Ratusz w Sztokholmie

Ratusz w Sztokholmie
Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg::

Ratusz w Sztokholmie: najlepsze atrakcje w pobliżu

Ratusz w Sztokholmie – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Sztokholm: opcja autobusu i łodzi Hop-On Hop-Off

Sztokholm: opcja autobusu i łodzi Hop-On Hop-Off

Weź udział w tej wycieczce z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach, by zobaczyć najsłynniejsze zabytki Sztokholmu, podróżując po ulicach i drogach wodnych. Poruszaj się wzdłuż linii autobusowej lub wybierz się na rejs, korzystając z regularnych połączeń pomiędzy wyspami i ulicami miasta. Wysłuchaj komentarza o Sztokholmie, który przygotowano w 10 językach. Przekonaj się, jak przyjemne i łatwe może być zwiedzanie miasta. Zdecyduj się na 24-godzinny bilet na wycieczkę autobusem lub łodzią. Bilet łączony umożliwia wzięcie udziału zarówno w wycieczce autobusem, jak i łodzią. Zwiedź wszystkie atrakcje Sztokholmu w swoim tempie, wsiadając i wysiadając na dowolnych przystankach na terenie całego miasta. Udaj się bezpośrednio do zabytków, nie zbaczając z trasy. Wysiądź m.in. przy skansenie, pałacu królewskim, parku rozrywki Gröna Lund, Muzeum Vasa, punkcie widokowym Fjällgatan, ratuszu, ABBA The Museum, lokalu ICEBAR i starym mieście, a także w kilku popularnych dzielnicach handlowych.

Sztokholm: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczą wycieczką po mieście

Sztokholm: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczą wycieczką po mieście

Zwiedzaj stolicę Szwecji autobusem z otwartym dachem. Dzięki regularnym odjazdom ze wszystkich przystanków możesz wybrać, ile czasu chcesz poświęcić na zanurzenie się w historii i kulturze każdego fascynującego miejsca. Sztokholm szczyci się 700-letnią historią i jest epicentrum szwedzkiej kultury, usianym wspaniałymi budynkami publicznymi i pałacami. 24-godzinny karnet zapewnia dostęp do autobusów, które zabiorą Cię do najważniejszych atrakcji tego malowniczego miasta. Odwiedź ogromny Pałac Sztokholmski, oficjalną rezydencję szwedzkiej rodziny królewskiej i ratusz, w którym odbywa się coroczny bankiet z okazji wręczenia Nagrody Nobla. Odkryj piękne gotyckie kościoły i zwiedź najważniejsze muzea w mieście, w tym Muzeum Vasa, w którym znajduje się tragiczny XVII-wieczny okręt wojenny, oraz zoo Skansen. Autobusy obsługują Stare Miasto i modną dzielnicę SoFo w Södermalm, z licznymi barami i butikami. Znajdziesz tu wiele wystaw sztuki i literatury, a także odczyty i koncerty w kontrowersyjnie nowoczesnym Kulturhuset. Uczestnicy, którzy chcą zaszaleć, będą cieszyć się dzielnicą handlową NK/Hamngatan. Strändvagen oferuje wiodące restauracje, które zaspokoją apetyt nieustraszonych turystów, a także regularne rejsy statkiem po malowniczym archipelagu. Przystanki wycieczki: 1. Strömgatan 2. Slottet (Pałac Królewski) 3. Terminal rejsowy Viking Line / Stadsgarden 4. Fjallgatan / Tjarhovsplan 5. Slussen (Stare Miasto) 6. Slottet (Pałac Królewski) 7. Kungstradgarden (dzielnica handlowa) 8. Strandvagen 9. Muzeum Vasa 10. Muzeum ABBA / Grona Lund 11. Skansen 12. ABBA The Museum / Grona Lund 13. Muzeum Vasa 14. Historiska Museet / Karlaplan 15. Karlaplan 16. Stureplan 17. Hotorget / Kungsgatan 18. ICE Bar 19. Dworzec Centralny / Cityterminalen 20. Radhuset / budynek sądu 21. Ratusz

