Przeżyj majestatyczną Milford Sound podczas 1-dniowej wycieczki obejmującej 2-godzinny rejs i transport w obie strony z Queenstown. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i podziwiaj wspaniałe krajobrazy Fiordland.
Informacje
- Darmowa rezygnacja
- Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
- Zarezerwuj teraz i zapłać później
- Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
- Czas trwania 13 godz.
- Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
- Przewodnik
- angielski
Wybierz liczbę uczestników i datę
Miejsce zbiórki
Centrum Turystyczne RealNZ, Steamer Wharf 88 Beach St, Queenstown
Otwórz w Google MapsWażne informacje
Zabierz ze sobą
- Okulary przeciwsłoneczne
- Aparat fotograficzny
- Odzież przeciwdeszczowa
- Środek odstraszający owady
To warto wiedzieć
- Zawsze bądź przygotowany na opady deszczu podczas wizyty, ponieważ krajobraz Fiordlandu jest szczególnie spektakularny, gdy pada deszcz. Jeśli masz specjalne wymagania dietetyczne lub chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie gastronomicznej naszego statku, skontaktuj się z organizatorem atrakcji. Aby w pełni cieszyć się wizytą, zabierz ze sobą odpowiednią odzież i obuwie na chłodną i deszczową pogodę.
- Prosimy o zameldowanie się 20 minut przed odjazdem w celu otrzymania karty pokładowej. Mogą zostać wykorzystane alternatywne statki lub autokary, na przykład w okresie badań. W okresie konserwacji jako środek transportu zastępczego mogą zostać wykorzystane autokary bez szklanego dachu.