Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Queenstown

Kurort o tak urzekającej przyrodzie, że warto korzystać z jego atrakcji o każdej porze roku.

Queenstown – nasze najbardziej polecane atrakcje

Queenstown: Milford Sound Coach i rejs całodniowa wycieczka

1. Queenstown: Milford Sound Coach i rejs całodniowa wycieczka

Ciesz się zabawną i spokojną jednodniową wycieczką, podziwiając elementy lodowca, dziką florę i faunę oraz malownicze krajobrazy słynnego na całym świecie fiordu w Milford Sound. Zacznij od odbioru na podróż autobusem do Te Anau. Twój kierowca podzieli się swoją lokalną wiedzą, gdy zatrzymasz się po drodze, aby zobaczyć spektakularne krajobrazy. Podziwiaj widoki na wodospady, dziką przyrodę i las deszczowy. Rozkoszuj się widokami z jednego z trzech pokładów widokowych wewnątrz i na zewnątrz podczas rejsu i dołącz do wesołej załogi na dziobie, zbliżając się do wodospadu Stirling, aby poczuć mgiełkę najświeższej wody na świecie. Skorzystaj z bezpłatnego serwisu do herbaty dostępnego przez cały rejs, a przekąski, ciasta i napoje można kupić w kawiarni / barze na pokładzie.

Queenstown: TSS Earnslaw Cruise i Walter Peak z grillem dla smakoszy

2. Queenstown: TSS Earnslaw Cruise i Walter Peak z grillem dla smakoszy

Wybierz się w rejs do Walter Peak High Country Farm przez jezioro Whakatipu w Queenstown na pokładzie historycznego statku TSS Earnslaw. Nie krępuj się skorzystać z rozległego układu tego niesamowitego parowca - jest on pływającym muzeum własnej historii i zapraszamy do wejścia do maszynowni, gdzie można obserwować naszych wytrzymałych węglarzy, którzy utrzymują tę piękną damę jeziora szybującą po wodach jeziora Whakatipu.Raz w restauracji Colonel's Homestead nad jeziorem delektuj się pysznymi aromatami, gdy nasz szef kuchni ma najlepsze lokalne produkty skwierczące na grillu. Bufet obejmuje sałatki, warzywa i soczyste lokalne mięsa gotowane na grillu opalanym drewnem. Z widokiem na jezioro Whakatipu i alpejską scenerię Queenstown, Colonel's Homestead w Walter Peak High Country Farm jest idealnym miejscem na spędzenie kilku godzin. Jego kolonialna architektura i rozległe tereny przywołują elegancję minionej epoki. W zestawie znajduje się również zabawna demonstracja farmy, która spodoba się całej rodzinie. Jeśli masz jeszcze czas, możesz zwiedzić piękne ogrody nad jeziorem przed ponownym wejściem na pokład TSS Earnslaw na podróż powrotną do Queenstown.

Z Queenstown: całodniowa wycieczka do Milford Sound samolotem i łodzią

3. Z Queenstown: całodniowa wycieczka do Milford Sound samolotem i łodzią

Połącz lot i rejs po Milford Sound podczas tej wycieczki z Queenstown. Podziwiaj wyjątkowe naturalne piękno okolicy, delektując się widokami zarówno z powietrza, jak i z wody. Ciesz się odbiorem i przejazdem do hangaru lotniczego w Queenstown. Posłuchaj pouczającego komentarza w języku angielskim i podziwiaj wspaniałe widoki na jeziora, góry i wodospady podczas 40-minutowego lotu. Po wylądowaniu przejazd do terminalu łodzi w Milford Sound. Wejdź na pokład w Milford Sound i przeżyj 2 godziny na pokładzie kameralnego statku z komentarzem kapitana w języku angielskim oraz bezpłatną kawą i herbatą. Rejs do ujścia Morza Tasmana, podziwiając widoki na wodospady i życie morskie, takie jak foki, delfiny i pingwiny. Następnie wsiądź na swój malowniczy lot z powrotem do Queenstown. Wybierz inną trasę lotu niż lot wychodzący, podziwiając spektakularne widoki Parku Narodowego Fiordland. Po 40-minutowej podróży z powrotem do Queenstown skorzystaj z bezpłatnego transferu z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Z Queenstown: Rejs po Milford Sound i 1-dniowa wycieczka autokarowa

