwonym piaskiem. Następnie, jeśli Twoja rezerwacja obejmuje tę opcję, wyruszysz na przejażdżkę quadami po rozległych piaskach. Przed rozpoczęciem wysłuchaj krótkiego instruktażu i wskazówek dotyczących bezpieczeństwa. Na koniec odpocznij w tradycyjnym obozie w stylu beduińskim, gdzie czekają na Ciebie takie atrakcje jak jazda na wielbłądzie i malowanie henną. Obejrzyj pokaz tańca brzucha i ludowego, delektując się pyszną kolacją z grilla.

Dubaj: pustynne safari, wielbłądy i opcja z quadami

3. Dubaj: pustynne safari, wielbłądy i opcja z quadami

Kierowca przyjedzie po Ciebie do hotelu pojazdem z napędem na cztery koła. Następnie wraz z lokalnym przewodnikiem wyruszysz na pustynię położoną zaledwie 45 minut jazdy od Dubaju. Po dotarciu na pustynię Lahbab uczestnicy zostaną powitani w klimatyzowanym namiocie, gdzie będą mogli ugasić pragnienie i odpocząć. Jeżeli masz na tyle odwagi, możesz opcjonalnie pojeździć na quadzie po pięknych czerwonych wydmach dubajskiej pustyni. Następnie udasz się na pustynię, gdzie wyruszysz na rajd po wydmach w pojeździe z napędem na cztery koła. Poczuj, jak podskakuje Ci żołądek, gdy będziesz jeździć w górę i w dół po wysokich czerwonych wydmach. Zachwyć się tym, jak pojazd radzi sobie z niewyobrażalnie stromymi wzniesieniami i nierównym terenem pustyni.  Po rajdzie po wydmach spróbuj swoich sił w sandboardingu lub po prostu podziwiaj otaczającą Cię scenerię. Koniecznie zrób mnóstwo zdjęć malowniczego pustynnego krajobrazu.  Później zrób przystanek na pustyni z czerwonymi wydmami i weź udział w przejażdżce na wielbłądzie. Następnie odpocznij w klimatyzowanych, komfortowych warunkach, delektując się napojami bezalkoholowymi, wodą oraz arabską herbatą lub kawą z daktylami , po czym wróć do swojego hotelu w Dubaju.

Dubaj: safari na pustyni, quad, przejażdżka na wielbłądzie i sandboarding

4. Dubaj: safari na pustyni, quad, przejażdżka na wielbłądzie i sandboarding

Ucieknij od zgiełku Dubaju i poczuj spokój otaczającej pustyni, by zaspokoić swoje pragnienie przygody. Wybierz opcję wycieczki grupowej lub prywatnej i doświadcz słynnej gościnności mieszkańców pustyni Lahbab. Rozpocznij swoją przygodę od wygodnej usługi odbioru z Twojego hotelu i wyrusz na wyprawę na pustynię pojazdem z napędem na 4 koła. Udaj się na pustynię Lehbab, która jest oddalona od centrum Dubaju o ok. 50 km. Podziwiaj aksamitnie gładkie i wysokie wydmy z czerwonego piasku. Wsiądź na wielbłąda, by wziąć udział w krótkiej przejażdżce lub zdecyduj się na opcjonalną przejażdżkę quadem. Pojedź na pustynię Land Cruiserem z napędem na 4 koła, który mknie po wydmach niczym kolejka górska. Wypróbuj swoich sił podczas sandboardingu lub po prostu odpręż się i rób zdjęcia niesamowitym widokom na pustynię. Następnie powrócisz do swojego hotelu.

