Dodaj daty

Queen Mary's Dolls' House

Queen Mary's Dolls' House – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: Windsor, Stonehenge, Bath i Łaźnie Rzymskie - jednodniowa wycieczka

1. Londyn: Windsor, Stonehenge, Bath i Łaźnie Rzymskie - jednodniowa wycieczka

Odkryj kilka najważniejszych atrakcji Londynu podczas tej jednodniowej wycieczki autobusowej z Londynu. Doświadcz elegancji zamku Windsor, odkryj tajemnice Stonehenge i podziwiaj georgiańską architekturę w mieście Bath. Odwiedź dobrze zachowaną łaźnię rzymską. Zamek Windsor Przesiąknięty historią zamek Windsor wznosi się dumnie na bujnym zalesionym wzgórzu z widokiem na Tamizę. Pochodzący z czasów normańskich, z rozległymi ogrodami krajobrazowymi i Okrągłą Wieżą z wieżyczkami, łatwo zrozumieć, dlaczego jest to ulubiona weekendowa rezydencja króla, królewski Windsor. Ciesz się fascynującym spojrzeniem przez dziurkę od klucza do luksusowych apartamentów państwowych, w których znajdują się bezcenne dzieła sztuki Rembrandta i Leonarda da Vinci, i odwiedź kaplicę św. Jerzego, nastrojowe miejsce ostatniego spoczynku byłych monarchów, w tym Henryka VIII. Możesz odwiedzić Dom Lalek Królowej Marii, naprawdę niesamowitą konstrukcję z działającymi windami, bieżącą wodą, elektrycznością i butelkami wina, a wszystko to w miniaturze! Tajemniczy Stonehenge Wędruj po miejscu światowego dziedzictwa i daj się oczarować wyjątkowej formacji skalnej. Położone na równinie Salisbury, 40-tonowe skały stoją samotnie od czasu ich przybycia 5000 lat temu. O Stonehenge krąży mnóstwo teorii; od świątyni religijnej po zegar astronomiczny, a nawet cmentarzysko z epoki brązu. Zdecyduj sam, odkrywając historię tego tajemniczego zabytku. Kąpiel Wznoszące się dumnie na zboczach rzeki Avon Bath było pierwszym miastem w Anglii, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podziwiaj wspaniałe XV-wieczne opactwo Bath, oszałamiającą georgiańską architekturę i romantyczny most Pulteney. Łaźnie rzymskie Słynące z rzymskich łaźni, Bath mieści najlepiej zachowane rzymskie spa ze starożytnego świata. Cudownie ukryty przed wzrokiem aż do lat 70. XIX wieku, zagłębij się w historię tego magicznego zabytku i podziwiaj jego architektoniczny splendor. Czas powrotu do Londynu to około 20:00.

Z Londynu: Windsor, Oksford i Stonehenge – cały dzień

2. Z Londynu: Windsor, Oksford i Stonehenge – cały dzień

Zamek w Windsorze Zamek w Windsorze dumnie wznosi się na porośniętym bujnym lasem wzgórzu z widokiem na Tamizę. Spoglądając na rozległe ogrody krajobrazowe i Okrągłą Wieżę, szybko zrozumiesz, dlaczego zamek ten jest ulubioną weekendową rezydencją króla. Rzuć okiem na bezcenne dzieła Rembrandta i Leonarda Da Vinci w pełnych przepychu salach reprezentacyjnych zamku i zwiedź kaplicę św. Jerzego, czyli pełne wyjątkowego nastroju miejsce spoczynku dawnych królów, w tym Henryka VIII. Możesz też zobaczyć dom dla lalek królowej Marii. Tajemnicze Stonehenge Prawdziwe znaczenie tej starożytnej, budzącej podziw konstrukcji jest wciąż tajemnicą. Czy Stonehenge było świątynią kultu słońca, centrum uzdrawiania, miejscem pochówku, a może ogromnym kalendarzem? Jak nasi przodkowie zdołali przenieść potężne kamienie z tak daleka, a następnie, używając tylko najbardziej prymitywnych narzędzi, zbudować tę niesamowitą strukturę? Otoczone tajemnicą Stonehenge nigdy nie przestaje robić wrażenia. Oksford Podążaj śladami sławnych oksfordzkich studentów, od C.S. Lewisa do Billa Clintona, przemierzając wspaniałe dziedzińce i brukowane uliczki tego zabytkowego miasta uniwersyteckiego. Podziwiaj słynne „miasto rozmarzonych wież” i zobacz Bibliotekę Bodlejańską, jedną z najstarszych bibliotek w Europie. Daj się oczarować wąskim uliczkom i starożytnym placom tego pięknego miasta. Szacowany czas powrotu do Londynu to 19.00.

