Atrakcje i wycieczki
Pustynia Sonora

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj wg::

Pustynia Sonora: najczęściej polecane atrakcje

Wycieczka z przewodnikiem Sonoran Desert ATV & UTV Tour

Wycieczka z przewodnikiem Sonoran Desert ATV & UTV Tour

Wyrusz na całodniową wycieczkę z przewodnikiem po pustyni Sonora z Phoenix. Wznieś trochę kurzu podczas jazdy terenowym pojazdem UTV i odkryj jedne z najlepszych szlaków w oszałamiających górach Bradshaw, położonych na północ od miasta. Rozpocznij wycieczkę 45 minut na północ od Phoenix na pustyni Sonora w pobliżu doliny rzeki Agua Fria. Jedź wzdłuż potoków i podziwiaj wspaniałe widoki na rozległy, suchy krajobraz. W towarzystwie certyfikowanego przewodnika dowiedz się o życiu roślinnym, dzikiej przyrodzie, historii i klimacie tego obszaru. Posłuchaj opowieści o rdzennych Amerykanach, którzy kiedyś uprawiali, polowali, przetrwali i ewoluowali na tej bezlitosnej pustyni. Jedź malowniczymi szlakami obok gigantycznych kaktusów Saguaro i głębokich kanionów wyrzeźbionych przez gwałtowne deszcze. Przekrocz rzekę Aqua Fria, aby doświadczyć dzikiego i rozległego pustynnego terenu. Spotkaj pustynne zwierzęta, takie jak kojoty, bobcaty, jelenie, króliki, przepiórki, a nawet grzechotniki.

Z Phoenix: Wielki Kanion, Sedona i Oak Creek - jednodniowa wycieczka

Z Phoenix: Wielki Kanion, Sedona i Oak Creek - jednodniowa wycieczka

Wybierz się na wycieczkę do jednego z 7 cudów świata przyrody podczas tej jednodniowej wycieczki po Parku Narodowym Wielkiego Kanionu. Zostaniesz odebrany z wybranych hoteli lub apartamentów w Phoenix, Scottsdale, Tempe lub Mesa Arizona. Podróż na północ prowadzi przez niesamowite widoki na kaktus Saguaro na pustyni Sonora. Będziesz podróżować przez lasy sosnowe Ponderosa we Flagstaff, gdzie znajduje się Obserwatorium Lowella. Zatrzymaj się wśród Czerwonych Skał Sedony, aby podziwiać zapierającą dech w piersiach scenerię i mnóstwo zdjęć. Podróżuj przez kanion Oak Creek, który słynie na całym świecie ze spektakularnych krajobrazów. Po południu przejazd do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. Zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcia Czerwonych Skał Sedony. Zrób kilka przystanków wzdłuż południowej krawędzi, aby zrobić zdjęcie i podziwiać niesamowite widoki. Zobacz El Tovar Lodge, dawny hotel Harvey. Spędź popołudnie na zwiedzaniu wysublimowanego parku i zobacz wiele jego ekologicznych cudów i naturalnego piękna. Twój profesjonalny przewodnik będzie mógł poinformować Cię o historii i historiach tego starożytnego cudu.

Savannah: historyczna wycieczka wózkiem Hop-On Hop-Off

Savannah: historyczna wycieczka wózkiem Hop-On Hop-Off

Spędź dzień na zwiedzaniu Savannah podczas wycieczki trolejbusem typu hop-on hop-off i poznaj miasto dzięki żywej narracji przewodników w kostiumach. Odkryj jedną z największych narodowych miejskich dzielnic historycznych w Stanach Zjednoczonych. Całodniowa wycieczka krajoznawcza to rozszerzona wersja wycieczki przeglądowej, a oprócz pouczającej narracji przewodnika będziesz mógł zwiedzać dzielnicę historyczną we własnym tempie, korzystając z 15 przystanków trolejbusowych w ciągu dnia. Każdy przystanek jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu interesujących miejsc, takich jak katedra św. Jana Chrzciciela, rynek miejski i River Street. Zobacz wyjątkowe sklepy i butiki, a także dziesiątki wspaniałych restauracji. Ta opcja zwiedzania jest idealna dla tych, którzy chcą zobaczyć Savannah w jej pełnej i najlepszej chwale. Wycieczka rozpoczyna się codziennie, 7 dni w tygodniu, od 09:00 i co 15-20 minut do 16:30, co daje wiele opcji, kiedy wybrać się na wycieczkę.