Dubaj: safari po czerwonych wydmach, przejażdżka na wielbłądach, sandboarding i kolacja

5. Dubaj: safari po czerwonych wydmach, przejażdżka na wielbłądach, sandboarding i kolacja

Eksploruj dubajską pustynię w najlepszy możliwy sposób – weź udział w rajdzie po wydmach Toyotą Land Cruiser, przejedź się na wielbłądzie, spróbuj swoich sił w sandboardingu. Wybierz opcję obejmującą wizytę w tradycyjnym obozowisku beduinów z kolacją z grilla i pokazami. Po odbiorze z Dubaju wyruszysz w kierunku pustyni samochodem z napędem na cztery koła. Zabierz na tę ekscytującą wyprawę rodzinę i przyjaciół. Weź udział w rajdzie po wydmach na pokładzie Toyoty Land Cruiser i zatrzymaj się, aby spróbować swoich sił w sandboardingu na czerwonych wydmach. Uwiecznij na zdjęciach urzekający zachód słońca nad pustynią i towarzyszącą Ci grupę, odwiedzając obozowisko beduinów. Dosiądź wielbłąda i wyrusz na sprawiającą mnóstwo frajdy przejażdżkę, a wieczorem spróbuj malowania henną. Zajmij wygodne miejsce w obozowisku beduinów i podziwiaj program rozrywkowy, który obejmuje pokazy tradycyjnego tańca tanoura oraz tańca brzucha. Podczas kolacji z grilla zachwycisz się bogatymi smakami lokalnych potraw. Skosztuj kawy po arabsku, świeżych daktyli, falafela i szoarmy.

Dubaj: safari premium, przejażdżka na wielbłądzie i obóz Al Khayma z 3 bufetami

6. Dubaj: safari premium, przejażdżka na wielbłądzie i obóz Al Khayma z 3 bufetami

Dołącz do nas i przeżyj przygodę na pustyni Dubai Red Dunes. Przeżyj ekscytujące zajęcia, takie jak walenie w wydmy, sandboarding, i weź udział w arabskim życiu, odwiedzając obóz Al Khayma, aby spróbować tradycyjnych przekąsek, lokalnego jedzenia i zajęć, takich jak pokazy henny i szisza. Zachód słońca obserwujemy z wydm obozowych i księżyc przez potężny teleskop. Po odebraniu przez kapitana Safari zatrzymaj się w pierwszej podróży na przerwę i skorzystaj z opcjonalnej przejażdżki quadem. Walenie w wydmy jest gotowe; Twój kapitan przejedzie 30–45 minut przez czerwone wydmy na pustyni Lahbab z przerwą na zdjęcia i sandboardingiem (surfowaniem po wydmach). Na obozie Al Khayma powitamy Cię wodą różaną, kawą arabską, lokalnymi słodyczami i daktylami. Przywitaj się z wielbłądami zamieszkującymi obóz i, jeśli masz ochotę, wskocz na wielbłąda i wybierz się na przejażdżkę przez wydmy. Powitanie Cię na obozie obejmuje karmienie wielbłądów, sokoła, malowanie henną itp. Po nich następuje przystawka z przekąskami na żywo, arabską kawą i herbatą, a nawet stacja sziszy. Zapraszamy do 3 różnych bufetów oferujących dania kuchni emirackiej, marokańskiej i arabskiej, a następnie grilla na żywo i stanowiska do wypieku chleba na żywo z lokalną jagnięciną Madfoon. The Arabian Entertainment na żywo do oglądania z Tannorą, tańcem Khaliji i pokazem ognia. Atmosfera obozu będzie się zmieniać wraz z zachodem słońca, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się spokojną pustynną nocą. Dostrzegaj gwiazdy na pustynnym niebie przez teleskop o dużej mocy podczas fascynującego obserwacji gwiazd. Nie możemy się doczekać, aby móc ponownie Cię gościć. „Maa Al Salam” zostanie wysłana do Twojego hotelu.

Dubaj: Safari na pustyni z kolacją BBQ i opcjami jazdy quadem

7. Dubaj: Safari na pustyni z kolacją BBQ i opcjami jazdy quadem

Wyrusz na ekscytującą pustynną przygodę podczas safari wzdłuż czerwono-złotych wydm Al Lahbab. Poczuj dreszczyk emocji podczas walenia po wydmach, a następnie zanurz się w lokalnej kulturze w pustynnym obozie, gdzie możesz zobaczyć taniec Tanoura i arabską kawę, Odbierz Land Cruiserem z wybranego miejsca, a następnie zawieź do Czerwonych Wydm w Al Lahbab (około 45 minut podróży). Podziwiaj tutaj majestatyczne wydmy i wspaniałe kolory zmieniające się w ciągu dnia. Następnie spędź 20–30 minut na pełnej przygód waleniu w twarde wydmy, a następnie udaj się dalej przez wydmy, aby dotrzeć do pustynnego obozu. W obozie przeżyj krótką przejażdżkę na wielbłądzie, tradycyjne ozdabianie dłoni henną Wschodu oraz pokaz tańca tradycyjnego, tańca brzucha i tanoury. Jazda na quadach jest opcjonalna, kawa po arabsku i fotografia sokoła. Następnie wróć do wybranej lokalizacji.

