Wybierz daty

Ratusz Głównego Miasta w Gdańsku

Ratusz Głównego Miasta w Gdańsku: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ratusz Głównego Miasta w Gdańsku? Kliknij tutaj.

Ratusz Głównego Miasta w Gdańsku: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 266 opinii

Spędziliśmy dzień razem z Barbarą. czekała na nas punktualnie przed statkiem, gdzie wysadziła nas równie niezawodnie dobre siedem godzin później. w międzyczasie spędziliśmy bardzo miło czas z mnóstwem informacji, anegdot i ciekawostek o Trójmieście. To był wspaniały dzień i możemy gorąco polecić Barbarę jako przewodnika. Dziękuję!!!

Ewa, nasza przewodniczka, odbyła z nami świetną wycieczkę z dużą wiedzą historyczną, humorem i częściowo poza szlakami turystycznymi! Doskonała niemiecka i twoja restauracja, aby cieszyć się polskim jedzeniem i dobrym piwem, była na wagę złota! Wspaniały dzień w Gdańsku! Wysoce rekomendowane! Dziękuję droga Evo! Dieter i Doris

Wycieczka bardzo udana, Pani Przewodnik Elwira bardzo miła, ciekawie o wszystkim opowiadała, mogliśmy dostosować plan wycieczki do swoich wymagań. Polecam.

Bardzo kompetentna i bogata w wiedzę Pani przewodnik. Super przekaz dla najmłodszych: dziewczynki 9 i 11 lat. Szczerze polecam A+++

Miły przewodnik, bardzo wykształcona pani. Nie tylko zgromadzone fakty, ale także wiele anegdot i żartów z wieloletniej pracy.