Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Queen's Park, Toronto

Queen's Park, Toronto

Queen's Park, Toronto – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Toronto: Nocna wycieczka piesza z mroczną historią

1. Toronto: Nocna wycieczka piesza z mroczną historią

Duchy, cmentarze, zasłony i straszydła. Posłuchaj najsłynniejszych opowieści o duchach z najwcześniejszych dni Toronto. Już nigdy nie spojrzysz na miasto w ten sam sposób. Wybierz jedną z 4 unikalnych opcji wycieczek. Po usłyszeniu o spotkaniach z duchami, które miały miejsce w okolicy, Twój zamaskowany przewodnik może odprowadzić Cię z powrotem do miejsca początkowego lub pozostawić bezsenną noc w mieście. Oryginalny Haunted Walk of Toronto (75 minut) Wyjdź z dziedzińca przed Hokejową Galerią Sław, aby przejść z serca dzielnicy finansowej na stare miasto. Posłuchaj przerażających opowieści i zobacz ciemniejszą stronę historii Toronto, w tym nawiedzone teatry, niewyjaśnione tajemnice i przerażające spotkania w Mackenzie House. Opłata za wstęp do Mackenzie House nie jest wliczona w cenę. Sekrety i widma na kampusie (75 minut) Odkryj wspaniałą architekturę i wysadzane drzewami ścieżki kampusu Uniwersytetu Toronto w centrum miasta, wypełnione mroczną historią i upiornymi opowieściami. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez nawiedzony kampus i Zgromadzenie Ustawodawcze Ontario. Alkohole gorzelnicze (75 minut) Dzięki opowieściom o makabrycznych wypadkach, świecie produkcji whisky i wojnie 1812 roku szybko zrozumiesz, dlaczego jest to obszar znany jako jedno z najbardziej nawiedzonych miejsc w Toronto. Wioska pionierów Black Creek (90 minut) Poznaj nadprzyrodzoną stronę historycznej wioski pionierów Toronto w ciemności. Z jednymi z najstarszych budynków w mieście, Black Creek Pioneer Village jest idealnym, przerażającym tłem dla nocy pełnych mrożących krew w żyłach opowieści o duchach.

Toronto: Best of Toronto Tour z CN Tower i River Cruise

2. Toronto: Best of Toronto Tour z CN Tower i River Cruise

Doświadcz najlepszych z najlepszych podczas tej kompletnej trasy Ultimate Toronto Tour. Ta mała wycieczka grupowa pozwoli Ci doświadczyć z pierwszej ręki niektórych atrakcji Toronto, które musisz zobaczyć, i poznać ich historię. Po zakończeniu tej wycieczki odejdziesz ze wspaniałymi wspomnieniami i głową pełną niesamowitych faktów i ciekawostek o historii Toronto. Twoja przygoda w Toronto zaczyna się od szybkiej wycieczki na taras widokowy CN Tower – jednego z najpopularniejszych miejsc turystycznych na świecie. Na tarasie widokowym będziesz miał okazję wyjść i znaleźć się 1151 stóp nad ziemią. Będąc tak wysoko, będziesz mieć niesamowite widoki na otaczające miasto. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu, ponieważ będzie wiele okazji do robienia niesamowitych zdjęć. Następnie wskocz na pokład sezonowego rejsu, podczas którego będziesz mógł zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Toronto, tętniące życiem nabrzeże i pobliskie wyspy Toronto Islands. Gdy rejs jest niedostępny, zamiast tego zwiedzaj Casa Loma. Inne atrakcje wycieczki obejmą wycieczkę samochodową z narracją po Eaton Centre, Dundas Square, Queen's Park oraz krótki postój na rynku St. Lawrence Market (nieczynne w niedziele i poniedziałki). W pozostałe dni Targ św. Wawrzyńca zostanie zastąpiony wizytą w Dzielnicy Gorzelni Ultimate Toronto Tour będzie idealnym rozwiązaniem dla turystów, którzy przyjeżdżają do Toronto po raz pierwszy i chcą zobaczyć to wszystko, lub dla doświadczonych podróżników w okolicy, którzy chcą doświadczyć czegoś nowego.

