Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Z Queenstown: całodniowa wycieczka do Milford Sound samolotem i łodzią

Z Queenstown: całodniowa wycieczka do Milford Sound samolotem i łodzią

Od 1 070,21 zł za osobę

Lataj wracaj z Queenstown do Milford Sound i podziwiaj spektakularne widoki na góry, wodospady i jeziora Parku Narodowego Fiordland. W Milford Sound wejdziesz na rejs i przemieścisz się wzdłuż Dźwięku do ujścia Morza Tasmana.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
• Bezpłatne transfery są dostępne z i do wszystkich centralnie położonych miejsc zakwaterowania w Queenstown

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się 40-minutowymi powrotnymi trasami widokowymi, gdzie każdy pasażer dostaje miejsce przy oknie i wspaniały widok na oszałamiającą scenerię
 • Zobacz dzikie zwierzęta w Milford Sound, takie jak foki i delfiny, a także majestat Milford Sound podczas rejsu na małym intymnym rejsie
 • Ciesz się bezpłatnymi przelewami od wszystkich centralnie zlokalizowanych dostawców zakwaterowania w Queenstown
Pełny opis
Po sprawdzeniu warunków pogodowych na godzinę przed odlotem, zostaniesz odebrany i przeniesiony do hangaru, aby odprawić się na lot z Milford Sound Fly Cruise Fly. Po odprawie samolot odleci do Milford Sound z Queenstown. W samolocie otrzymasz angielski komentarz od pilota i zobaczysz oszałamiające Jeziora, Góry i Wodospady Parku Narodowego Fiordland podczas 40-minutowego lotu do Milford Sound. Po wylądowaniu w Milford Sound zostaniesz zabrany do terminalu łodzi Milford Sound, skąd będziesz miał rejs statkiem. Po wejściu na rejs w Milford Sound przeżyjesz pełnowymiarowy, dwugodzinny rejs po Milford Sound na jednym z najmniejszych i najbardziej intymnych jednostek pływających w Milford. Kapitan statku przekaże angielski komentarz. Rejs przemierza długość Milford Sound do ujścia Morza Tasmana iz powrotem. Mniejsze statki mają pokłady widokowe bliżej linii wodnej, zbliżając się do wodospadów i muszli morskich, w tym nowozelandzkich fok i okazjonalnych strąków delfinów lub pingwinów czubatych Fiordland. Na łodzi dostępna jest bezpłatna kawa i herbata. Po zakończeniu rejsu statkiem powinieneś zostać powitany przez pilota i zabrany z powrotem do Milford Sound Airstrip, aby wsiąść do swojego malowniczego lotu z powrotem do Queenstown. Ten lot będzie zawierał inną trasę lotu do pierwotnego lotu, dzięki czemu zobaczysz dużą część Parku Narodowego Fiordland. po 40-minutowym locie widokowym wrócisz do Queenstown, a następnie otrzymasz bezpłatny transfer, który zabierze Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania.
Wliczone w cenę
 • 40-minutowe powrotne loty widokowe z Queenstown do Milford Sound
 • 2-godzinny pełny rejs w Milford Sound z Mitre Peak Cruises
 • Bezpłatne transfery do i ze wszystkich centralnie położonych kwater w Queenstown
 • Napiwki (opcjonalnie)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Niemowlęta są klasyfikowane jako poniżej 11 kg i są bezpłatne. Muszą siedzieć na kolanie osoby dorosłej. Niemowlęta / dzieci o wadze powyżej 11 kg będą potrzebowały własnego miejsca i będzie obowiązywała opłata według stawki dla dziecka.
Opinie klientów

Ogólna ocena

5 /5

na podstawie 102 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Bezpieczeństwo
  5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Tam zespół lotów Milford był świetny od początku do końca. Doświadczenie warte każdego grosza. (mieliśmy szczęście z pogodą - lekkie wiatry, bez chmur). Piloci wspaniale, loty do iz nawet lepsze niż wspaniały dźwięk Milforda. Zapierające dech w piersiach góry, szmaragdowe jeziora i krajobrazy Śródziemia. Czuliśmy się błogosławieni. Btw pierwotnie zarezerwowało podróż autobusem, która została anulowana z powodu wymywania dróg. Uzyskaj zwrot przewodnika w ciągu 2 dni i skonfiguruj naszą alternatywną rezerwację. Bezbolesny.

Czytaj dalej

12 lutego 2020

Sam our hotel pick up driver arrived at our hotel on time and was polite and engaged throughout our driver. I also believe Sam was also the employee I spoke to the previous day as our original booking was cancelled due to weather. Sam managed to ensure all three of us were able to experience Milford Sound together the very next day Dean our flight pilot was fantastic! He acted as a tour guide and pilot all in one giving us information as we flew above. Dean always had a smile on his face and tried to keep the flight seating fair

Czytaj dalej

22 lipca 2021

Przetłumacz

Great experience - highly recommend. We had bad weather on original booked day but given the option to reschedule or refund without any issue. We were able to go couple of days later and it was great to see the snow on the mountains. On the Milford cruise got to see Dolphins and Seals. All around a seamless experience from check in at Queenstown, transfer from plane to cruise on mini bus and back again.

Czytaj dalej

4 lipca 2021

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 115240