Atrakcje i wycieczki Quintana Roo

Często zadawane pytania dotyczące: Quintana Roo

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Quintana Roo?

Quintana Roo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Quintana Roo? Kliknij tutaj.

Quintana Roo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 10 825 opinii

To była bardzo miła i niezapomniana wycieczka! Nasz przewodnik Genaro był świetny! Próbował jak najlepiej wykorzystać (niestety) bardzo długą jazdę. Bardzo zabawna i świetna muzyka! Zadbano o nas z napojami, kanapkami i ciastkami! Lunch też był pyszny! Popatrzyliśmy na Różowe Jezioro z Las Colorados, zrobiliśmy bardzo fajną wycieczkę łodzią, mogliśmy popływać, jeśli chcieliśmy, a na koniec pojechaliśmy na „farmę krokodyli”, gdzie krokodyle zostały dosłownie zbliżone do nas, po prostu świetnie!

Wspaniałe doświadczenie! Zdecydowałem się na upgrade VIP i było warto. Jedyne, co nie było niesamowite, to nurkowanie z rurką. Z opcją VIP musisz przepłynąć przyzwoitą odległość, aby zobaczyć podwodne muzeum. Nie mogą zadokować na górze, a ja nie byłem przygotowany. Poza tym to było niesamowite! Isla Mujeres jest piękna, przewodnicy są bardzo przyjaźni! ! !

bardzo fajna wycieczka. W autobusie jest długo, ale jest bardzo wygodny i przyjemny dla pilotów wycieczek. Zdecydowanie taki, którego nigdy nie zapomnisz. Dobry wybór na lunch.

Naprawdę świetna wycieczka i dobry stosunek jakości do ceny, nie mogę winić przewodników. Sprawiło, że podróż była zabawna, a także wygodna, gorąco polecam.

Moim zdaniem na plaży masz bardzo mało czasu, poza tym wszystko było super.