Zamek Windsor i Pałac Buckingham Całodniowa wycieczka

3. Zamek Windsor i Pałac Buckingham Całodniowa wycieczka

Jedź do zamku Windsor w Royal Borough of Berkshire, aby rozpocząć całodniową wycieczkę po pałacach angielskiej monarchii i poznać ponad 900 lat królewskiej historii. Od Wilhelma Zdobywcy do obecnej królowej, kolejni angielscy monarchowie żyli, rządzili i odcisnęli swoje piętno na zamku Windsor, obecnie największym nieprzerwanie zamieszkałym zamku na świecie. Twój bilet uprawnia do wejścia do właściwego zamku, gdzie możesz podziwiać splendor kaplicy św. Jerzego i zobaczyć okazałe apartamenty reprezentacyjne. Poświęć trochę czasu na spacer po pięknym mieście, pełnym tradycyjnych sklepów i zabytkowych pubów. Mówi się, że w jednym z nich Szekspir napisał swoją sztukę „Wesołe kumoszki z Windsoru”! Po obiedzie udaj się do Pałacu Buckingham, aby odwiedzić oficjalną londyńską rezydencję królowej. Udaj się do komnat reprezentacyjnych, które stanowią serce pracującego pałacu, i posłuchaj o oficjalnej rozrywce, ceremoniach i uroczystościach państwowych, które się tam odbywają. Przewodnicy pałacowi są pod ręką, aby wskazać liczne dzieła bezcennej sztuki. Następnie wybierz się na spacer wzdłuż południowej strony Ogrodu Królewskiego i podziwiaj widoki na malownicze XIX-wieczne jezioro. Wycieczka kończy się w pałacu, dzięki czemu masz czas wolny na zwiedzanie. Specjalny pokaz koronacyjny w Pałacu Buckingham tego lata: Stroje noszone przez Ich Królewskie Mości króla Karola III i królową Camillę podczas koronacji zostaną zaprezentowane w ramach letniego otwarcia Pałacu Buckingham. Ten specjalny pokaz, który odbędzie się we wspaniałej Sali Balowej, będzie zawierał szatę posiadłości noszoną przez króla, którą nosił również jego dziadek, król Jerzy VI, podczas koronacji w 1937 roku.

Półdniowa wycieczka do zamku Windsor i London Eye

4. Półdniowa wycieczka do zamku Windsor i London Eye

Podczas tej półdniowej wycieczki wybierz się do zamku Windsor, położonego w królewskim hrabstwie Berkshire, i poznaj ponad 900-letnią historię monarchii. Od Wilhelma Zdobywcy aż do obecnej królowej, kolejni angielscy monarchowie mieszkali, rządzili i pozostawili swoje piętno w tym największym nadal zamieszkałym zamku na świecie. Twój bilet uprawnia do wstępu do zamku, w którym możesz podziwiać splendor kaplicy św. Jerzego oraz podziwiać eleganckie apartamenty państwowe. Poświęć trochę czasu, aby pospacerować po uroczym miasteczku, pełnym tradycyjnych sklepów i historycznych pubów. Podobno Szekspir napisał „Wesołe kumoszki z Windsoru” w jednym z nich! Następnie powróć do stolicy, aby przejechać się zapierającym dech w piersiach dziełem inżynierii, kołem obserwacyjnym London Eye. W pogodne dni z kapsuły roztacza się widok o promieniu aż do 40 km. Podczas jednego obrotu koło mieści do 800 pasażerów – równowartość 11 piętrowych autobusów, a każdy obrót trwa około 30 minut z prędkością dwa razy szybszą niż sprint żółwia. Podziwiaj londyńskie zabytki z wysokości do 135 metrów od poziomu ulicy.

