Dodaj daty

Qasr Al Watan

Qasr Al Watan – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Dubaju: Całodniowa wycieczka krajoznawcza Abu Dhabi Premium

1. Z Dubaju: Całodniowa wycieczka krajoznawcza Abu Dhabi Premium

Dzięki naturalnym wyspom, wysokiej klasy kurortom, atrakcjom kulturalnym i cudom architektury, Abu Zabi oferuje coś dla każdego podróżnika. Przygotuj się na zwiedzanie najbardziej kultowych atrakcji Abu Zabi podczas całodniowej wycieczki z Dubaju! Rozpocznij dzień po odebraniu z hotelu w Dubaju i poznaj jedno z najbogatszych miast na świecie, podróżując wzdłuż Zatoki Arabskiej. Wielki Meczet Szejka Zayeda, największy meczet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, to miejsce ściśle związane z kulturą i religią ZEA. Podczas poruszania się po marmurowych korytarzach zobaczysz jedyne w swoim rodzaju skarby, takie jak żyrandole Swarovskiego, wzorzyste wzory i największy ręcznie tkany dywan na świecie. Przejażdżka wzdłuż Abu Dhabi Corniche oferuje piękny widok na Zatokę Arabską, jej turkusowe wody i panoramę miasta. Następnie wieże Etihad, uderzający architektoniczny punkt orientacyjny na Abu Dhabi Corniche, oferują restaurację, pobyt i rozrywkę w jednym miejscu. Zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na miasto, w tym widok na Emirates Palace i Zatokę Arabską z tarasu widokowego, zachwycają każdego, kto się tam znajdzie. Będziesz mieć czas na zjedzenie lunchu (na własny koszt) w meczecie. Zwiedzanie Qasr Al Watan, funkcjonującego pałacu prezydenckiego i miejsca kultury w Abu Zabi, pozwoli Ci dowiedzieć się więcej o tradycji, która zdefiniowała historię Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pałac jest również cudem architektury i mieści artefakty i skarby. Po całym dniu zabawy i zwiedzania, ciesz się przejażdżką z powrotem do hotelu, gdzie bezpiecznie Cię odwieziemy.

Z Abu Zabi: Wielki Meczet, pałac Królewski i Etihad Tower

2. Z Abu Zabi: Wielki Meczet, pałac Królewski i Etihad Tower

Odkryj najważniejsze zabytki Abu Zabi podczas wycieczki z przewodnikiem po mieście. Odwiedź wieże Etihad, dowiedz się o rządzie Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Pałacu Prezydenckim i podziwiaj piękno Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda. Odbierz kierowcę z hotelu lub wybranej lokalizacji w Abu Zabi. Wskocz do klimatyzowanego pojazdu i przygotuj się na zwiedzanie stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zatrzymaj się po raz pierwszy w pięknym Wielkim Meczecie Szejka Zayeda. Wejdź do tego znanego na całym świecie przykładu architektury islamskiej. Zobacz wspaniałe rzemiosło tej przestrzeni, która może pomieścić w swoich ścianach około 40 000 wiernych. Zobacz największy na świecie ręcznie tkany dywan, 82 kopuły, żyrandole i wzory kwiatowe. Jedź dalej do Etihad Towers, kompleksu 5 okazałych drapaczy chmur. To centrum rozrywki oferuje możliwość spędzenia wolnego czasu w restauracji i na zakupach. Podziwiaj panoramę Abu Zabi z tarasu widokowego wież Etihad. Na koniec odwiedź Qasr Al Watan, Pałac Prezydencki, będący hołdem dla arabskiego dziedzictwa i rzemiosła. Uzyskaj wgląd w zarządzanie, wiedzę i kunszt, które ukształtowały naród Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na koniec wycieczki odwieź z powrotem do hotelu lub wybranej lokalizacji w Abu Zabi.

