Wybierz daty

Qasr Al Watan

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Karty miejskie
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Qasr Al Watan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Qasr Al Watan? Kliknij tutaj.

Qasr Al Watan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 11 663 opinii

Wysoce rekomendowane! Zostaliśmy odebrani z terminalu wycieczkowego w małej grupie. Już w drodze do pięknego białego meczetu nasz austriacki towarzysz podróży Robert wyjaśnił nam wiele ciekawostek na temat Abu Dhabi. Odbyliśmy długą wycieczkę po meczecie, której towarzyszyły wciąż ciekawe informacje i najlepsze perspektywy fotograficzne. Udaliśmy się na Etihad Towers, gdzie z wysokości 300m udało nam się uzyskać wspaniały widok na AD. Po małym, ale dobrym lunchu w azjatyckiej restauracji (około 20 € za napoje i bufet) pojechaliśmy do ostatniego przystanku wycieczki, Qasr Al Watan (Pałac Królewski). Tam mieliśmy wystarczająco dużo czasu na szczegółową eksplorację...przy okazji trzeba to zobaczyć. Taka architektura o niewiarygodnych rozmiarach, nie do opisania. Następnie po około 6,5 godzinach wróciliśmy na statek, gdzie grupa podróżnicza Robert wzniosła toast za wspaniały dzień.

To już drugi raz, kiedy rezerwowaliśmy karnet w Dubaju i ponownie był wart każdego grosza. Z pięciokrotną przepustką byliśmy na Burj, zrobiliśmy Bistour, byliśmy na wspaniałej pustynnej wycieczce z quadem i jazdą na wielbłądzie, potem w IMG World, ogromnym krytym parku rozrywki, a potem także w wodnym świecie Altlantis Aquaventure. Wspaniałe doświadczenia, które indywidualnie kosztowałyby nas znacznie więcej. Wszystko poszło gładko dzięki kodowi QR w aplikacji. Chcielibyśmy nurz to ponownie w dowolnym momencie.

Od początku do końca doskonała wycieczka i nie tylko w towarzystwie Davida, naszego przewodnika, super wykształconego w zakresie kultury, tradycji, architektury, historii i geografii Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a także super czarującego, jego dynamizmu i szacunku w tym samym czasie , bez wątpienia super polecam 100%

Sam karnet jest naprawdę interesujący ze względu na swoją cenę, ale uważaj na wybrane zajęcia. Aqua Park na zatłoczonym 2h czeka na 1 zjeżdżalnię. Pustynia to turystyczne zdzierstwo! Rejs z kolacją Dubai Marina naprawdę fajny, ale punkt wyjścia nieznany większości taksówek (podaj lokalizację) Burj nikiel!

Wzięliśmy przepustkę na 3 atrakcje w Dubaju i poszło bardzo dobrze (Atlantis Aquaventure, posiłki na łodzi „cruise” w marinie i naprzeciwko mariny (trzeba wcześniej zarezerwować i podać numery karnetów) (zrobione przez Whatsapp) i wreszcie Motiongate.