Ratusz w Antwerpii

Ratusz w Antwerpii

Ratusz w Antwerpii – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Antwerpia: gra w poszukiwanie skarbów i główne atrakcje miasta

1. Antwerpia: gra w poszukiwanie skarbów i główne atrakcje miasta

Zwiedzaj Antwerpię w swoim tempie podczas pieszego poszukiwania skarbów w ramach gry na telefonie. Spróbuj rozszyfrować zagadki, szukaj pomocy w głównych atrakcjach miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Ta atrakcja na świeżym powietrzu jest doskonała dla osób, które po raz pierwszy odwiedzają miasto, par, grup, rodzin oraz dzieci i świetnie sprawdzi się jako zajęcie integracyjne. Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne (instrukcje otrzymasz po dokonaniu rezerwacji), po czym rozpocznij piesze poszukiwanie 10 głównych atrakcji miasta. Spaceruj w swoim tempie. Możesz wstrzymać lub wznowić grę, kiedy tylko zechcesz. Na przystankach poznasz lepiej każdą z atrakcji i otrzymasz zadanie rozwiązania zagadki związanej z miejscem, co może Ci się udać tylko, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Musisz użyć swojej wyobraźni, zdolności logicznego myślenia i obserwacji oraz umiejętności pracy w zespole, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel gry połączonej ze zwiedzaniem miasta. W trakcie spaceru odkrywaj wskazówki przy każdej z atrakcji, aby poznać następny cel gry. Aby ukończyć grę, musisz użyć swojej wyobraźni, zdolności logicznego myślenia i obserwacji oraz umiejętności pracy w zespole.Na zewnątrz każdej atrakcji dowiesz się więcej o mieście i będziesz mieć szansę na rozwiązanie ciekawej zagadki. Rozpocznij wycieczkę przy dworcu kolejowym Antwerpen-Centraal. Jest to stalowa budowla o wyjątkowej architekturze. Odwiedź kościół św. Jakuba, który słynie z pięknych wnętrz. Zrób zdjęcia pięknego kościoła protestanckiego św. Karola Boromeusza i podziwiaj katedrę Najświętszej Marii Panny. Następnie udaj się na Groenplaats, duży plac wyglądający jak z bajki. Odwiedź Muzeum Plantin-Moretus i dowiedz się więcej o typografii. Zobacz zamek Het Steen, który ma wyjątkowo burzliwą historię. Zobacz muzeum Vleeshuis, jedno z niewielu muzeów z wystawami dotyczącymi historii tańca i muzyki. Zachwyć się ratuszem miejskim i renesansową architekturą. Na koniec odwiedź Grote Markt z piękną fontanną Brabo.

Antwerpia: Najfajniejsza wycieczka rowerowa Highlight

2. Antwerpia: Najfajniejsza wycieczka rowerowa Highlight

Przejedź rowerem po Antwerpii podczas wycieczki rowerowej z przewodnikiem i odkryj różne dzielnice i zabytki miasta, od średniowiecznych budynków po secesyjną architekturę. Zobacz katedrę Najświętszej Marii Panny, Het Steen, Grote Markt i nie tylko. Poznaj swojego przewodnika i wyrusz na zwiedzanie najważniejszych atrakcji tego popularnego miasta portowego. Pedałując, poznaj wyjątkowość różnych dzielnic Antwerpii i podziwiaj różne style architektoniczne. Posłuchaj, jak lokalny przewodnik wyjaśnia historię Antwerpii i odkrywa niektóre z najlepiej strzeżonych tajemnic miasta. Zobacz Beginaż w Antwerpii, przejedź obok rozległego placu Grote Markt, podziwiaj ratusz w Antwerpii, przejedź rowerem przez modną dzielnicę Zuid i nie tylko. Wyjdź z wycieczki po mieście z głębszym zrozumieniem przeszłości i teraźniejszości Antwerpii oraz cennymi wskazówkami na temat niektórych z najlepszych miejsc w mieście.

Antwerpia: gra w ucieczkę i wycieczka

3. Antwerpia: gra w ucieczkę i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą w eksplorację podczas tej pieszej wycieczki po Antwerpii na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę na dworcu głównym w Antwerpii, stalowej konstrukcji o wyjątkowej architekturze. Odwiedź Sint-Jacob Antwerpen z jej pięknym wystrojem wnętrz. Sfotografuj kościół św. Karola Boromeusza, piękny kościół protestancki i podziwiaj katedrę Panagia, która Cię urzeka. Potem zrób zdjęcia Groenplaats, dużego, bajkowo wyglądającego placu. Zwiedź Muzeum Plantin-Moretus i poznaj typografię. Podziwiaj Het Steen z jego ciężką historią. Zobacz Muzeum Vleeshuis, jedno z nielicznych muzeów z eksponatami dotyczącymi historii tańca i muzyki. Ciesz się ratuszem w Antwerpii i podziwiaj renesansową architekturę. Na koniec odwiedź Grote Markt z pięknym pomnikiem Brabo.