Dubaj: Wycieczka do Abu Zabi: Wielki Meczet, Pałac Królewski i lunch

3. Dubaj: Wycieczka do Abu Zabi: Wielki Meczet, Pałac Królewski i lunch

Wybierz się na jednodniową wycieczkę do Abu Zabi z Dubaju. Podziwiaj majestat Meczetu Szejka Zayeda, przejdź obok oszałamiającej promenady Abu Dhabi Corniche i zobacz przebłyski kultowych zabytków, takich jak Pałac Emirates. Twoim pierwszym przystankiem będzie Meczet Szejka Zayeda. Powita Cię oszałamiająca fasada z białego marmuru i imponująca architektura. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez meczet, wyjaśniając różne funkcje i przedstawiając kontekst historyczny. Po wizycie w meczecie czas na wspaniały lunch w restauracji Al Khayma Heritage w Abu Zabi. Zapraszamy do odwiedzenia wież Etihad Towers, gdzie kręcono najbardziej ekscytujące akrobacje z serii Szybcy i wściekli. Udaj się na taras widokowy w Etihad Towers, aby podziwiać panoramiczny widok na panoramę Abu Zabi. Odwiedź piękny pałac Qasr Al Watan na terenie Pałacu Prezydenckiego. Podziwiaj cuda architektury, artefakty historyczne i bezcenne skarby, które ukazują bogatą historię i kulturę Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na koniec zrelaksuj się w drodze powrotnej do Dubaju.

Dubaj: Go City Explorer Pass - wybierz od 3 do 7 atrakcji

4. Dubaj: Go City Explorer Pass - wybierz od 3 do 7 atrakcji

Zobacz więcej i wydaj mniej dzięki Explorer Pass i uzyskaj do 50%* zniżki na wstęp do wybranych 3, 4, 5 lub 7 najlepszych atrakcji Dubaju. Nie płać nic przy bramce i wybieraj spośród ponad 70 atrakcji Dubaju, w tym 1-dniowego biletu na wycieczkę autobusem Hop-On Hop-Off Dubai Big Bus. Wybierz dzień pełen zabawy w parku wodnym Aquaventure w Atlantis the Palm lub rejs po Dubai Creek łodzią dhow podczas pysznej kolacji i wiele więcej. Otrzymaj swoją przepustkę natychmiast dostarczoną pocztą elektroniczną do wydrukowania lub możesz z niej korzystać bezpośrednio z telefonu. Nie spiesz się, aby zobaczyć wszystkie wybrane atrakcje. Będziesz mieć do 60 dni na zwiedzanie od pierwszego wykorzystania. Atrakcje, które możesz wybrać z Dubai Explorer Pass obejmują: Wycieczki i rejsy - Wycieczka Hop-On Hop-Off Big Bus Dubai Tour: Bilet na 1 dzień - Pustynne safari i kolacja z grillem w Dubaju - Poranne pustynne safari w Dubaju - Poranne pustynne safari w Abu Zabi - Dhow Royal Dinner Cruise w Dubai Marina - Dhow Dinner Cruise w Dubai Creek - Rejs kolacyjny Dhow na wyspie Yas w Abu Zabi - Rejs kolacyjny o zachodzie słońca Dubai Marina - Rejs widokowy na wyspę Yas przez Tour Dubai - Wycieczka krajoznawcza łodzią motorową - Wycieczka kajakiem po Palmie Jumeirah - Zwiedzanie opery w Dubaju - Wycieczka jachtem po Dubai Marina - Wycieczka z przewodnikiem po Dubaju: Ponad 30 najważniejszych atrakcji - Muzeum Luwr w Abu Zabi i Wielki Meczet - zwiedzanie Dubaju - 75-minutowa wycieczka łodzią motorową Atlantis Panoramic Speedboat Tour - 90-minutowa adrenalinowa wycieczka łodzią motorową po Dubaju - Całodniowa wycieczka po Dubaju - Czarter jachtów Elite Pearl Parki tematyczne i przejażdżki - Park wodny Aquaventure w Atlantis the Palm - Motiongate™ Dubai - Legoland® Dubai - Ski Dubai - Snow Classic - IMG Worlds of Adventure - Warner Bros. World Abu Dhabi - KidZania Abu Dhabi - Kryte skoki spadochronowe iFly Dubai - E-kart Zabeel - Park wodny Legoland - SeaWorld Yas Island - Abu Dhabi Znaki szczególne i inne atrakcje - Na szczycie - Burdż Chalifa - Widok na Palmę - Qasr Al Watan - Arabskie doświadczenie kulinarne w restauracji Al Hallab - Akwarium Lost Chambers w Atlantis The Palm - Akwarium i podwodne zoo w Dubaju - doświadczenie odkrywcy - Przejażdżka quadem 4X4 po pustyni (Sahara Adventures) - Lekcja wiosłowania na stojąco i wycieczka - Lodowisko w Dubaju - Muzeum przyszłości - Doświadczenie VIP Flying Cup - Obserwatorium Sky Views i szklana zjeżdżalnia - Dubai Frame - Ogród motyli w Dubaju - Etniczna kuchnia emiracka w Al Khayma Heritage House I nie tylko! Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Przed wyjazdem zapoznaj się z cyfrowym przewodnikiem dołączonym do vouchera potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji, jeśli dotyczy. *Oszczędności oparte na przykładowych planach podróży na stronie Go City.