Dubaj: safari na quadach, wielbłądy i kolacja przy grillu w obozie Al Khayma

8. Dubaj: safari na quadach, wielbłądy i kolacja przy grillu w obozie Al Khayma

Odkryj pustynię Lahbab, biorąc udział w pustynnych przygodach, takich jak jazda na quadach, sandboarding, przejażdżki na wielbłądach i nie tylko. Przeżyj to, co najlepsze na pustyni, podczas całodniowej lub półdniowej wycieczki z Dubaju z transportem w obie strony. Rozpocznij od odbioru z hotelu lub innej wybranej lokalizacji. Po dotarciu na pustynię przygotuj się na jazdę quadem i wysłuchaj instrukcji bezpieczeństwa. Następnie wybierz się na przejażdżkę quadem po pięknych czerwonych wydmach. Wypróbuj inne aktywności na pustyni, takie jak sandboarding i jazda na wielbłądzie. Następnie udaj się do obozu na pustyni Al Khayma, gdzie powita Cię arabska kawa i słodycze. Weź udział w zajęciach obozowych, takich jak przejażdżki na wielbłądach, zdjęcia z sokołami, tatuaże z henny i palenie shishy, a także występy kulturalne. Zjedz smaczną kolację w formie bufetu z daniami kuchni lokalnej z grilla. Po wycieczce wróć do hotelu lub preferowanej lokalizacji w Dubaju.

Dubaj: Czerwone wydmy z przejażdżką na wielbłądzie, sandboardingiem i opcjami grillowania

9. Dubaj: Czerwone wydmy z przejażdżką na wielbłądzie, sandboardingiem i opcjami grillowania

Weź udział w ekscytującej i pełnej rozrywki przygodzie w odległej pustynnej okolicy znanej jako Lahbab. Wybierz opcję 4-godzinną, która obejmuje rajd po wydmach, sandboarding oraz przejażdżkę na wielbłądzie, lub opcję 7-godzinną, w ramach której dodatkowo możesz zjeść kolację z grilla i skorzystać ze wszystkich atrakcji w pustynnym obozowisku. Przewodnik, który specjalizuje się w safari, odbierze Cię z Twojego hotelu pojazdem z napędem na cztery koła. Wyrusz w 50-minutową podróż na pustynię. Przez okna samochodu możesz podziwiać wspaniałe widoki na Dubaj. Przewodnik z chęcią odpowie na wszystkie pytania dotyczące historii Dubaju. Pierwszym przystankiem będzie pustynna strefa odpoczynku. Skorzystaj z 25-minutowej przerwy, oczekując na przyjazd pozostałych samochodów. W tym czasie przewodnik zmniejszy ciśnienie w oponach, aby przygotować samochód do dalszej jazdy. Jeżeli zechcesz, możesz wziąć udział w opcjonalnej przejażdżce quadem. Następnie wyrusz na pełen przygód rajd po pustynnych wydmach, który potrwa 30–45 minut. Ciesz się przypływem adrenaliny, pokonując wydmy pojazdem z napędem na cztery koła. Kierowca zabierze Cię w głąb pustyni. Zatrzymaj się na wysokiej wydmie, aby zrobić zdjęcia. Podziwiaj stamtąd panoramiczny widok na pustynny krajobraz i powoli zachodzące słońce. Wykorzystaj ten przystanek, aby spróbować swoich sił w sandboardingu. Następnie wyrusz w kierunku pustynnego obozowiska. W tym momencie zakończy się program opcji 4-godzinnej. Osoby, które się na nią zdecydują, zostaną odwiezione do swoich hoteli. Z kolei osoby, które wybrały opcję 7-godzinną, odwiedzą zaciszne obozowisko na pustyni. Na miejscu otrzymasz kawę po arabsku (qahwa), daktyle i tradycyjny słodki przysmak lugamat. Przewodnik opowie Ci o wszystkich atrakcjach dostępnych w obozowisku. Zdecyduj się na krótką przejażdżkę na wielbłądzie, spróbuj sziszy i ozdób ręce tatuażami z henny. Gdy nadejdzie noc, zjesz przepyszną kolację z grilla, która obejmuje kebab, hummus i sałatki. Do posiłku podane zostaną napoje gazowane i woda. Będzie też możliwość nabycia dodatkowych napojów z baru. Zobacz pokaz tańca brzucha, a także tańca tanoura, podczas którego wirujący tancerze przemieszczają się po scenie. Nie zapomnij zrobić sobie kilku zdjęć z sokołami. Po ostatnim pokazie powrócisz do swojego hotelu w Dubaju.