Antwerpia: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

4. Antwerpia: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od głównego dworca kolejowego w Antwerpii – stalowej konstrukcji o wyjątkowej architekturze. Odwiedź Sint-Jacob Antwerpen z pięknym wystrojem wnętrz. Sfotografuj kościół św. Karola Boromeusza, piękny kościół protestancki i podziwiaj katedrę Panagia, która Cię oczaruje. Następnie zrób zdjęcia Groenplaats – dużego, bajkowego placu. Poznaj Muzeum Plantin-Moretus i poznaj typografię. Podziwiaj Het Steen z jego ciężką historią. Zobacz Muzeum Vleeshuis, jedno z niewielu muzeów posiadających eksponaty dotyczące historii tańca i muzyki. Ciesz się ratuszem w Antwerpii i podziwiaj renesansową architekturę. Na koniec odwiedź Grote Markt z pięknym pomnikiem Brabo. Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Antwerpia: 2-godzinna wycieczka z przewodnikiem, najlepsze atrakcje Antwerpii

5. Antwerpia: 2-godzinna wycieczka z przewodnikiem, najlepsze atrakcje Antwerpii

Odkryj historyczne centrum Antwerpii podczas wycieczki z przewodnikiem. Poznaj bogatą przeszłość i tętniącą życiem teraźniejszość miasta podczas zwiedzania z przewodnikiem. Spotkaj się z przewodnikiem w Het Steen i wyrusz w urzekającą podróż po Antwerpii. Poznaj bogatą przeszłość i tętniącą życiem teraźniejszość miasta podczas zwiedzania z przewodnikiem. Uzyskaj płynną mieszankę historycznych spostrzeżeń, spojrzeń na codzienne życie i intrygujących faktów. Poznaj zabytki miasta i posłuchaj opowieści o jego historii. Przygotuj się na intymne odkrywanie historii i zabytków Antwerpii w półprywatnych, spersonalizowanych grupach, obejmujących wszystkie najważniejsze atrakcje. Zakończ wycieczkę na Groenplaats.

Z Brukseli: Jednodniowa wycieczka do Leuven i Mechelen

6. Z Brukseli: Jednodniowa wycieczka do Leuven i Mechelen

Rozpocznij całodniową wycieczkę od przejazdu z Brukseli do Leuven. Po drodze Twój przewodnik opowie Ci o zabytkach, które mijasz po drodze z Brukseli. W Leuven zobacz Grote Markt i przejdź się wzdłuż kościoła Świętego Piotra. Plac biblioteki uniwersyteckiej wprowadzi nas w żywą atmosferę studentów, którzy wypełniają życiem ulice tego miasta. Po wycieczce będziesz mieć trochę wolnego czasu na lunch lub dalsze odkrywanie historii Leuven. Kontynuuj podróż do Mechelen, ukrytego klejnotu Belgii, gdzie będziesz miał okazję poznać jego historię, sztukę i architekturę podczas spaceru wzdłuż Grote Markt, Pałacu Małgorzaty Austriackiej lub Katedry św. Odwiedź Leuven i Mechelen podczas tej jednodniowej wycieczki, podczas której odkryjesz te dwa magiczne miasta Belgii. Zarezerwuj już teraz!

Antwerpia: Ekspresowy spacer z lokalnym przewodnikiem w 60 minut

7. Antwerpia: Ekspresowy spacer z lokalnym przewodnikiem w 60 minut

Wybierz się na 60-minutową wycieczkę po Antwerpii z perspektywy miejscowego i wykorzystaj w pełni swoją cenną wizytę! Od Katedry Matki Bożej po Rubenshuis, poznaj najbardziej charakterystyczne zabytki miasta. Odkryj wszystkie kluczowe fakty na temat Antwerpii, poznaj lokalny styl życia i posmakuj jej wyjątkowej kultury. Twój lokalny przewodnik, wyposażony w historie i wskazówki, wskaże Ci najlepszą lokalną kuchnię i skieruje Cię do tętniących życiem barów, w których możesz wypić drinka i zrelaksować się w prawdziwym antwerpskim stylu. To doświadczenie koncentruje się na zapewnieniu prawdziwego poczucia Antwerpii, łącząc Cię z lokalnym stylem życia i jego zabytkami, a wszystko to idealnie pasuje do każdego planu zwiedzania.

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg::

Ratusz w Antwerpii: najlepsze atrakcje w pobliżu

Ratusz w Antwerpii: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ratusz w Antwerpii? Kliknij tutaj.

Ratusz w Antwerpii: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2
(97 recenzji)

Naprawdę podobało nam się polowanie na padlinożerców i związana z nim wycieczka po mieście. Masz dobry przegląd pięknych atrakcji Antwerpii i nie chodzisz bez celu po mieście. Byliśmy w Antwerpii na spontanicznej jednodniowej wycieczce, więc nie musieliśmy wcześniej zajmować się miastem.

Fajna wycieczka z ciekawymi informacjami o Antwerpii. Wszystko dzieje się w centrum, dlatego w każdej chwili możesz przerwać zwiedzanie na przekąskę lub kawę. Mieliśmy edukacyjny i rozrywkowy dzień w Antwerpii i zdecydowanie polecamy to zajęcie.

Bardzo fajny sposób na odkrycie Antwerpii. W ten sposób zobaczysz więcej miasta. Zadania były łatwe i przyjemne do wykonania. Napotkałem wystarczająco dużo tarasów, żeby zrobić sobie przerwę :)

to było naprawdę miłe i zabawne doświadczenie. we własnym tempie odkryliśmy kilka perełek miasta i mogliśmy się zatrzymać i odwiedzić to, co nas najbardziej zainteresowało. Rozmyślny.

Bardzo fajny sposób na odkrywanie Antwerpii z grupą przyjaciół