Pustynne obozowisko Al Khayma

  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Pustynne obozowisko Al Khayma: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pustynne obozowisko Al Khayma? Kliknij tutaj.

Pustynne obozowisko Al Khayma: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 21 772 opinii

OMG, co za niesamowite przeżycie. Poszedłem z moim najlepszym przyjacielem na jego urodziny, a nasz przewodnik Noman sprawił, że doświadczenie było wspaniałe od momentu odbioru. Miał wiedzę na temat Dubaju i jego historii. Dzień był pełen zajęć i wspomnień, które będę mi bliski do końca życia. Wszyscy byli niezwykle profesjonalni i poświęcono tyle czasu na zajęcia, abyśmy mogli w pełni się nimi cieszyć. Jeździliśmy na quadach, jeździliśmy na wydmach, jeździliśmy na wielbłądach, jechaliśmy na piasku, oglądaliśmy niesamowity zachód słońca, robiliśmy tatuaże z henny, próbowaliśmy arabskiej herbaty i kawy, jedliśmy NIESAMOWITE grilla, oglądaliśmy profesjonalnych tancerzy i pokazy ognia. Nie potrafię powiedzieć, jak bardzo mi się to podobało. Całkowicie wart swojej ceny! Dziękuję ludziom, którzy za tym stoją i specjalne podziękowania dla Nomana.

Polecamy wycieczkę na pustynię! Zarezerwowaliśmy opcję 4-godzinną, w tym przejażdżkę quadem. Nasz przewodnik Akbar był bardzo przychylny i wiele nam powiedział i dał nam cenne wskazówki! Wspinanie się po wydmach było bardzo fajne - to było jak przejażdżka kolejką górską! Mała wskazówka dla zainteresowanych: Zarezerwuj czas rozpoczęcia, w którym możesz iść do przodu i do tyłu z ok. 1,5 godziny. wariancja czasowa może żyć dobrze. Wybraliśmy 10h i dzień wcześniej poinformowano nas, że zostaniemy odebrani między 8:30 a 8:45!

Jak dotąd jest to najlepsza aktywność, jaką wykonaliśmy podczas podróży do Dubaju. Pan Zahid Hussain jest najlepszym gospodarzem do organizowania rzeczy. Lubiłem zajęcia takie jak Desert Safari, Sandboarding (oczywiście zgubiłem zegarek), Jazda na wielbłądach, Baggy Drive (zapłacił), Jedzenie w obozie i pokaz ognia. Dziękuję bardzo Zahid, za uczynienie tego niezapomnianym przeżyciem.

Sandy to super facet z poczuciem humoru, swoją pracę wykonuje z powołania. Najlepszy fotograf. Świetna opieka nad uczestnikami. Mógłby zostać moim mężem (Ada)

Fantastic Experience! Everything according to time, our guide Moosa very nice and great driver. We recommend this company