Z Londynu: prywatna wycieczka samochodem do zamku Windsor bez kolejki

5. Z Londynu: prywatna wycieczka samochodem do zamku Windsor bez kolejki

Zamek Windsor ucieleśnia prawie tysiąclecie historii architektury jako najstarszy i największy okupowany zamek na świecie. To świetne miejsce na krótką przerwę od Londynu, więc już teraz zarezerwuj prywatny transport i bilety wstępu bez kolejki. Zwiedź potężną rezydencję królewską i odkryj skarby Królewskiej Kolekcji. Spędź dzień wśród rodziny królewskiej! Wybierz opcję 4-godzinną, aby cieszyć się wycieczką z przewodnikiem po zamku Windsor z oficjalnym przewodnikiem audio w Twoim ojczystym języku. Dzięki biletom wstępu bez kolejki możesz zaoszczędzić czas, omijając kolejki i kierując się prosto do wejścia zaraz po przyjeździe. Podziwiaj majestatyczny zamek wewnątrz i na zewnątrz i słuchaj wciągającego komentarza audio, aby odkryć jego najlepiej strzeżone tajemnice. Zanurz się w historii brytyjskiej rodziny królewskiej, od Wilhelma Zdobywcy po królową Elżbietę II. Zamek Windsor jest bogaty w historię i dziedzictwo kulturowe. Podziwiaj piękne wnętrza apartamentów reprezentacyjnych, wypełnione drogimi obrazami, porcelaną, meblami i innymi skarbami z Królewskiej Kolekcji rodziny Windsorów. Zwiedź także sale ceremonialne, z których dziś korzysta królowa i członkowie rodziny królewskiej, i zobacz historyczne atrakcje, takie jak precyzyjnie wykonany Dom Lalek Królowej Marii. Kolejnym interesującym miejscem jest Kaplica św. Jerzego, tradycyjne miejsce królewskich ślubów i pochówków, w tym królowej matki, króla Jerzego VI i księżniczki Małgorzaty. Można też spędzić trochę czasu spacerując po zamkowym ogrodzie, w którym uwielbiają się bawić najmłodsi członkowie rodziny królewskiej. Wybierz opcję 5-godzinną, aby dowiedzieć się więcej o zamku Windsor i brytyjskiej rodzinie królewskiej dzięki komentarzowi na żywo z 5-gwiazdkowego przewodnika eksperta. Ta opcja łączy samodzielną wycieczkę po wnętrzach zamku z wycieczką z przewodnikiem po dziedzińcu zamkowym, gdzie Twój prywatny przewodnik wprowadzi Cię w historię zamku. To świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej i zadać pytania dotyczące wszystkiego, co dotyczy brytyjskich monarchów.

Prywatna wycieczka z wstępem do zamku Windsor

6. Prywatna wycieczka z wstępem do zamku Windsor

Zamek Windsor Odkryj, dlaczego ten imponujący zamek jest ulubioną weekendową rezydencją króla i poznaj bogatą historię zawartą w jego murach. Zobacz dom lalek królowej Marii zwiedź bogate apartamenty państwowe z bezcennymi dziełami sztuki, w tym dziełami Rembrandta i Leonarda Da Vinci Odwiedź kaplicę św. Jerzego, miejsce ostatniego spoczynku królowej Marii, Henryka VIII i królowej Elżbiety, księcia Filipa i Królowej Matki. Odwiedź Eton College, znany nieformalnie jako Eton, jedną z najbardziej znanych szkół na świecie. Eton College jest jedną z najbardziej prestiżowych szkół średnich na świecie. ... Oprócz aktorów i członków rodziny królewskiej, szkoła znana jest również z kształcenia kilku przyszłych premierów, w tym Davida Camerona i premiera Borisa Johnsona. Oprócz publicznych wycieczek, trzy muzea Eton College są otwarte dla publiczności w niedzielne popołudnia. Eton Walkway to wycieczka z przewodnikiem, która zabierze Cię w dół Eton High Street, przez jedno z wielu boisk i kilka innych godnych uwagi miejsc w mieście. Na początku głównej ulicy znajduje się duża tablica opisująca trasę spaceru. Odwiedź szlak Magna Carta, Runnymede słynie z podpisania Magna Carta w 1215 roku przez króla Jana i jego baronów. Magna Carta jest powszechnie uznawana za pierwszy dokument konstytucyjny, który stanowił podstawę współczesnej demokracji. Pomnik Magna Carta został ufundowany i wzniesiony przez American Bar Association. Inne interesujące miejsca to Runnymede National Trust. Royal Holloway. Pomnik Magna Carta. Wyspa Trussa. Miejsce pamięci Johna F. Kennedy'ego. Muzeum Egham.