4. Z Queenstown: Rejs po Milford Sound i 1-dniowa wycieczka autokarowa

Udaj się do Milford Sound na przedłużony rejs przyrodniczy podczas 1-dniowej wycieczki z Queenstown. Przeżyj jedną z najpiękniejszych przejażdżek na świecie w komforcie najnowocześniejszego autokaru. Wejdź na pokład luksusowego autokaru ze szklanym dachem w Queenstown i podróżuj wzdłuż brzegów jeziora Whakatipu do Te Anau. Tutaj zatrzymamy się na krótki odpoczynek w kawiarni, a następnie wyruszymy wzdłuż spektakularnej alpejskiej trasy Milford Road. Ciesz się spektakularnymi przystankami fotograficznymi i krótkimi spacerami po drodze. Zrelaksuj się podczas 2-godzinnego rejsu po Milford Sound do Morza Tasmana i podziwiaj dziką przyrodę, wodospady i góry fiordu. Nasi doświadczeni kapitanowie dostosowują każdy rejs po Milford Sound, biorąc pod uwagę pogodę i ostatnie obserwacje dzikiej przyrody, zapewniając, że zobaczysz to, co Milford Sound ma do zaoferowania. Nasze statki mają duże okna, przestronne pokłady i oferują niezakłócony widok na dramatyczny krajobraz Fiordland. Doświadcz chłodnego strumienia wodospadu podczas rejsu w pobliżu stromych ścian skalnych. Możesz przynieść własny lunch lub kupić pyszne lokalne dania, wina, piwo rzemieślnicze i kawę baristyczną na pokładzie. Po rejsie wsiądź do autokaru i udaj się w podróż powrotną do Queenstown.

Queenstown: przejażdżka łodzią po rzece Shotover i rzece Kawarau

5. Queenstown: przejażdżka łodzią po rzece Shotover i rzece Kawarau

Poczuj przypływ adrenaliny podczas 1-godzinnej przejażdżki łodzią odrzutową, obsługiwaną przez pierwszą na świecie firmę oferującą komercyjne łodzie odrzutowe. Podziwiaj wspaniałe widoki na Niezwykłe Góry i popłyń w górę 2 najbardziej charakterystycznych rzek Wyspy Południowej. Wyjedź z serca Queenstown i wejdź na pokład dużej żółtej łodzi odrzutowej przy molo Main Town. Trzymaj się mocno, przyspieszając po wodzie i poczuj radość płynącą z dwusilnikowej łodzi o dużej mocy, która płynie przez jezioro Wakatipu. Poczuj zwroty akcji, wchodząc do rzeki Kawarau i ścigając się obok skał i pod mostami z prędkością do 95 kilometrów na godzinę. Chwyć podgrzewane poręcze i doświadcz obrotów o 360°, przyspieszając płytkie kanały rzeki Shotover. Po 45 kilometrach czystej adrenaliny wróć na molo i obejrzyj zdjęcia i filmy z podróży.

Queenstown: TSS Earnslaw Rejs po jeziorze Whakatipu

6. Queenstown: TSS Earnslaw Rejs po jeziorze Whakatipu

To najbardziej kultowa łódź w Nowej Zelandii i jedno z najbardziej historycznych miejsc w Queenstown. 90-minutowy rejs po jeziorze Whakatipu prezentuje spektakularne alpejskie krajobrazy Queenstown, oferując jednocześnie mnóstwo czasu na poznanie żywej historii Queenstown - ponad stuletniego TSS Earnslaw. Posłuchaj wciągającego komentarza doświadczonego kapitana, który podkreśli interesujące miejsca podczas rejsu. Obejrzyj kolekcję historycznych zdjęć w małym muzeum na pokładzie i sprawdź sterówkę kapitana. Odwiedź maszynownię, aby poczuć ciepło gigantycznych silników parowych podczas pracy i zobaczyć, jak palacze wrzucają węgiel do żarzących się palenisk. Zanurz się w dramatycznych górskich widokach otaczających jezioro Wakatipu i zrelaksuj się w kawiarni, gdzie można napić się wina lub piwa, a także kupić przekąski. Możesz wybrać tylko rejs wycieczkowy lub połączyć go z wizytą w Walter Peak High Country Farm na wycieczkę z przewodnikiem po farmie, wędrówkę konną, eko doświadczenie lub nasz słynny lunch/kolację z grilla dla smakoszy. Pamiętaj, że mamy osobne oferty dla tych opcji combo.

