Atrakcje i wycieczki
Queen Square

Queen Square – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bath: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

1. Bath: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

Dołącz do swojego przewodnika, który zabierze Cię w podróż, aby odkryć wiele nawiedzonych miejsc w mieście Bath. Posłuchaj opowieści o duchach średniowiecznych mnichów, powieszonych przestępcach, torturowanych czarownicach, poltergeistach i nie tylko. Poznaj historię i nawiedzenie każdego miejsca oraz odwiedź słynne miejsca, takie jak Bath Abbey, Queens Square, Theatre Royal i Victoria Zaparkuj. Wędruj ukrytymi uliczkami i zatrzymuj się w nawiedzonych miejscach, w tym w szczególnie ponurym miejscu bezpośrednio obok ostatniej znanej rezydencji Jane Austen w miasto. Ciesz się interaktywną pieszą wycieczką, podczas której odwiedzający są zachęcani do bycia częścią opowieści. Czujesz się odważny? Zgłoś się na ochotnika do paranormalnego eksperymentu pod koniec wycieczki, który będzie punktem kulminacyjnym ekscytującego wieczoru.

Bath: Wycieczka z przewodnikiem

2. Bath: Wycieczka z przewodnikiem

Poznaj wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO miasto Bath podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Twój doświadczony przewodnik wyjaśni historię, architekturę i niektóre z wielu opowieści, które sprawiły, że Bath jest tak fantastycznym miejscem do odwiedzenia. Podczas wycieczki zobacz kultowe zabytki Bath, w tym Royal Crescent, The Circus, Queen Square, Pulteney Bridge i Bath Abbey. Wędruj przez miasto, podczas gdy Twój przewodnik ożywia historię, architekturę i mieszkańców Bath poprzez żywy i przyjemny komentarz na każdym z przystanków w mieście. Zadawaj im wiele pytań, a może nawet przetestuj ich wiedzę. Uzyskaj poufną wiedzę na temat najlepszego czasu na ponowne odwiedzenie niektórych zabytków.

Bath: piesza wycieczka z przewodnikiem po mieście z wejściem do łaźni rzymskich

3. Bath: piesza wycieczka z przewodnikiem po mieście z wejściem do łaźni rzymskich

Poznaj miasto Bath, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Twój przewodnik eksperta ożywi historię, ludzi i architekturę dzięki swoim komentarzom. Zobacz starożytne łaźnie rzymskie na koniec wycieczki. Najpierw spotkaj się ze swoim przewodnikiem, zanim udasz się do Pump Room, Royal Crescent, The Circus, Queen Square, Pulteney Bridge i Bath Abbey. Następnie idź śladami Jane Austen i posłuchaj o kręceniu hitu Netflix, Bridgerton. Stąd wędruj po mieście, gdy Twój przewodnik ożywi historię, architekturę i mieszkańców Bath poprzez żywy i przyjemny komentarz. Uzyskaj poufne informacje na temat najlepszego czasu na ponowne zwiedzanie niektórych zabytków. Na koniec odwiedź słynne na całym świecie łaźnie rzymskie - najpopularniejszą atrakcję Bath. Daj się zaskoczyć złożoności społeczeństwa rzymskiego miasta Aquae Sulis.

Bath: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

4. Bath: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Bath to wspaniałe rzymskie i georgiańskie miasto pełne pięknych budynków. Wycieczka po mieście zabierze Cię do rzymskich łaźni, pijalni wód, opactwa, w którym koronowano pierwszego króla Anglii, oraz do Assembly Rooms. Trasa Skyline daje Ci możliwość podziwiania krajobrazów i zapierających dech w piersiach widoków na Bath. Przystanki wycieczki: Wycieczka po mieście 1. High Street 2. Grand Parade 3. Manvers Street 4. The Ambury 5. Corn Street 6. Avon Street 7. Westgate Buildings 8. Queen Square 9. Assembly Rooms 10. Brock Street / The Royal Crescent 11. Marlborough Buildings 12. Weston Road 13. Upper Bristol Road 14. Upper Bristol Road 15. Royal Avenue 16. Milsom Street 17. Terrace Walk Skyline Tour 1. Dorchester Street 2. Terrace Walk 3. North Parade 4. Great Pulteney Street 5. Muzeum Holburne 6. Beckford Road 7. Bath Spa Hotel 8. Quarry Road 9. Bathwick Hill 10. Widcombe Hill 11. Farma Rainbow Woods 12. Brassknocker Hill 13. Claverton Down 14. Ralph Allen School 15. North Road/Shaft Road 16. Tyning/North Road 17. Prior Park 18. Middle Hill Lodge 19. Cmentarz Abbey 20. Prior Park Road 21. Widcombe