Z Abu Zabi: zwiedzanie miasta i meczet Szejka Zayeda

5. Z Abu Zabi: zwiedzanie miasta i meczet Szejka Zayeda

Odkrywaj znane miejsca turystyczne Abu Zabi podczas wycieczki z przewodnikiem z odbiorem z hotelu. Zdobądź wgląd w historię i kulturę miasta, odwiedzając Wielki Meczet Szejka Zayeda, promenadę Corniche, wieże Etihad i nie tylko. Najpierw udaj się do Ferrari World, aby zatrzymać się na zdjęcia i zrobić zapierające dech w piersiach zdjęcia na tle tego słynnego parku rozrywki. Wejdź w spokojną atmosferę Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, największego meczetu w Abu Zabi. Podziwiaj jego wspaniałą architekturę, która ucieleśnia islamskie ideały. Podziwiaj największy ręcznie tkany dywan, kryształowe żyrandole Swarovskiego, odblaskowy basen i piękne mozaikowe wzory. Wybierz się na przejażdżkę przez Corniche i podziwiaj wspaniałe widoki. Zrób kilka zdjęć z Emirates Palace i Etihad Towers, dwoma najbogatszymi cudami Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dowiedz się o Pomniku Założycieli, specjalnym miejscu kulturalnym, które oddaje hołd ojcu założycielowi Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz jego życiu, spuściźnie i wierzeniom. Poznaj narracje, dzieła sztuki i doświadczenia multimedialne, aby dowiedzieć się, jak wpłynął na Zjednoczone Emiraty Arabskie i ich mieszkańców.

Z Dubaju: Wielki Meczet w Abu Zabi i zwiedzanie pomnika założyciela

6. Z Dubaju: Wielki Meczet w Abu Zabi i zwiedzanie pomnika założyciela

Wyrusz w fascynującą wycieczkę kulturalną po Abu Zabi, wyruszając z Twojego zakwaterowania w Dubaju. Odkryj najważniejsze atrakcje miasta w ciągu jednego dnia, w tym Pomnik Założyciela Szejka Zayeda, Wielki Meczet Szejka Zayeda, Corniche Abu Zabi, wieże Etihad i wspaniały pałac Qasr Al Watan. Podziwiaj wspaniałą architekturę Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, Twojego pierwszego celu podróży, który zajmuje powierzchnię 30 akrów. Podziwiaj niezwykłe atrakcje meczetu, w tym największy na świecie ręcznie tkany dywan i kryształowe żyrandole Swarovskiego. Podziwiaj malownicze widoki na Zatokę Perską i panoramę miasta, jadąc wzdłuż Abu Zabi Corniche. Ciesz się wizytą w Etihad Towers i poczuj emocje, podziwiając widok na miasto z lotu ptaka z tarasu widokowego. Następnie zrób sobie przerwę na lunch na własny koszt. Poznaj Pomnik Założyciela, hołd złożony szejkowi Zayedowi bin Sultanowi Al Nahyanowi, aby odkryć jego dziedzictwo, życie i zasady. Oglądaj jego rzadkie filmy, historie, artykuły itp. oraz wywiady z bliskimi mu osobami. Być może będziesz miał także okazję wysłuchać jego własnych słów w odtwarzanych tam specjalnych fragmentach wideo. Zatrzymaj się w pałacu Qasr Al Watan, aby uzyskać wgląd w dziedzictwo arabskie i zasady rządzące ZEA. Przeglądaj fascynujące eksponaty pałacu i podziwiaj jego wspaniałą architekturę. Trzymaj mocno wspomnienia z całego dnia, gdy będziesz odwożony z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Abu Zabi: bilet łączony do Luwru i Qasr Al Watan + bonusowy eSIM