Sztokholm: samodzielne poszukiwanie skarbów i zwiedzanie miasta

Sztokholm: samodzielne poszukiwanie skarbów i zwiedzanie miasta

Poznaj Sztokholm we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Odkryj inną stronę Sztokholmu podczas tej zabawnej wycieczki. Spaceruj i zwiedzaj to kultowe miasto. Poszukiwanie śmieci to świetna codzienna czynność, na wieczory kawalerskie lub panieńskie, przyjęcia urodzinowe lub imprezy integracyjne. Dowiedz się ciekawych faktów o mieście i atrakcjach. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego ratusza w Sztokholmie. Odwiedź niezwykłe miejsce Normalhöjdpunkten, z bogatą historią, ponieważ było ono potrzebne do tworzenia map, podczas gdy kościół Riddarholmen zachwyci Cię, ponieważ są w nim pochowani wszyscy królowie Szwecji. Zrób zdjęcie w budynku Muzeum Nagrody Nobla, które zadziwi Cię przełomowymi eksponatami z każdej epoki i daj się zatracić w pięknie Obelisk w Slottsbacken, królewski dar dla mieszkańców Sztokholmu. Odwiedź nieporównywalnie piękny Pałac Królewski z jego błękitnokrwistą aurą. Miniesz także plac Gustawa II Adolfa z masywnym pomnikiem wielkiego szwedzkiego króla. Podziwiaj kultowy St. James Kyrka, jeden z najstarszych kościołów w mieście. Muzeum Narodowe oczaruje Ciebie i Twój aparat. Wisienką na torcie tego wyjątkowego doświadczenia będzie most Skeppsholmsbron z charakterystycznymi koronami i niepowtarzalnym widokiem.

Sztokholm - co musisz zobaczyć: Ratusz, Gamla Stan i Muzeum Vasa

Sztokholm - co musisz zobaczyć: Ratusz, Gamla Stan i Muzeum Vasa

Ta aktywność została zaprojektowana tak, aby objąć Ratusz, Stare Miasto i Muzeum Vasa w zaledwie jeden poranek. Jeśli chcesz poznać wszystkie najważniejsze miejsca w Sztokholmie, dołącz do nas podczas tej niesamowitej wycieczki. Ratusz. Wycieczkę rozpoczniemy w ratuszu o godzinie 9:00 i przez 45 minut będziemy słuchać o jego bogatej historii w ogrodach, ciesząc się wspólnym widokiem. Nie możemy wejść do samego budynku, ponieważ jest to budynek rządowy, który organizuje własne wycieczki i przy wielu okazjach nie może zagwarantować dostępności dla odwiedzających. Gamla Stan Spacerujemy po Starym Mieście w Sztokholmie (od 10:00 do 12:00) i odwiedzamy najważniejsze zabytki, takie jak katedra, Pałac Królewski, główny plac, muzeum Nagrody Nobla... i wszystko, co chcesz odwiedzić. Przerwa Będziemy mieć krótką przerwę (od 12:00 do 12:30) na kawę, herbatę lub lekką kanapkę. Muzeum Vasa Po przerwie wsiądziemy na prom i udamy się do Djurgarden, aby zobaczyć muzeum Vasa. Ten niesamowity okręt wojenny jest najlepiej zachowanym statkiem z XVII wieku, podczas naszej 1-godzinnej wycieczki zrozumiesz wszystko, co się wydarzyło.