Bath: piesza wycieczka po Bath i wycieczka z przewodnikiem po opactwie Bath

5. Bath: piesza wycieczka po Bath i wycieczka z przewodnikiem po opactwie Bath

Nasi utalentowani przewodnicy z niebieską odznaką ożywią miasto w pouczający i lekki sposób. Podczas 90-minutowego spaceru zobaczysz wspaniałą gruzińską architekturę i usłyszysz o wydarzeniach i ludziach, którzy sprawiają, że Bath jest tak wyjątkowym miejscem. Pod koniec spaceru wejdziesz do opactwa ze swoim przewodnikiem, który zapewni pierwszorzędne wprowadzenie do budynku i jego historii Zadaj swojemu przewodnikowi wiele pytań, a może nawet przetestuj jego wiedzę. Zdobądź poufną wiedzę na temat najlepszego czasu na ponowne zwiedzanie niektórych zabytków. Słyszeć o..... Opactwo Bath - wewnątrz i na zewnątrz Pompownia Plac Królowej Gorące źródła Królewski Półksiężyc Cyrk Most Pulteneya Zwiedzanie opactwa Bath Przez lata wielu gości pytało nas, czy możemy również zorganizować wycieczkę z przewodnikiem po wspaniałym opactwie Bath. Tak więc, współpracując z Abbey, dodaliśmy 30-minutową wycieczkę po tym niesamowitym i zabytkowym kościele. Oznacza to, że jesteśmy w stanie ożywić główne elementy budynku, a także wesprzeć opactwo finansowo. Podkreślimy również znaczenie kościoła w historii monarchii angielskiej Należy pamiętać, że od czasu do czasu opactwo nie będzie dostępne w krótkim czasie. Jest to kościół parafialny Bath i odgrywa pełną rolę w życiu miasta. W takim przypadku zwrócimy różnicę między dzienną pieszą wycieczką a opłatą Ta trasa jest dostępna dla wszystkich i tylko dla psów asystujących.

Bath: Wycieczka z przewodnikiem

6. Bath: Wycieczka z przewodnikiem

Rozpocznij wycieczkę w The Abbey Hotel North Parade i wymień się krótkim spotkaniem z przewodnikiem. Wyrusz na pieszą wycieczkę po najbardziej znanych zabytkach historycznych i kulturowych miasta. Odwiedź Sally Lunn's, najstarszy dom w Bath i odkryj Abbey Green, w którym znajduje się stare drzewo London Plane i miejsce dawnego klasztoru. Uzyskaj wyjaśnienie dotyczące łaźni rzymskich (bez zwiedzania) i dowiedz się o założeniu tego miejsca w czasach księcia Bladuda. Zobacz oryginalną wschodnią bramę miasta prowadzącą w dół do rzeki Avon przez kultowy most Pulteney. Odkryj alejki Bath, kierując się w górę do górnej ściany miasta, aby dotrzeć do prawdziwego gruzińskiego sektora miasta, wymarzonego przez Johna Wooda przy użyciu kamienia Ralpha Allensa. Zobacz Queen Square, mijając Centrum Jane Austen, aż do sal zgromadzeń i cyrku. Kontynuuj i zobacz arcydzieło Royal Crescent. Spaceruj w dół przez Royal Victoria Park w drodze do Theatre Royal. Na koniec zatrzymaj się w Bath Thermae, nowym obiekcie kąpielowym w mieście. Zakończ wspaniały i niezapomniany dzień w Bath z wieloma wspaniałymi okazjami do zrobienia zdjęć po drodze.

