Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Quarteira

Często zadawane pytania dotyczące: Quarteira

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Quarteira?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Quarteira obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Quarteira: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Quarteira? Kliknij tutaj.

Quarteira: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1364 opinii

To najobszerniejszy park wodny, jaki kiedykolwiek odwiedziłem. Liczba atrakcji wodnych w połączeniu z regularnymi przejażdżkami i pokazami sprawia, że dzień jest wypełniony po brzegi dobrymi wyborami dla każdego wieku i umiejętności. Do głównych atrakcji są kolejki, więc polecam przyjazd wcześnie lub późny pobyt. Istnieją liczne tereny zielone z drzewami, które pomagają schronić się. Wzięliśmy też parasol przeciwsłoneczny, który polecam. Ziemia jest gorąca w słoneczny dzień, więc zalecane są również klapki. Toalety są czyste i na szczęście zapewniono mydło do rąk. Aby ulepszyć to miejsce, być może po prostu zapewniłbym nieco więcej zielonej przestrzeni i kilka przebieralni dla każdego, kto woli więcej prywatności lub przestrzeni niż przeciętna. Jedna restauracja wydawała się być zamknięta, kiedy poszliśmy, co również byłoby dobrze wykorzystane, gdyby było otwarte w porze lunchu.

Parkowanie jest nieco trudne, ponieważ szybko się zapełnia, a miejsca parkingowe są małe. Ale to nic nie kosztuje. Kupuj bilety przez internet. Nie dość, że jest to tańsze, to jeszcze można podejść bezpośrednio do wejścia i uniknąć długiego oczekiwania na zakup na miejscu. Najbardziej negatywnym punktem jest brak szatni, a nawet toalet w pobliżu wyjścia po zamknięciu parku, co sprawia, że jest to trochę trudne. Dla tych, którzy mają okulary, lepiej włóż je do szafki i idź „w ciemno” na cały dzień.

Świetny park wodny ze zjeżdżalniami, dwiema atrakcjami bez wody i kolejką wodną. 28,80 € obejmuje wszystkie atrakcje i usługi z wyjątkiem wynajmu szafki (5 €). Obejmuje korzystanie z leżaków i nie trzeba wynajmować pływaka, mają ich dużo i wrzucają je do większości atrakcji. Jedyną wadą jest to, że strefa wewnętrzna nie jest otwarta latem, a prysznice w szatniach to tylko zimna woda.

Doskonała różnorodność przejażdżek wodnych i kolejek była rozsądna. Świetny dzień dla dorosłych i dzieci.

Niesamowite wrażenia gorąco polecam tak duży wybór zjeżdżalni i atrakcji dla wszystkich