Prywatna wycieczka ze wstępem do zamku Windsor

7. Prywatna wycieczka ze wstępem do zamku Windsor

Twój dzień zaczyna się od momentu, w którym odbierzemy Cię z hotelu. Twój gospodarz spotka się z Tobą w holu podczas odbioru. Zostaniesz przewieziony do miasta Windsor, a następnie do zamku Royal Windsor. Zamek Royal Windsor, zbudowany w XI wieku przez Wilhelma Zdobywcę, jest nadal ulubioną rezydencją rodziny królewskiej. Po przybyciu do zamku Windsor gospodarz przekaże Ci przepustki umożliwiające wejście do zamku. Przy wejściu zbliżysz się do wcześniej zarezerwowanego wejścia, aby uzyskać przyspieszone wejście. Przy wejściu otrzymasz również audioprzewodnik multimedialny. Po wejściu do zamku odwiedzisz kaplicę St Georges. Kaplica św. Jerzego na terenie zamku Windsor jest jednym z najlepszych przykładów architektury gotyckiej w Anglii. Kaplica była miejscem wielu królewskich ślubów, w tym TRH Hrabiego i Hrabiny Wessex, Księcia i Księżnej Sussex oraz HRH Księżniczki Eugenie i Jacka Brooksbanka. Kaplica jest duchowym domem Zakonu Podwiązki, starszego zakonu brytyjskiego rycerstwa ustanowionego w 1348 roku przez Edwarda III. W kaplicy znajdują się groby 11 monarchów, w tym królowej Elżbiety II, Jerzego VI, Henryka VIII i Karola I Zobacz spektakularny Dom Lalek Królowej Marii. Dom Lalek Królowej Marii został zbudowany w latach 1921-1924 dla królowej Marii, żony Jerzego V, przez czołowego brytyjskiego architekta Sir Edwina Lutyensa. Obejmuje on wkład ponad 1500 najlepszych artystów, rzemieślników i producentów z początku XX wieku. Od życia pod schodami po królewskie otoczenie salonu i jadalni, od biblioteki pękającej w szwach od oryginalnych dzieł znanych ówczesnych literatów, po w pełni zaopatrzoną piwniczkę z winami i ogród, nie zapomniano o żadnym szczególe. Dom posiada nawet elektryczność, bieżącą wodę i działające windy. Każdy pokój jest w pełni umeblowany i czeka na odkrycie. Odwiedź apartamenty państwowe. Pokoje ceremonialne to główne apartamenty państwowe, które są obecnie używane przez rodzinę królewską. W tych pokojach monarcha organizuje oficjalne wizyty głów państw z innych krajów, inwestycje i ceremonie wręczenia nagród, podczas których brytyjscy mężczyźni i kobiety są doceniani za swoje osiągnięcia. Być może najbardziej uderzającym pokojem jest Grand Reception Room. Ze swoimi żyrandolami i złoceniami była kiedyś używana jako główna sala balowa w zamku. Jednym z przedmiotów, których nie możesz przegapić w tym pokoju, jest duża malachitowa urna, podarowana królowej Wiktorii przez cara Mikołaja I w 1839 roku i jeden z największych przykładów poza Rosją. Po zwiedzeniu zamku będziesz miał okazję zwiedzić miasto i zjeść lunch w jednym z wielu tradycyjnych angielskich pubów. Wycieczka kończy się w Twoim hotelu.

Windsor Stonehenge Bath Prywatna wycieczka z Londynu z karnetami

8. Windsor Stonehenge Bath Prywatna wycieczka z Londynu z karnetami

Twój dzień zaczyna się od momentu spotkania z kierowcą/gospodarzem w hotelu. Będziesz zabawiony komentarzem na żywo od swojego gospodarza. Twój gospodarz przedstawi Ci pełny plan podróży. Trasy, które przejedzie i czas, w którym dotrze do każdego miejsca. Będziesz mieć również czas na lunch. Twoim pierwszym przystankiem będzie Windsor. Poznaj królewską historię podczas wizyty w zamku Windsor, którego początki sięgają XI wieku. Jest to oficjalna rezydencja króla. Ciesz się fascynującym spojrzeniem przez dziurkę od klucza na wystawne apartamenty państwowe i odwiedź kaplicę św. Jerzego, klimatyczne miejsce spoczynku byłych monarchów. Odwiedź Dom Lalek Królowej Marii, naprawdę niesamowitą konstrukcję z działającymi windami, bieżącą wodą i elektrycznością. Twoim następnym przystankiem będzie tajemnicze Stonehenge. Stonehenge to wyjątkowy prehistoryczny zabytek, leżący w centrum niezwykle bogatego krajobrazu archeologicznego. Jest to niezwykłe źródło do badania prehistorii. Spaceruj po miejscu światowego dziedzictwa i daj się oczarować temu wyjątkowemu dziełu. Pomnik po raz pierwszy ukształtował się 5000 lat temu. Roman Bath Zwiedzanie pieszo to świetny sposób na poznanie wszystkich wspaniałych widoków i dźwięków, które Bath ma do zaoferowania. Łaźnie Rzymskie to jedno z najwspanialszych historycznych miejsc w Europie Północnej. Niegdyś miejsce jednego z wielkich religijnych uzdrowisk starożytnego świata; mieszkańcy rzymskiej Brytanii przybyli do tego miejsca, aby czcić boginię Sulis Minerva i kąpać się w wodach naturalnych źródeł termalnych, które do dziś płyną gorącą wodą. Wycieczka kończy się, gdy zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu. Gdy otrzymamy Twoją rezerwację. Zajmiemy się wszystkim. Kupimy wszystkie przepustki. Stworzymy plan podróży na cały dzień. Zdejmiemy z Ciebie cały stres. Ta wycieczka jest idealna dla osób, które odwiedzają Anglię po raz pierwszy, a także dla rodzin z dziećmi i osób starszych z trudnościami w poruszaniu się. Całkowity czas trwania tej wycieczki wynosi 12 godzin. 6 godzin poświęcisz na zwiedzanie, a 6 godzin na podróż i lunch.