Z Phoenix: Szkolenie ATV z przewodnikiem po pustyni Sonoran

Z Phoenix: Szkolenie ATV z przewodnikiem po pustyni Sonoran

Odkryj piękno pustyni Sonora, ucząc się jazdy ATV z profesjonalnym instruktorem i certyfikowanym przewodnikiem, który nauczy Cię kluczowych zasad bezpieczeństwa i wskazówek dotyczących jazdy. Twoje doświadczenie rozpoczyna się od odprawy dotyczącej bezpieczeństwa, w tym sposobu używania kasku, rękawic i okularów ochronnych. Gdy będziesz już przygotowany, nadejdzie czas na jazdę quadem po torze testowym zlokalizowanym na surrealistycznej pustyni Sonoran. Pełen zakrętów, wybojów i wzniesień, Twój certyfikowany przewodnik pomoże Ci manewrować przez nasz techniczny kurs szkoleniowy. To jest tylko 1-godzinny kurs szkoleniowy ATV. Aby uzyskać pełną 2-godzinną wycieczkę po pustyni, zarezerwuj naszą "Wycieczkę z przewodnikiem ATV/UTV". Aby wziąć udział, musisz mieć ukończone 16 lat.

Phoenix: lot balonem na ogrzane powietrze z szampanem i cateringiem

Phoenix: lot balonem na ogrzane powietrze z szampanem i cateringiem

Ciesz się 45-60-minutowym lotem balonem na ogrzane powietrze nad Phoenix w Arizonie. Zobacz rozległe pasma górskie i pustynną przyrodę poniżej, gdy balon na ogrzane powietrze osiągnie wysokość 3000 stóp. Podczas lotu Twój pilot wskaże różne punkty orientacyjne i interesujące miejsca. Zobacz centrum Phoenix, Camelback Mountain, Lake Pleasant i State Farm Stadium z lotu ptaka. Po wylądowaniu skosztuj dań przygotowanych przez wielokrotnie nagradzaną restaurację Vincent's on Camelback, położoną w samym sercu pustyni. Następnie odbędzie się tradycyjna ceremonia balonowa z pamiątkowymi certyfikatami lotu, które możesz zabrać do domu.

Z Phoenix: Jednodniowa wycieczka Apache Trail i Dolly Steamboat

Z Phoenix: Jednodniowa wycieczka Apache Trail i Dolly Steamboat

Dołącz do nas w pełnej przygód wycieczce wzdłuż Apache Trail na pustynię Sonora, a następnie wybierz się w rejs statkiem Dolly Steamboat po jeziorze Canyon. Wjeżdżając w Góry Przesądów, odwiedzisz Tortilla Flat, urocze miasteczko w Arizonie z populacją 6 osób! Następnie zrelaksuj się podczas 90-minutowego rejsu po malowniczym jeziorze Canyon Lake ze wspaniałym pustynnym otoczeniem. Nie zapomnij aparatu, ponieważ jest to idealna platforma do robienia pocztówkowych zdjęć krajobrazów. Twój przewodnik poprowadzi Cię następnie na pustynię, aby wyjaśnić lokalną florę, w tym majestatyczny kaktus Saguaro i drzewo stanowe Arizony, Palo Verde.