Dubaj: safari na quadach, przejażdżka na wielbłądzie i poczęstunek

10. Dubaj: safari na quadach, przejażdżka na wielbłądzie i poczęstunek

Ucieknij od zgiełku Dubaju i spędź poranek na otaczającej pustyni, próbując swoich sił w niektórych z oferowanych tu przygód. Skorzystaj z wygodnego odbioru z hotelu w Dubaju, a następnie podróżuj w komfortowych warunkach z klimatyzacją z kierowcą safari na pustynię. Po przyjeździe zapoznaj się z instrukcją bezpieczeństwa i wskazówkami dotyczącymi obsługi quada. Wskocz na pokład i pokonaj wydmy podczas niesamowitej 60-minutowej przejażdżki quadem. Zanurz się głębiej w pustynną przygodę i spróbuj swoich sił w sandboardingu. Stań na desce i szybuj po zboczach pustynnych wydm, aby zobaczyć ich naturalne piękno z innej perspektywy. Następnie doświadcz życia jak Beduin z dawnych czasów i przejedź się na wielbłądzie przez pustynne piaski, aby jeszcze raz spojrzeć na niesamowity krajobraz z innej perspektywy. Następnie zrelaksuj się w klimatyzowanym namiocie, delektując się napojami bezalkoholowymi, wodą i arabską herbatą lub kawą z daktylami. Wróć do Dubaju i zostań odwieziony do hotelu lub wybranej lokalizacji po przylocie.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Red Dunes Desert Safari, Dubaj: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Red Dunes Desert Safari, Dubaj? Kliknij tutaj.

Red Dunes Desert Safari, Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2221 opinii

It was very great experience! we can really recommend the professional service,hight quality,mamy entertaiments,full of joy and wonderful views in the dessert! Our Guide RAMZAN made our day! He was so helpfull,taking care about US every time,keen to interesting conversation+ also drive perfectly,but with full of adrenaline! during smashing the dunes! Great fun! Our 5-person family ( 2 adults,10+13+17 kids) would have never forgotten about this wonderful xperience,memories and graet shows + excellent food on the Dessert Camp❤️

Dobrze zorganizowani, nie jeździliśmy quadami tylko po wyznaczonym terenie, ale spokojnie można tam spędzić pół godziny, jazda jeepem przez pustynię była punktem kulminacyjnym, jedzenie w „wiosce” było dobre, show zabawne, Z perspektywy czasu nie potrzebowałbym 5 minut jazdy na wielbłądzie. W sumie świetny stosunek jakości do ceny i wyjątkowe doświadczenie.

The trip was very exciting and landscapes were gorgeous. We took a lot of photos and enjoyed sand boarding. The best part was riding on the dunes with the car, thanks to our guide Sayed - kind person and good driver. Definitely would recommended for everyone who wants to add a bit of adrenaline to their Dubai traveling list.

The driver and guide Kochi brilliantly drove the car in the desert and gave great guided tours on the way to the desert. professional approach to the client and children. He let our 3 year old son go sandboarding. My wife, me and son loved it.

fajna pustynia, miły, kulturalny przewodnik-kierowca