Prywatna wycieczka Windsor Oxford Cotswold z biletami wstępu

9. Prywatna wycieczka Windsor Oxford Cotswold z biletami wstępu

Zamek Windsor to najstarszy i największy zajęty zamek na świecie, a król Karol III uwielbia spędzać weekendy w tej wspaniałej fortecy. Zbudowany w XI wieku przez Wilhelma Zdobywcę zamek nadal jest ulubioną rezydencją rodziny królewskiej. Ten rozległy, okazały dom zajmuje powierzchnię 13 akrów i wychodzi na urocze miasteczko Windsor – odwiedź zamek i dowiedz się, dlaczego nasi członkowie rodziny królewskiej mieszkają tu od wieków. Apartamenty Państwowe. Zajrzyj do serca działającego pałacu Dom Lalek Królowej Marii. Zbudowany specjalnie dla królowej Marii. Dom Lalek Królowej Marii to magiczna miniaturowa rezydencja z niezwykłą dbałością o szczegóły. Kaplica św. Jerzego. Kaplica św. Jerzego to imponująca gotycka budowla i miejsce spoczynku wielu brytyjskich monarchów. Należą do nich Królowa Maria i Królowa Elżbieta oraz Królowa Matka. Wycieczki piesze po Oksfordzie prowadzone są w taki sposób, aby nie zasnąć! Nienawidzimy suchych i nudnych tras, które nie angażują publiczności. Historia nie musi być nudna, a biorąc pod uwagę, że z Oksfordem jest związanych tak wiele znanych nazwisk i wydarzeń (a także Uniwersytet ma tak wiele dziwacznych tradycji i zabawnych historii), nie widzimy powodu, dla którego nie mielibyśmy cieszyć się każdym minutę swojej wycieczki. Odkryj Oksford podczas 2-godzinnej pieszej wycieczki. Będziesz odwiedzać Christ Church College, All Souls College, Trinity College, Oriel College, Hertford College, Merton College, Biblioteka Bodleiana, Kamera Radcliffe, Alicja w Krainie Czarów, Kościół Uniwersytecki Mariacki, Wiele innych obiektów uniwersyteckich, Historia miasta, Życie studenckie w Oksfordzie, ceremonie uniwersyteckie, sławni absolwenci i ich mało znane historie. Odkryj Cotswold, uznany za obszar o wyjątkowym pięknie naturalnym. Cotswolds obejmuje wiele malowniczych wiosek w hrabstwach Gloucestershire, Oxfordshire i kilku innych. Przejeżdżając przez jeden z najpiękniejszych regionów Anglii, będziesz podziwiać niezapomniane widoki na średniowieczne wioski i tętniące życiem miasteczka targowe (w tym urocze Burford i Stow-on-the-Wold), pagórkowate wzgórza i zapierającą dech w piersiach okolicę. Będzie także szybki, godzinny przystanek w uroczym Bourton-on-the-Water, znanym jako Wenecja Cotswolds. Wielokrotnie uznawana za jedną z najpiękniejszych wiosek w Anglii, można śmiało powiedzieć, że na ten przystanek będziesz chciał mieć aparaty w pogotowiu.