Gray Line Toronto: Sceniczna 2-godzinna wycieczka po mieście autobusem

3. Gray Line Toronto: Sceniczna 2-godzinna wycieczka po mieście autobusem

Wyrusz na czarującą przygodę przez tętniące życiem ulice i urzekające zabytki Toronto podczas tej 2-godzinnej wycieczki autobusowej. Odkryj niektóre z najbardziej tętniących życiem ulic miasta i popularnych zabytków. Wsiądź do wygodnego i klimatyzowanego autokaru, podczas gdy doświadczeni przewodnicy powitają Cię ciepłą gościnnością i fascynującym wglądem w bogatą historię i różnorodną kulturę miasta. Podczas wycieczki zobaczysz takie atrakcje jak: CN Tower Królewskie Muzeum Ontario (ROM): St. Lawrence Market Centrum Harbourfront Queen's Park i budynek legislatury Ontario Dzielnica rozrywkowa Yonge-Dundas Square Po zakończeniu wycieczki możesz wrócić do dowolnej z tych lokalizacji i zwiedzić je jeszcze dokładniej.

Toronto: malownicza 3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem

4. Toronto: malownicza 3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Odkryj Toronto jak miejscowy na rowerze i zrelaksuj się pod fachową opieką swojego pasjonata przewodnika, który kocha jazdę na rowerze i miasto. Tereny zielone, ścieżki rowerowe i lokalne dzieła sztuki to świetny sposób na rozpoczęcie wizyty w Toronto. Zamelduj się w naszej dogodnej lokalizacji w Distillery District i wyposaż się w rower i kask. Wyrusz ze swoim przewodnikiem, który poprowadzi Cię z dala od ruchu ulicznego, aby jak najlepiej wykorzystać ścieżki rowerowe i piękne parki w Toronto. Skorzystaj z lokalnych spostrzeżeń swojego przewodnika i ciesz się przystankami na okazje do robienia zdjęć. Dowiedz się, gdzie się znajdują rzeczy i jak jest rozplanowane miasto, aby móc samodzielnie zwiedzać dalej. Wycieczka kończy się powrotem do punktu początkowego. Widok na port, wyspę i zwiedzanie historycznej dzielnicy destylarni Ta popołudniowa wycieczka oferuje przerwę od większego miasta i pozwala posmakować uroku małego miasteczka Toronto. Jedź wzdłuż nabrzeża, ciesz się wizytami na plaży i przejażdżką promem. Wejdź ponownie do miasta przez historyczną dzielnicę gorzelni, gdzie cofniesz się w czasie. Obejmuje transport promem do iz wyspy Toronto. Śródmieście, cegielnia i destylarnia Ta poranna wycieczka oferuje fantastyczny przekrój życia w Toronto, zaspokajając zarówno miejskie pragnienia, jak i miłość do natury. Śmigaj ulicami miasta, a następnie objedź przez zalesione parki. Od zapachów wózków ulicznych sprzedawców po chłodną bryzę i śpiew ptaków w lesie, odkryjesz, że Toronto to miasto w parku.

Wycieczka piesza po Toronto Queen's Park z przewodnikiem

5. Wycieczka piesza po Toronto Queen's Park z przewodnikiem

Planujesz wizytę w Toronto i Queen's Park? Nasza samodzielna wycieczka piesza po Queen's Park zabierze Cię z Królewskiego Muzeum Ontario do Zgromadzenia Ustawodawczego Ontario, przez Uniwersytet w Toronto i wiele zabytków! Rozwiązuj wyzwania na każdym kroku, aby odkryć swój następny cel. Dowiedz się trochę historii, a także ciekawych faktów na temat tego, co cię otacza. The Toronto Queen's Park Tourist Scavenger Hunt to 3,4 km / 2,1 mi samodzielna piesza wycieczka z wyzwaniami po drodze. Ukończenie powinno zająć Ci 3 godziny. - Zabawne doświadczenie edukacyjne - Dowiedz się trochę lokalnej historii - Zmierz się ze swoją wiedzą: 35 zróżnicowanych wyzwań - Rozpocznij, kiedy będziesz gotowy, ze swojego smartfona – bez ustalonego harmonogramu - Poświęć tyle czasu, ile chcesz, aby zakończyć polowanie Kup 1 polowanie odkrywcy dla swojej grupy od 1 do 6 osób.