Bath: 2-godzinna prywatna piesza wycieczka po mieście

7. Bath: 2-godzinna prywatna piesza wycieczka po mieście

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, a następnie wyrusz na dwugodzinną przygodę przez Bath. Przeglądaj tętniące życiem ulice miasta i rozkoszuj się wyjątkową atmosferą tego uroczego miejsca. Podczas zwiedzania podziwiaj różnorodną architekturę, z której słynie miasto. Najważniejsze atrakcje wycieczki obejmują przechodzenie przez rzekę Avon, opactwo Bath, łaźnie rzymskie, most Pulteney, targi Guildhall, Theatre Royal, Queen Square, Royal Crescent, Royal Victoria Park, The Circus i wiele innych. Jest to wycieczka piesza, nie obejmuje wstępów do żadnych atrakcji. Po drodze posłuchaj fascynujących opowieści swojego przewodnika o historii i kulturze Bath, a także o wielu wybitnych postaciach historycznych, które tu mieszkały. Twój przewodnik może również zaoferować lokalną perspektywę na temat najlepszych barów, restauracji i muzeów, które warto odwiedzić podczas pobytu.

Bath: Prywatna piesza wycieczka z przewodnikiem turystycznym z niebieską odznaką

8. Bath: Prywatna piesza wycieczka z przewodnikiem turystycznym z niebieską odznaką

Podczas wycieczki odwiedź takie miejsca, jak Bath Abbey, łaźnie rzymskie, Pump Rooms, Pulteney Bridge, Queen Square, Circus, Royal Crescent, Assembly Rooms, Guildhall, Mineral Hospital i Theatre Royal. Miejsca te są przesiąknięte historią i pełne ciekawych opowieści, które Twój przewodnik ożywi, jednocześnie zapewniając Ci ich historyczny kontekst w przyjemny sposób. Twoja wycieczka może być zarezerwowana dla osób indywidualnych, par szukających wyjątkowego doświadczenia lub grup do 20 osób. Twój przewodnik może dostosować wycieczkę i jej tematykę do tematów takich jak Rzymianie w Bath, Jane Austen, postacie literackie lub niezwykłe kobiety z Bath.

Bath: Prywatna niekonwencjonalna wycieczka piesza po Bath

9. Bath: Prywatna niekonwencjonalna wycieczka piesza po Bath

Odkryj złośliwą stronę Bath podczas zabawnej pieszej wycieczki z przewodnikiem po tym pięknym mieście tylko dla Ciebie i Twojej prywatnej grupy. Wybierz się na spacer po historycznym mieście i dowiedz się więcej o jego niekonwencjonalnej historii oraz mniej znanych historiach stojących za słynnymi zabytkami Bath, takimi jak opactwo Bath, most Pulteney i Royal Crescent. Ciesz się lekkim i niekonwencjonalnym spacerem po historii miasta z własnym prywatnym przewodnikiem. Uzyskaj wgląd w wiele intrygujących szczegółów, w tym niektóre z bardziej „interesujących” aspektów XVIII-wiecznego i współczesnego życia w Bath podczas tego psotnego spaceru. Zobacz wszystkie główne atrakcje na trasie spaceru, w tym opactwo Bath, dom Sally Lunn, most Pulteney, Guildhall, Queen Square, Royal Crescent i The Circus.

Bath: Wycieczka z przewodnikiem po zabytkach i pubach (3 godz.)