Sztokholm: samodzielna przygoda z kajakiem

Sztokholm: samodzielna przygoda z kajakiem

Przystań kajakowa znajduje się w samym sercu miasta, zaledwie 400 m od Adventure Café, więc wycieczkę z przewodnikiem rozpoczniesz w doskonałej lokalizacji. Ciesz się spokojnym wiosłem do zwiedzania, które zapewnia wspaniały punkt widokowy, gdy patrzysz na miasto z kajaka. Sztokholm jest pieszczotliwie nazywany „Wenecją Północy”, ponieważ znajduje się na 14 wyspach i jest połączony 57 mostami, więc zwiedzanie miasta kajakiem to świetny sposób. Co więcej, wiosłuj we własnym tempie podczas wycieczki z przewodnikiem. Otrzymasz krótkie wprowadzenie na temat spływów kajakowych i całego sprzętu potrzebnego do Twojej przygody, a następnie możesz wyruszyć w swoją przygodę.

Sztokholm: Całodniowa wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem z lunchem

Sztokholm: Całodniowa wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem z lunchem

Odkryj obowiązkowe skarby Sztokholmu i wszystkie najważniejsze atrakcje podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem. Ciesz się zwiedzaniem all-inclusive z odbiorem z hotelu (jeśli jest dostępny), wszystkimi biletami wstępu, lunchem i profesjonalnym przewodnikiem z niebieską plakietką. Dołącz do swojego przewodnika, aby odkryć najbardziej kultowe atrakcje Sztokholmu, Stare Miasto podczas pieszej wycieczki, zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu Królewskiego i wizytę na wyspie Riddarholmen. Zobacz najstarszy kościół w Sztokholmie, Storkyrkan, z zewnątrz i odwiedź Muzeum Vasa, aby odkryć najlepiej zachowany XVII-wieczny statek na świecie. Zjedz lunch (wliczony w cenę), aby uzupełnić paliwo przed udaniem się do następnego miejsca docelowego. Następnie odwiedź Pałac Drottningholm na wycieczkę z przewodnikiem, podziwiaj Park Drottingholm, obiekt z listy UNESCO, i zobacz więcej atrakcji podczas całodniowej krajoznawczej przygody. Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu Królewskiego Tre Kronor na starym mieście "gamla Stan" Słuchaj swojego przewodnika, który opowiada ciekawe historie o każdym z odwiedzanych miejsc i odkrywaj ukryte skarby podczas zwiedzania miasta.

Sztokholm: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Sztokholm: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego ratusza w Sztokholmie! Odwiedź niezwykłe miejsce Normalhöjdpunkten, z dużą ilością historii potrzebnej do tworzenia map, a kościół Riddarholmen zachwyci Cię, ponieważ pochowani są w nim wszyscy szwedzcy królowie. Zrób zdjęcie w budynku Muzeum Nagrody Nobla, które zadziwi Cię przełomowymi eksponatami z każdej epoki i daj się zatracić w pięknie Obelisku w Slottsbacken, królewskim podarunku dla mieszkańców Sztokholmu. Odwiedź nieporównywalnie piękny Pałac Królewski z jego błękitnokrwistą aurą. Miniesz także plac Gustawa II Adolfa z ogromnym posągiem wielkiego szwedzkiego króla. Podziwiaj słynną kyrę św. Jakuba, jeden z najstarszych kościołów w mieście. Muzeum Narodowe oczaruje Ciebie i Twój aparat! Wisienką na torcie tego wyjątkowego przeżycia będzie most Skeppsholmsbron z charakterystycznymi koronami i niepowtarzalnym widokiem! (gdzie kończy się wycieczka)