Toronto: Wycieczka po najważniejszych atrakcjach miasta e-skuterami

6. Toronto: Wycieczka po najważniejszych atrakcjach miasta e-skuterami

Witamy w najlepszych trzech godzinach, jakie Toronto ma do zaoferowania! Twoja wycieczka rozpocznie się od spotkania z przewodnikiem i dołączeniem innych gości; Jedną z głównych atrakcji tej wycieczki jest spotkanie z podobnie myślącymi podróżnikami z całego świata. Zabierzemy Cię na bezpieczną hulajnogę i przeprowadzimy Cię przez kontrolę. Następnie przejdziemy na otwartą przestrzeń, aby bezpiecznie nauczyć się obsługi hulajnogi elektrycznej. Te maszyny to nie żarty i mogą wpędzić cię w kłopoty, jeśli nie zostaną potraktowane poważnie. Twój przewodnik pokaże Ci najlepsze praktyki dotyczące ruszania, zatrzymywania się, skręcania i potencjalnego wyskakiwania, jeśli to konieczne. Będziesz mieć czas i miejsce na ćwiczenia i oswojenie się z hulajnogą elektryczną. Po ustawieniu wskoczymy na wyznaczony deptak i pomkniemy do Sugar Beach. Podziwiaj widoki na jezioro Ontario, jadąc wzdłuż nabrzeża Toronto. Sugar Beach to mała, ale piękna plaża w centrum miasta, której nazwa pochodzi od okolicy. Wkrótce potem udamy się do Distillery District, ta dzielnica jest pełna historii i jest cudem architektury. Tutaj dowiesz się, dlaczego jest chroniony przez miasto i skąd możesz go rozpoznać, po tym jak jest to duże miejsce filmowania, możesz nawet natknąć się na plan filmowy. Po dokładnej eksploracji będziemy kontynuować wzdłuż wyznaczonych bezpiecznych pasów dla skuterów do Farmy Riverdale. Jest to stary i nowy obszar miasta z wielu powodów. Jest domem dla niesamowitej farmy Riverdale Farms, ale teraz jest domem dla programów edukacyjnych dla dzieci. Opiera się na wspaniałych parkach, które otaczają główną atrakcję wycieczki, wspaniałe tereny na świeżym powietrzu. Tuż obok znajduje się cmentarz, który jest miejscem spoczynku wielu niesamowitych wyczynów Kanady, w tym Billy'ego Bishopa. Wellesley Street zabierze nas z powrotem na zachód do Queen's Park, jednego z najpiękniejszych budynków w mieście i siedziby Zgromadzenia Ustawodawczego Ontario. Ten park jest pełen zabytków z przeszłości Kanady i jest idealnym tłem dla niektórych opowieści historycznych. Następnie zobaczymy, co nowego u dzieci z kampusu University of Toronto. Kampus jest wypełniony niezwykle historycznymi strukturami, które są wypełnione ciepłymi historiami z przeszłości. Następnie udaj się do Kensington Market. To, co się tutaj dzieje, zwali cię z nóg. Po przeszukaniu zorganizowanego i wyrafinowanego kampusu University of Toronto zamieniamy róg w eklektyczną mieszankę ciaos, która pasuje do idealnej ilości stylu, synergii i prostoty. Pozujemy do zdjęć, podczas gdy przewodnik wyjaśnia, co sprawia, że rynek jest wyjątkowy i jak miasto pomaga go urzeczywistnić. Trzy godziny niemal dosłownie przelecą, gdy przewodnik skręci za róg i wrócisz do miejsca, w którym zacząłeś. Twój przewodnik przeprowadzi przez najważniejsze atrakcje, których doświadczyłeś, a potem nadszedł czas, aby pożegnać się z nowo poznanymi przyjaciółmi. Pamiętaj, aby zostawić przewodnikowi wskazówkę i recenzję online. Nie możemy się doczekać, aby przeczytać o tym wszystkim!

Queen's Park, Toronto: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Queen's Park, Toronto? Kliknij tutaj.