7. Abu Zabi: bilet łączony do Luwru i Qasr Al Watan + bonusowy eSIM

Przygotuj się na niezwykłą przygodę w Abu Zabi i odkryj 2 słynne atrakcje, Luwr w Abu Zabi i Qasr Al Watan, dzięki temu biletowi łączonemu. Podziwiaj spektakularne dzieła sztuki w Luwrze i zanurz się w tradycyjnym arabskim rzemiośle w Wielkiej Sali Qasr Al Watan. Wejdź do Luwru i daj się oczarować hipnotyzującym „deszczem światła”, który obmywa ściany srebrnej pływającej kopuły budynku. Podziwiaj arcydzieła wykonane przez znanych artystów, takich jak Monet, da Vinci, Bellini i wielu innych. Odwiedź Muzeum Dziecięce, które oferuje wspaniałe przeżycia dla całej rodziny. Zapoznaj się ze specjalną wystawą i podziwiaj wybrane pokazy zorganizowane według pór roku i tematu, ukazujące podobieństwa między kulturami i cywilizacjami na całym świecie. Zanurz się w urzekającym świecie Qasr Al Watan, gdzie czeka na Ciebie wspaniałość architektury i bogate dziedzictwo. Odkryj bogate sale, wspaniałe ogrody i wykwintne pokoje tego niezwykłego pałacu. Zdobądź wgląd w historię, kulturę i zarządzanie narodu w Domu Wiedzy.

Abu Zabi: wycieczka łodzią motorową z przewodnikiem

8. Abu Zabi: wycieczka łodzią motorową z przewodnikiem

Po prostu nie ma lepszego sposobu na podziwianie panoramy Abu Zabi niż widok z morza. Wybierz się na 1-godzinną, 1,15-godzinną lub 1,5-godzinną wycieczkę z przewodnikiem, aby podziwiać widoki, których nie można zobaczyć na lądzie. Podróżując łodzią, możesz zobaczyć piękno Abu Zabi w pierwszym rzędzie. Z Emirates Palace Marina podziwiaj wdzięczną promenadę Abu Dhabi Corniche i podziwiaj niesamowitą panoramę XXI wieku. Podążaj za ekscytującą wycieczką po wyspie Al Lulu. Ta wycieczka z przewodnikiem zapewnia niesamowite widoki na ogromny hotel Emirates Palace i prawdziwy obraz miasta Abu Zabi. Podziwiaj niesamowite widoki na wyspę Al Maya, Pałac Prezydencki, wieże Etihad i wiele innych z wody. Z Yas Bay Waterfront przeżyj ekscytującą i ekscytującą wycieczkę łodzią po wyspie Yas, odkrywając arabską kulturę i tradycje, najlepsze miejsca i atrakcje, przyrodę i zwierzęta, a także imponujące konstrukcje architektoniczne. Używane łodzie są napędzane najnowszą generacją przyjaznych dla środowiska silników, wyprodukowanych zgodnie z wymagającymi specyfikacjami i zdolnych do osiągania ekscytujących prędkości. Obsługują je doświadczone, w pełni wykwalifikowane załogi, a każda łódź jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt bezpieczeństwa, dzięki czemu przejażdżka Twojego życia jest płynna i bezpieczna. Wybierz ulepszenie swoich wrażeń dzięki opcji kombinacji śniadań. Wybierz się na ekscytującą 45-minutową wycieczkę łodzią motorową, a następnie zjedz lekkie śniadanie w hotelu Emirates Palace.