Sztokholm: Stare Miasto i wycieczka po mieście pieszo

Sztokholm: Stare Miasto i wycieczka po mieście pieszo

Odkryj Sztokholm, zróżnicowaną stolicę Szwecji, łączącą historię i kulturę w nowoczesnej i tętniącej życiem metropolii. Chociaż jest to jedno z najbardziej postępowych i przodujących w projektowaniu miast w Europie, jego średniowieczne Stare Miasto pozostaje dużą częścią jego charakteru i uroku. Zbudowany na archipelagu 14 wysp połączonych ponad 50 mostami, zwiedzanie Sztokholmu to zabawne i dynamiczne doświadczenie, które sprawi, że poczujesz się spełniony i zainspirowany. Z pomocą naszych lokalnych szwedzkich przewodników przygotuj się na wspaniałą podróż w czasie, odkrywając architekturę, kulturę i historię tego eleganckiego i czarującego miasta. Nasze piesze wycieczki z przewodnikiem po Sztokholmie zagłębiają się w jego wyjątkową historię, od Wikingów, którzy założyli miasto, przez króla Gustawa Wazę, który ogłosił je stolicą Królestwa Szwecji, po jego nowoczesną, dynamiczną i kreatywną atmosferę, która reprezentuje ten nordycki miasto dzisiaj. Odwiedzisz kultowe zabytki, takie jak Grand Hotel i usłyszysz historie pierwszej Nagrody Nobla, Pałacu Królewskiego, ratusza w Sztokholmie i imponującego nabrzeża Stromkajon. Po zwiedzeniu wielu atrakcji miasta z przewodnikiem skorzystaj z bezpłatnej aplikacji Vox City (zawartej w bilecie), aby odkryć więcej Sztokholmu i jego niesamowitą historię. Wycieczka piesza obejmuje: Norrbro (Most Północny) Riksdagshuset (siedziba parlamentu) Västerlånggatan Järntorget Storkyrkan Kungliga Slottet (Pałac Królewski) Norrmalmstorg Kungsträdgården Drottninggatan Gustaf Adolfs Torg Kungliga Operan (Królewska Opera Szwedzka) Kungsträdgården Park Berzelii Dramaten (Królewski Teatr Dramatyczny) Fältöversten Sankt Jakobs Kyrka Główne atrakcje trasy z własnym przewodnikiem: Dyplomatstaden Nobelparken Kornhamnstorg Slussen/Guldbron Hornsgatan S.ta Maria Magdalena Kyrka Mariatorget Medborgarplatsen Götgatan Fjällgatan Vasagatan

Sztokholm: autobus hop-on hop-off: opcja autobusu i łodzi

Sztokholm: autobus hop-on hop-off: opcja autobusu i łodzi

Poznaj Sztokholm drogą lądową, wodną lub obiema. Zobacz różne oferowane opcje. Zdecyduj, dokąd chcesz się udać i stwórz własny plan zwiedzania stolicy Szwecji. Ciesz się nieograniczoną podróżą przez cały okres ważności biletu i wskakuj i wyskakuj na dowolnych przystankach na trasie. Odkryj słynne atrakcje, takie jak park rozrywki Gröna Lund, najstarszy na świecie skansen Skansen i malowniczą dzielnicę Fjällgatan. Ochłodź się w Ice Barze lub podziwiaj historyczne zabytki, takie jak Ratusz, Pałac Królewski, Muzeum Vasa i urokliwe budynki Starego Miasta. Doświadcz Sztokholmu z maksymalną elastycznością i minimalnym zamieszaniem! Autobus zatrzymuje się przy następujących atrakcjach: 1. Strömgatan/Opera Królewska 2. Pałac Królewski/Stare Miasto 3. Miejsce postoju statków wycieczkowych Viking Line/Stadsgården 4. Fjällgatan/Tjärhovsplan 5. Slussen 6. Pałac Królewski/Stare Miasto 7. Kungsträdgården 8. Strandvägen/Nybrokajen 9. Muzeum Vasa 10. Abba: Muzeum/Gröna Lund Tivoli 11. Skansen 10. Abba: The Museum/Gröna Lund Tivoli1 13. Muzeum Vasa 14. Muzeum Historyczne 15. Karlaplan 16. Stureplan 17. Sveavägen 18. Icebar/Vasagatan 19. Stadshuset/City Hall 20. Rådhuset/Court House 21. Dworzec główny/Cityterminalen Statek zatrzymuje się przy następujących atrakcjach: 1. Pałac Królewski 2. Nybroplan (przystanek łączący autobus i łódź) 3. Muzeum Vasa (przystanek autobusowy i przystanek łodzi) 4. Skeppsholmen / Muzeum Nowoczesne (przystanek autobusowy i przystanek łodzi) 5. Gröna Lund Tivoli / Muzeum ABBA (przystanek autobusowy i przystanek dla łodzi) 6. Linia Wikingów/Stadsgården (przystanek autobusowy i przystanek dla łodzi) 7. Fotografiska 8. Slussen Wszystkie rejsy hop-on hop-off przejeżdżają przez terminal wycieczkowy, dopóki statek znajduje się w porcie. Dotyczy to terminali w Stadsgården i Frihamnen.

