Raufarhólshellir

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Raufarhólshellir: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Raufarhólshellir? Kliknij tutaj.

Raufarhólshellir: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 542 opinii

Tunel lawy był bardzo interesujący - różne kolory i rodzaje kamieni i formacji itp. Przewodnik był dość pouczający, przystojny i pełen humoru. Wycieczka była warta swojej ceny. Na koniec przewodnik zrobił wszystkim zdjęcia (własnym telefonem lub aparatem). Ubierz się ciepło - w tunelu było około 4 stopni Celsjusza (39 Fahrenheita). Jedynym powodem, dla którego nie dałem tych 5 gwiazdek, były zasadniczo inne osoby z naszej trasy. Robili zdjęcia, zamiast dotrzymywać kroku grupie. Przewodniczka powiedziała nam, że zatrzyma się podczas spaceru 3 razy, aby opowiedzieć o naszym otoczeniu, a w drodze powrotnej możemy spokojnie zrobić zdjęcia. Niestety czekała na tych, którzy robili zdjęcia w drodze, co denerwowało tych z nas, którzy postępowali zgodnie z instrukcjami.

To było wspaniałe przeżycie przejść przez tunel zbudowany tysiące lat temu przez płynącą lawę. Przewodnik był zabawny i pouczający, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i zabawnych faktów na temat tej formacji. Tunel znajduje się blisko Reykjaviku, więc była to miła i krótka poranna wycieczka.

Przewodnik był bardzo dobry, działalność rozpoczęła się na czas, mógł się wyposażyć i otrzymał tak wiele informacji, widząc, że nawet jeśli nie jesteś zainteresowany tymi rzeczami, tak jak ja nie byłem, będziesz w rudy.

To było niesamowite przeżycie, a nasz przewodnik o imieniu Taud sprawił, że było to niezapomniane przeżycie