Queenstown: Minus 5 Ice Bar Experience z opcjami drinków

7. Queenstown: Minus 5 Ice Bar Experience z opcjami drinków

Po przybyciu do słynnego nabrzeża parowca spotkaj się ze swoimi lodowymi gospodarzami w recepcji, gdzie zostaniesz powitany z uśmiechem i zameldowany na swoje antarktyczne doświadczenie. Stamtąd zostaniesz wyposażony w nasze przytulne, wykonane na zamówienie kurtki, rękawiczki i buty, jeśli zajdzie taka potrzeba. Następnie Twój gospodarz poprowadzi Ciebie i Twoją grupę do baru lodowego, gdzie odbędzie się krótka odprawa przed zanurzeniem się w lodowej krainie czarów. Wejdź do lodowego baru, w którym wszystko, od ścian i mebli po bar, jest ręcznie wykonane z ponad 18 ton krystalicznie czystego lodu. Przez następną godzinę będziesz mógł wchodzić w interakcje z rzeźbionymi lodowymi rzeźbami, delektując się pysznym koktajlem lub bezalkoholowym koktajlem serwowanym w lodowej szklance! Możesz zabrać ze sobą własny aparat fotograficzny lub personel, który będzie robił zdjęcia, które będzie można kupić po zakończeniu doświadczenia

Queenstown: Wycieczka łodzią po jeziorze Whakatipu

8. Queenstown: Wycieczka łodzią po jeziorze Whakatipu

Podczas rejsu po jeziorze Queenstown odkryjesz góry, lasy i ukryte zatoczki, a nasz kapitan podzieli się z Tobą opowieściami o historii jeziora. Podziwiaj Bob's Cove, Mt Earnslaw i Alpy Południowe podczas naszego 1-godzinnego i 30-minutowego rejsu. Niezależnie od tego, czy jesteś z rodziną, przyjaciółmi czy kimś wyjątkowym, dołącz do nas, aby odkryć naturalne piękno Queenstown. Zrelaksuj się na pokładzie w naszej kawiarni i barze z możliwością wcześniejszego zamówienia deski serów i wędlin. Jako lokalna firma rodzinna jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować sekrety jeziora Whakatipu i pozostawić Cię z cennymi wspomnieniami krajobrazów Queenstown.

Queenstown: TSS Earnslaw Cruise i Walter Peak Farm Tour

9. Queenstown: TSS Earnslaw Cruise i Walter Peak Farm Tour

Poznaj to działające gospodarstwo wiejskie, zapewniające szereg autentycznych doświadczeń. Położona nad malowniczym brzegiem jeziora Whakatipu, z kolonialnym gospodarstwem i pięknymi ogrodami nad jeziorem, farma Walter Peak High Country Farm jest idealnym miejscem na spędzenie kilku godzin relaksu. Rozpocznij tę wycieczkę od relaksującego rejsu wycieczkowego po jeziorze Whakatipu na pokładzie kultowego stuletniego parowca opalanego węglem, TSS Earnslaw. Zwiedzaj pokłady, odwiedź łaźnię parową lub porozmawiaj z kapitanem w sterówce. Skorzystaj z pokładowej kawiarni, aby kupić drinka lub dwa. Po zejściu z pokładu TSS Earnslaw zostaniesz powitany przez naszego wiejskiego gospodarza, który zabierze Cię do amfiteatru, gdzie obejrzysz niezwykłe umiejętności, z jakimi psy hodowlane zaganiają owce z wybiegów. Ciesz się wycieczką pieszą po obejściu, odwiedzając zagrody, w których możesz pomóc nakarmić owce i jelenie, a nawet zbliżyć się do szkockiego bydła highland. Następnie przejdź się do uroczej starej wełnianej szopy na poranną lub popołudniową herbatę. Możesz mieć czas na spacer po ogrodach nad jeziorem przed ponownym wejściem na pokład TSS Earnslaw na rejs powrotny do Queenstown.

Rzeka Shotover: Ekstremalne doświadczenie z łodzią odrzutową

10. Rzeka Shotover: Ekstremalne doświadczenie z łodzią odrzutową

Wypróbuj niesamowite wrażenia łodzią odrzutową po rzece Shotover i zapierającą dech w piersiach przejażdżkę przez dramatyczne i wąskie kaniony, położone niecałe 10 minut jazdy od Queenstown. Krótka przejażdżka z Queenstown zaprowadzi Cię nad brzeg rzeki Shotover. Spotkaj się ze swoim doświadczonym przewodnikiem i przygotuj się na szybką jazdę przejażdżka łodzią odrzutową. Trzymaj się mocno, gdy kierowca umiejętnie steruje łodzią odrzutową nad bystrzami i przeciska się przez wąskie ściany Kanionu Shotover. Pędź obok skalistych wychodni, ślizgaj się po głazach i śmigaj przez dramatyczne i wąskie kaniony, gdy jego ściany górują nad tobą. Po 25 emocjonujących minutach wróć do bazy odrzutowców i zrelaksuj się podczas transferu z powrotem do Queenstown.

Najciekawsze atrakcje

Queenstown: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 161
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Queenstown

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Queenstown

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Queenstown to:

Zatoka Milforda

Queenstown: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Queenstown? Kliknij tutaj.