Sztokholm: Koniecznie zobacz Ratusz, Stare Miasto i statek Vasa

Sztokholm: Koniecznie zobacz Ratusz, Stare Miasto i statek Vasa

Jeśli szukasz specjalnej lokalnej wycieczki po głównych zabytkach Sztokholmu, z lokalnym przewodnikiem, który mówi w Twoim języku, to nie szukaj dalej, ta wycieczka jest dla Ciebie! Jest to wycieczka z przewodnikiem po obowiązkowych atrakcjach Sztokholmu - ratuszu, wyspie szlacheckiej (Riddarholmen), szwedzkim parlamencie, Starym Mieście (Gamla Stan), Pałacu Królewskim i Muzeum Statku Vasa, a wszystko to w małej grupie. Czas przeznaczony na spacer i przeprawę promem jest wliczony w całkowity czas trwania wycieczki. Gwarantujemy: - małe grupy liczące maksymalnie 12 osób, zapewniające przytulne wrażenia - czas 1 na 1 z naszymi przewodnikami-ekspertami, dzięki czemu możesz zadawać wszystkie pytania, które chcesz - unikalne lokalne spostrzeżenia dostosowane do Twoich zainteresowań - dostosowanie do Twoich potrzeb w zakresie dostępności (napisz do nas wiadomość, jeśli takie masz)

Sztokholm: Najciekawsze atrakcje

Ratusz w Sztokholmie: Wycieczki i bilety

Szwecja: Ciekawe miejsca

Ratusz w Sztokholmie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ratusz w Sztokholmie? Kliknij tutaj.

Ratusz w Sztokholmie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(957 recenzji)

Ogólna jazda była dobra, można było dużo zobaczyć, a dźwięk też był całkiem dobry. Jednak moim jedynym problemem jest reklama tego biletu. Przy podawaniu 24-godzinnych przesiadek i wyłączeń, ale wtedy autobusy kursują tylko od 10:00 do 17:00, a nie dokładnie 24 godziny. Skontaktowałem się z pomocą techniczną online, ale oni też nie byli w tym zbyt pomocni i po prostu korzystałem z odpowiedzi typu „kopiuj i wklej” około 10-5, czyli 7 godzin. Tak czy inaczej, myślę, że należy go zmienić na karnet dzienny, a nie 24-godzinny.

Bardzo ładnie zaaranżowane. W ten sposób można zobaczyć dużą część miasta. Mili kierowcy i przewodnik. Dołącz mapę i zatyczki do uszu, abyś mógł widzieć i słyszeć, gdzie jesteś.

Podobają mi się wycieczki rozpoczynające pobyt w nowym mieście. Kierowca autobusu był czasami trochę szorstki, ale ogólnie było to bardzo dobre doświadczenie :-)

Witam, chciałem kupić bilet na podróż autobusem, ale biletu nie było. Niestety, nie wiem, czy podróżowanie autobusem jest dobre, czy złe.

Personel jest bardzo pomocny i przyjazny. To najlepszy sposób, aby w ciągu zaledwie kilku dni poznać tak wspaniałe miasto jak Sztokholm.