Rajska Plaża, Dżiftun

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rajska Plaża, Dżiftun: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rajska Plaża, Dżiftun? Kliknij tutaj.

Rajska Plaża, Dżiftun: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 101 opinii

Wszystko było poprostu genilnie, zgodne z opisem. Pełna kultura jak i kierowcy, tak i naszego pana na motorówce, który sponranicznie pokazał nam delfiny, a drodze powrotnej, za niewielką z naszej strony dopłatą pokazał nam zatopiony pod woda statek , gdzie moglismy go nurkując podziwiac. Wyspa piękna , choć troche zaśmiecona, i drogie napoje,jesli ktos nie zabrał ze sobą nic do picia musi przygotować sie na no 6€ piwo,i Drink 8€. Wycieczka kosztowała 25€ za osobe,poczym dostalismy potwierdzenie od przewoźnika i informacje o dodatkowej dopłacie z10€ za osobe pt. opłata za wyspa. Osobiscie polecam i jesli bedzie okazja , skorzystam ponownie.

To był po prostu mega Ahmet, kierowca speedboardu, po prostu najlepszy człowiek. Bardzo nam pomógł i zawiózł nas do delfinów, aby nam pokazać. Wyspa, na której byliśmy, była mega piękna, to tylko sen. Bardzo czysto i spokojnie. Niestety pobyt był zbyt krótki. Czas mijał zbyt szybko. Nurkowanie w drodze powrotnej było również bardzo miłe i było dla mnie nowym doświadczeniem. Gdybym wrócił do Egiptu, zrobiłbym to samo!

Odbiór poszedł naprawdę dobrze! Łódź motorowa była w dobrym stanie, a personel był bardziej niż przyjazny. Możesz zorganizować swój pobyt niezależnie i nikt nie był nachalny. Jedzenie i napoje nie były wliczone w cenę, ale istniała możliwość zakupu różnych artykułów spożywczych w zatoce Organe. Podróż powrotna i powrót przebiegły bezproblemowo. W sumie godna polecenia wycieczka!

bardzo dobre wsparcie od początku do końca przez taksówki na podróż powrotną i łodzią. Byliśmy tylko moja żona i ja na łodzi, a pilot zrobił nam miły spacer. Bardzo polecam tę cudowną wycieczkę. Zachowaj ostrożność, ale musisz dodać 10 euro za osobę za dostęp do wyspy nieuwzględniony w cenie.

Zdecydowanie polecam, a także gospodarz, kapitan i reszta załogi.