Wybierz daty
Quarteira

Parki tematyczne i parki rozrywki

  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu parki tematyczne i parki rozrywki w: Quarteira

Oprócz atrakcji typu parki tematyczne i parki rozrywki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Quarteira?

Jakie są najlepsze parki tematyczne i parki rozrywki w: Quarteira?

Najlepsze parki tematyczne i parki rozrywki w: Quarteira to:

W których atrakcjach typu parki tematyczne i parki rozrywki w: Quarteira obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Obostrzenia te obowiązują w następujących atrakcjach typu parki tematyczne i parki rozrywki w: Quarteira:

Quarteira: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Quarteira? Kliknij tutaj.

Quarteira: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 204 opinii

To najobszerniejszy park wodny, jaki kiedykolwiek odwiedziłem. Liczba atrakcji wodnych w połączeniu z regularnymi przejażdżkami i pokazami sprawia, że dzień jest wypełniony po brzegi dobrymi wyborami dla każdego wieku i umiejętności. Do głównych atrakcji są kolejki, więc polecam przyjazd wcześnie lub późny pobyt. Istnieją liczne tereny zielone z drzewami, które pomagają schronić się. Wzięliśmy też parasol przeciwsłoneczny, który polecam. Ziemia jest gorąca w słoneczny dzień, więc zalecane są również klapki. Toalety są czyste i na szczęście zapewniono mydło do rąk. Aby ulepszyć to miejsce, być może po prostu zapewniłbym nieco więcej zielonej przestrzeni i kilka przebieralni dla każdego, kto woli więcej prywatności lub przestrzeni niż przeciętna. Jedna restauracja wydawała się być zamknięta, kiedy poszliśmy, co również byłoby dobrze wykorzystane, gdyby było otwarte w porze lunchu.

Dobry sposób na spędzenie dnia, jest mnóstwo darmowych parkingów, nie ma tłumów, a w atrakcjach nie ma typowego fastpassu ani czegoś takiego, więc wszyscy stoicie w tej samej kolejce, tak jak być powinno. Jedzenie jest jak w każdym innym parku, ale przynajmniej nie wkładają rąk do kieszeni, menu za 8/9 euro. A wyjście tam też nie stanowi większego problemu.

Duży park wodny. Szafki są dla nas dostępne, zapewniają gotówkę na opłacenie ich wynajmu. W ofercie jest wiele atrakcji. Przestrzeń jest bardzo atrakcyjna. Było dużo osób, trzeba uzbroić się w cierpliwość, żeby wykonać atrakcje. Nadaje się do wszystkich profili i wszystkich odbiorców.

Bardzo fajny park rozrywki. Byłem tam już czwarty raz i na pewno nie ostatni. Idzie bardzo miło spędzić dzień. Napweno każdy znajdzie coś dla siebie

Niesamowite wrażenia gorąco polecam tak duży wybór zjeżdżalni i atrakcji dla wszystkich