Ratusz w Wiedniu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Ratusz w Wiedniu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ratusz w Wiedniu? Kliknij tutaj.

Ratusz w Wiedniu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 6250 opinii

Wiedeń i Schoenbrunn

Opinia składa się z oceny : sprawności organizacyjnej imprezy, poziomu pracy przewodnika/pilota, programu objazdu autokarem miasta, organizacji zwiedzania Schoenbrunnu i ta ocena to ocena najwyższa. Bardzo sprawne zebranie grupy, jej alokacja w trudnych warunkach wielkomiejskiego ruchu, "zaokrętowanie" w autokarze z podziałem na 2 grupy językowe, bardzo ciekawe informacje od dwujęzycznego, bardzo profesjonalnego Pana Przewodnika (niemiecki, hiszpański), wzdłuż całej, znakomicie ułożonej trasy objazdu miasta, kończącej się przez Pałacem Schoenbrunn, oraz w drodze powrotnej (warte podkreślenia). Ale bardzo niska ocena obsługi kuponowej. Kupon bardzo późno (niezrozumiałe - czemu) nadesłany wskazuje na to, że GetYour Guide zakłada iż każdy nabywca wycieczki MUSI mieć komórkowy internet. Proszę przyjąć do wiadomości, że są na świecie osobnicy, którzy NIE MUSZĄ korzystać z takiej łączności, lub może NIE CHCĄ, za to ładne kilka dni wcześniej wykupili, chcieli mieć kupon sofort, a nie w hotelu

Zabawna, interesująca jazda po centrum Wiednia

To była trzygodzinna jazda po centrum Wiednia. Przewodnik zatrzymał się w wielu ważnych miejscach miasta i dał nam doskonały przegląd historycznego Wiednia i dzisiejszego Wiednia. Jej wyjaśnienia były zarówno zrozumiałe, jak i zabawne. Tempo jazdy było łatwe, a przewodnik upewniał się, że nikt nie zostanie w tyle. Duża część jazdy odbywała się na dedykowanych ścieżkach rowerowych lub tam, gdzie ruch samochodowy był niewielki, więc nigdy nie było poczucia zagrożenia. Podczas wycieczki padało, ale przewodnik kazał nam schronić się w małej kawiarni na Judenplatz, gdzie mieliśmy gorące napoje. Na szczęście deszcz opadł po około 15 minutach i byliśmy w drodze. Moja żona i ja zgadzamy się, że ta wycieczka rowerowa była punktem kulminacyjnym naszych czasów w Wiedniu.

Cieszył się nasz czas z tej trasy. Poruszanie się z przewodnikiem wypełniającym historię miało znaczenie. Lubiliśmy być aktywni zamiast siedzieć w autobusie. Ta trasa to łatwa jazda na wszystkich poziomach sprawności. Na trasie mieliśmy seniora i nie mieli problemu z jazdą z paczką. Było wystarczająco dużo przystanków, aby zrobić zdjęcia i usłyszeć o historii ważnych zabytków. Jeśli podobała Ci się wycieczka, napisz przewodnik. Jako jedyni doradzaliśmy podczas tej trasy. Może to być spowodowane nawykami kulturowymi lokalnych krajów.

Przewodnik był fantastyczny!

Tej wycieczki nie można przegapić w Wiedniu. Przewodnik był bardzo kompetentny i dowcipny w wyjaśnianiu historii. Najlepszą rzeczą było to, że pojechaliśmy na niewłaściwe miejsce spotkania i przegapiliśmy wycieczkę pierwszego dnia. Personel Get Your Guide był bardzo pomocny w przełożeniu naszego biletu na następny dzień!

palac schonbrunn i zwiedzanie wiednia

bardzo sprawnie bardzo fachowa obsluga przewodnika polecam w krotkim czasie duzo ogladania i wiedzy na temat wiednia podobalo sie bardzo