Dubaj: Meczet Szejka Zayeda i wycieczka do Qasr Al Watan z odbiorem osobistym

9. Dubaj: Meczet Szejka Zayeda i wycieczka do Qasr Al Watan z odbiorem osobistym

Odkryj 2 obowiązkowe atrakcje Abu Zabi — Wielki Meczet Szejka Zayeda i Qasr al Watan — podczas całodniowej wycieczki z Dubaju. Ciesz się wygodnym odbiorem i dowozem do hotelu oraz odśwież się podczas wycieczki wodą butelkowaną. Po odebraniu z hotelu w Dubaju udaj się do Qasr al Watan, działającego pałacu prezydenckiego, którego nazwa oznacza „Pałac Narodu”. Ciesz się czasem na samodzielne wejście i zwiedzanie pałacu. Rób wspaniałe zdjęcia, podziwiaj otaczającą cię majestat i uzyskaj wgląd w zarządzanie ZEA. Następnie udaj się do Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, jednego z największych meczetów na świecie. Podziwiając piękno meczetu i robiąc wspaniałe zdjęcia zachodu słońca, zyskaj głębsze zrozumienie przekonań kulturowych emiratu w przestrzeni zachęcającej do otwartego dialogu. Po zwiedzeniu 2 perełek Abu Zabi wróć do Dubaju i udaj się do hotelu.

Dubaj: przejażdżka po pustyni, grill, pokazy, sandboarding i przejażdżka na wielbłądzie

10. Dubaj: przejażdżka po pustyni, grill, pokazy, sandboarding i przejażdżka na wielbłądzie

Wyrusz na pustynię, aby doświadczyć radości wydm i wyjątkowej atmosfery obozu VIP. Poczuj adrenalinę podczas pustynnej jazdy, a następnie podziwiaj tradycyjne rozrywki, takie jak taniec brzucha. Daj się oczarować dramatycznym krajobrazom podczas tej luksusowej wycieczki z Dubaju. Udaj się na otwarte przestrzenie pustyni Lehbab, wyruszając w ekscytującą przejażdżkę 4×4 z kierowcami przeszkolonymi specjalnie w sztuce pokonywania wydm. Spróbuj swoich sił w sandboardingu, a następnie wybierz się na krótką przejażdżkę na wielbłądzie. Następnie udaj się na relaks w obozie VIP z tradycyjnym jedzeniem, wodą i napojami bezalkoholowymi. Po kolacji zrelaksuj się, paląc sheeshę w wyznaczonym miejscu, a następnie usiądź i obejrzyj rozrywkę. Zachwyć się tancerkami brzucha i tanoury i ciesz się zajęciami takimi jak malowanie henną. Zakończ swoje doświadczenie transportem z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 37
Sortuj wg:
Strona 1 z 3

Qasr Al Watan: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Qasr Al Watan? Kliknij tutaj.

Qasr Al Watan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 12 190 opinii

Wybraliśmy opcję 5 atrakcji. Korzystamy z karnetu do Burj Khalifa, Dubai Aquarium, Big Bus Hop On/Hop Off Tour Dubai, Atlantis Aquaventure Water Park i Ferrari World Abu Dhabi. Za pojedyncze bilety zapłacilibyśmy łącznie około 328 euro, a za karnet około 285 euro. To naprawdę oszczędza pieniądze i jest całkowicie nieskomplikowane. Po prostu pokaż karnet w aplikacji przy atrakcjach, a otrzymasz bilety.

Sam karnet jest naprawdę interesujący ze względu na swoją cenę, ale uważaj na wybrane zajęcia. Aqua Park na zatłoczonym 2h czeka na 1 zjeżdżalnię. Pustynia to turystyczne zdzierstwo! Rejs z kolacją Dubai Marina naprawdę fajny, ale punkt wyjścia nieznany większości taksówek (podaj lokalizację) Burj nikiel!

Wzięliśmy przepustkę na 3 atrakcje w Dubaju i poszło bardzo dobrze (Atlantis Aquaventure, posiłki na łodzi „cruise” w marinie i naprzeciwko mariny (trzeba wcześniej zarezerwować i podać numery karnetów) (zrobione przez Whatsapp) i wreszcie Motiongate.

Gorąco polecam, zrobiliśmy super zajęcia z bardzo dużymi oszczędnościami

Wspaniała wycieczka, super dzień. Przewodnik doskonały i bardzo miły.