10. Bath: Wycieczka z przewodnikiem po zabytkach i pubach (3 godz.)

Najważniejsze atrakcje *Odkryj pieszo czarującą georgiańską architekturę, odwiedź Royal Crescent, The Circus, Queen Square, Assembly Rooms i Pulteney Bridge. *Odwiedź trzy zachwycające, historyczne puby, będące częścią bogatej kultury Bath i ciesz się wprowadzeniem do lokalnych piw i cydru. *Zobacz, gdzie georgiańska społeczność spacerowała podczas sezonu małżeńskiego *Uzyskaj fascynujący wgląd w pochodzenie wody uzdrowiskowej Bath *Dowiedz się o królewskich gościach, od pierwszego władcy Anglii, króla Edgara, po królową Elżbietę 1. *Usłysz opowieści o słynnych mieszkańcach z przeszłości, od Nicholasa Cage'a po księcia Bladuda. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed opactwem Bath, aby poznać to wspaniałe miasto i dowiedzieć się o czasach, gdy Rzymianie i Sasi zajmowali ten obszar. Dowiesz się również o źródle duchowej gorącej wody źródlanej i statusie Bath jako obiektu z listy UNESCO, podczas spaceru do miejsca naszych starożytnych źródeł. W każdym pubie możesz skosztować lokalnych piw i cydru, wybranych przez przewodnika. Odwiedzane puby odzwierciedlają georgiański i wiktoriański charakter miasta. Zrób nasz pierwszy przystanek, zanim odkryjesz historyczny Queen Square i podziwiasz wspaniałe widoki na Royal Crescent. Następnie odwiedzamy arcydzieło Johna Wooda, The Circus, ucząc się o gruzińskim codziennym życiu towarzyskim, gdy dotrzemy do spektakularnych Assembly Rooms. Przez średniowieczne uliczki Bath dotrzemy do oszałamiającego mostu Pulteney Bridge, zatrzymując się po drodze w naszej drugiej historycznej tawernie na krótkie wprowadzenie do roli drinka w georgiańskim społeczeństwie. Po spojrzeniu na Pulteney Bridge i wysłuchaniu opowieści o upadku epoki georgiańskiej, pożegnamy się podczas trzeciego przystanku w jednym z najbardziej kultowych pubów w Bath, z dala od zwykłego szlaku turystycznego, kiedy twój przewodnik zakończy wycieczkę, informując cię o współczesnym Bath. Ten pełny spacer z przewodnikiem obejmujący wspaniałą przeszłość Bath i odwiedzanie pięknych historycznych pubów to zabawna, nieformalna, spersonalizowana wycieczka prowadzona przez przewodnika mieszkającego w Bath z osobistymi, wieloletnimi powiązaniami z miastem i głęboką znajomością sektora pubów. Obejmuje ona wszystkie godne uwagi miejsca w Bath i przywraca je do życia dzięki fascynującym i zabawnym faktom i spostrzeżeniom. "Fascynujący wgląd w historię i rozwój Bath, świetnie wyjaśniony i ożywiony przez Jamesa" Luty 2024

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::

Queen Square: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Queen Square? Kliknij tutaj.

Queen Square: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(1108 recenzji)

Zarezerwowałem wycieczkę w niedzielę 9 października, ale sprawdziłem to na początku wycieczki po mieście 8 października. Tam dowiedziałem się, że bilety są ważne 2 dni. Dlatego wybrałem się na pierwszą tego dnia wycieczkę po mieście. Mógłbym wybrać się na wycieczkę po Skyline w niedzielę, co sprawi, że mój dwudniowy pobyt w Bath będzie bardziej zrelaksowany. Kierowcy i osoba wystawiająca bilety byli bardzo pomocni. Oni zostali kolegami. Możliwość wsiadania i wysiadania z autobusów na wybranych przystankach pomoże Ci zobaczyć więcej tego, co najbardziej Cię interesuje, KIEDY CHCESZ. Sformułowanie w internecie wspomina o wymianie voucherów przed podróżą. Okazało się to nieistotne i frustrujące, ale o tym zapomniałem, gdy miałem bilet. Wycieczki te rozwiązują problem braku trójwymiarowej wersji Map Google przedstawiającej miasto. Często powtarzam, że aby dobrze zobaczyć jakieś miejsce, trzeba je obejść. Te wycieczki udowodniły, że się myliłem i znacznie ułatwiły moje nogi.

Tourbus był doskonały, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w pięknym słońcu. ALE zawiedliśmy się, zostawiając torbę w autobusie nr 2, w której znajdowała się tylko układanka i pot, a kiedy wyjeżdżaliśmy z miasta, nie mieliśmy czasu jej posortować. Poza tym była to cudowna wizyta

Mnóstwo autobusów pomogło nam zobaczyć, co chcemy zrobić i łatwo nas tam zawiozło. Jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia, że to naprawdę pomogło nam zorientować się.

Doskonała wycieczka, jeszcze lepsza dzięki wspaniałej pogodzie. Nie ma nic piękniejszego niż Bath, gdy świeci słońce.

Wspaniałe doświadczenie. Dźwięk był znacznie lepszy niż w poprzednich doświadczeniach.