Wybierz daty

Ranczo Hualapai

Ranczo Hualapai: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ranczo Hualapai? Kliknij tutaj.

Ranczo Hualapai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1108 opinii

Wspaniałe doświadczenie! Do każdego helikoptera jest sześć osób. Każde siedzenie to niesamowity widok, może nie środkowe tylne siedzenie. Wylądowaliśmy dwa razy, raz na szczycie GC, a następnie zatankowaliśmy helikopter w drodze powrotnej. Mieliśmy okazję zamienić się miejscami, aby każdy mógł usiąść z przodu, skąd był wspaniały widok na wszystko w dowolnym kierunku. Nasz przewodnik był bardzo pouczający, żartował i wydawał się lubić swoją pracę. Zrobiliśmy zdjęcie przed helikopterem przed startem. . pomyśl, że cena wynosiła 30-40 USD za jedno zdjęcie, ale umieścili je dla ciebie na ładnej tabliczce. W sumie było to wspaniałe doświadczenie pomimo ceny. Na pewno zrobimy to ponownie!

Całe doświadczenie od początku do końca przebiegło bezproblemowo. Transport był szybki na czas, salon na lotnisku był niesamowity, a nasz pilot „Joe” był genialny. Był bardzo pomocny i pouczający przez cały czas! Nie mogę polecić więcej, jeśli chcesz zobaczyć Wielki Kanion z Vegas. Po co spędzać około 15 godzin w zapakowanym trenerze przez cały dzień, kiedy możesz to wszystko zrobić bez stresu w 3,5-4 godziny!

Travis był najlepszym przewodnikiem i bezpiecznym pilotem! Byliśmy trochę zdenerwowani, ale on był spokojny i spokojny podczas całej trasy! Był bardzo kompetentny i miał poczucie humoru (obszar 52). Polecam tę wycieczkę, aby zobaczyć Wielki Kanion. Widoki zapierają dech w piersiach i wspomnienia na całe życie!

Wszystko było idealne od rezerwacji do powrotu do hotelu. Najlepsza firma w historii dla tego rodzaju działalności. Ludzie są profesjonalni, serdeczni i uważni na potrzeby klienta. Polecam Maverick w 100%

Wszystko zgodne z opisem. Organizacja bardzo dobra u sprawna. Transport z hotelu na czas. Obsługa miła, sympatyczna i pomocna. Wrażenia niesamowite. Zdecydowanie polecam!