Prywatna wycieczka do zamku Windsor Pałac Hampton Court z biletem

10. Prywatna wycieczka do zamku Windsor Pałac Hampton Court z biletem

Zamek Windsor to najstarszy i największy zajęty zamek na świecie, a król Karol III uwielbia spędzać weekendy w tej wspaniałej fortecy. Zbudowany w XI wieku przez Wilhelma Zdobywcę zamek nadal jest ulubioną rezydencją rodziny królewskiej. Odwiedź zamek i dowiedz się, dlaczego nasi członkowie rodziny królewskiej mieszkali tu od wieków. Odwiedź kaplicę św. Jerzego. Miejsce spoczynku wielu królów i królowych, w tym królowej Elżbiety 11 Mieszkanie Państwowe Poznaj apartamenty państwowe wyposażone w jedne z najwspanialszych dzieł sztuki z kolekcji królewskiej, w tym obrazy Holbeina, Van Dycka i Rubensa. Wiele dzieł sztuki nadal znajduje się w miejscach historycznych, dla których zostały po raz pierwszy zebrane lub zamówione przez królów i królowe mieszkające w Windsorze. Kaplica św. Jerzego Podziwiaj wspaniałość kaplicy św. Jerzego, zamku Windsor, miejsca pochówku 11 monarchów, w tym królowej Elżbiety II, Henryka VIII i Karola I, będącego miejscem zaślubin księcia Harry'ego i pani Meghan Markle oraz Jej Wysokości Księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka w 2018 i jeden z najwspanialszych przykładów architektury gotyckiej w Anglii. Wizyta w kaplicy św. Jerzego jest wliczona w bilet do zamku Windsor. Domek dla lalek Królowej Marii Zbudowany specjalnie dla królowej Marii w latach dwudziestych XX wieku przez czołowego brytyjskiego architekta Sir Edwina Lutyensa Ogród i labirynt pałacu Hampton Court Pałac Hampton Court to historia dwóch pałaców: pałacu Tudorów wspaniale rozbudowanego przez kardynała Wolseya, a później Henryka VIII, oraz pałacu barokowego zbudowanego przez Wilhelma III i Marię II. Henryk VIII miał ponad 60 domów, ale żaden nie był dla niego ważniejszy ani bogato udekorowany niż Pałac Hampton Court. Dziś możesz odwiedzić Apartamenty Henry’ego, zobaczyć jego oszałamiająco odtworzoną koronę cesarską w ławce królewskiej, a następnie przekraść się pod schodami, aby odwiedzić jego rozległe Kuchnie Tudorów, w których 200 kucharzy, sierżantów, stajennych i paziów pracowało, aby przygotować ponad 800 posiłków dziennie dla głodnej rodziny. Magiczny Ogród Odkryj zamknięty, rodzinny ogród otoczony murem, ze wszystkimi elementami zaprojektowanymi tak, aby można było się na nie wspiąć, w tym areną rycerską, wieżami uchylnymi i ziejącym ogniem smokiem. Zabawa na świeżym powietrzu dla dzieci i rodzin, wprowadzająca historię poprzez zabawę i kontakt z przyrodą. Znajdź się w największym na świecie labiryncie

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Queen Mary's Dolls' House: najlepsze atrakcje w pobliżu

Queen Mary's Dolls' House: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Queen Mary's Dolls' House? Kliknij tutaj.

Queen Mary's Dolls' House: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 331 opinii

Wycieczka była niesamowita… Nasi przewodnicy Pauley i Armando byli bardzo pomocni. Obydwa są bardzo zabawne, co sprawiło, że doświadczenia były zabawne. Moja żona i ja byliśmy pod wrażeniem tego, ile oboje wiedzieli o odwiedzanych miejscach. Stonehenge, łaźnia i Windsor cuchną historią sprzed ponad 1000 lat i ogólnie było to odświeżające przeżycie.

Jim i Oliver byli fantastyczni! Dzień minął niesamowicie szybko i naprawdę doceniam wskazówki Olivera dotyczące tego, gdzie najpierw udać się do zamku Windsor. Dziękuję wam obu!

Bardzo ciekawy i udany dzień. Oskar, nasz przewodnik, bardzo się martwił, czy będziemy się dobrze bawić. O każdym miejscu mógł wiele powiedzieć, co zostało docenione.

Przewodnik Oliver był naprawdę ogromnym bogactwem wiedzy na wszystkie tematy, a jednocześnie był świetnym gawędziarzem. Zdecydowanie 5 gwiazdek

Cedric był wspaniałym przewodnikiem. Bardzo kompetentny. James był doskonałym kierowcą!