Tucson: 5-liniowa tyrolka na pustyni Sonora

Tucson: 5-liniowa tyrolka na pustyni Sonora

Poczuj przypływ adrenaliny podczas przejażdżki 5 tyrolkami nad pustynią Sonoran w pobliżu Tucson. Odkryj pustynny krajobraz na krótkich szlakach turystycznych między tyrolkami i podziwiaj rozległe widoki na malowniczą okolicę. Udaj się na własną rękę na tor zipline, położony zaledwie 1 godzinę na północ od Tucson i 2 godziny od Phoenix u podnóża gór Catalina. Po przybyciu na miejsce podziwiaj malownicze widoki na dolinę rzeki San Pedro, góry Galiuro, Tonto National Forest i góry Catalina. Następnie przygotuj się na ekscytującą przygodę na tyrolce. Przekrocz granicę swojej strefy komfortu podczas jazdy na 5 tyrolkach o długości od 400 do 1500 stóp. Ostatni i najdłuższy odcinek to podwójna linia, dzięki czemu możesz zjeżdżać razem z przyjacielem lub ukochaną osobą. W przerwach między zjazdami na tyrolce postaw stopy z powrotem na ziemi i odkryj pustynny krajobraz z krótkich szlaków turystycznych. Zapoznaj się z różnymi rodzajami roślin, takimi jak ocotillo, agawa i różne rodzaje kaktusów. Podczas jazdy na tyrolce i pieszych wędrówek miej oczy szeroko otwarte na dziką przyrodę: pustynne jaszczurki kolczaste, potwory Gila, javelina, jelenie, a nawet bobcaty zamieszkują posiadłość. Zachowaj orzeźwienie podczas pustynnego doświadczenia dzięki wodzie dostępnej wzdłuż szlaków.

Piątek: Tombstone; 8h Wycieczka autobusowa z Tucson

Piątek: Tombstone; 8h Wycieczka autobusowa z Tucson

Cofnij się w czasie do czasów Dzikiego Zachodu i odkryj, jak to było być kowbojem podczas tej 1-dniowej wycieczki z przewodnikiem z Tucson do Tombstone. Poświęć trochę wolnego czasu na zwiedzanie i wypróbuj takie atrakcje, jak zwiedzanie kopalni, picie w saloonach lub przejażdżka dyliżansem. Ciesz się wygodą odbioru z centralnie położonego miejsca zbiórki w centrum handlowym Park Place Mall w godzinach porannych. Zobacz samoloty podczas przejazdu obok Bone Yard i podziwiaj krajobrazy pustyni Sonoran przed przybyciem do Tombstone. Przyjedź do Tombstone nieco po 10 rano i miej ponad 5 godzin na zwiedzanie miasta we własnym tempie. W wolnym czasie możesz kupić bilet do OK Corral, aby zobaczyć rekonstrukcję słynnej strzelaniny (zaplanowaną na 13:00), posłuchać muzyki na żywo w "Big Nose Kate's Saloon" lub wstąpić do baru "Crystal Palace" na drinka w staromodnym stylu. Spędź trochę czasu kupując wycieczkę po "Birdcage Theatre" lub posłuchaj opowieści o historii Tombstone lub odwiedź kopalnię srebra, kupując bilet na "Good Enough Trolley Tour". Przenieś się w czasie, łapiąc przejażdżkę autentycznym dyliżansem. Odwiedź szubienicę w oryginalnym sądzie w Tombstone lub zatrzymaj się gdzieś, aby coś przekąsić. O 15:00, gdy opuścimy Tombstone, zatrzymajmy się przy Boot Hill (Twoje wejście na cmentarz Boot Hill jest wliczone w cenę), gdzie banici, którzy przegrali w tej walce z bronią, zostali pochowani. Po Boot Hill udamy się w drogę powrotną do miejsca zbiórki w centrum handlowym Park Place Mall

Ze Scottsdale: Wycieczka po pustyni Sonora i lesie narodowym Tonto

Ze Scottsdale: Wycieczka po pustyni Sonora i lesie narodowym Tonto

Zrób sobie przerwę od ulic Scottsdale i wyjedź z miasta, aby odkryć pustynię Sonora. Udaj się do Village at Pinnacle Peak, aby spotkać się z przyjaznym przewodnikiem i grupą na wycieczkę. Wskocz do jeepa i podziwiaj malowniczy krajobraz Arizony, kierując się poza granice miasta. Przejedź przez pustynię Sonoran i spaceruj po suchym krajobrazie z rosnącymi kaktusami i odległymi szczytami górskimi. Ciesz się historycznymi informacjami o tym obszarze, a także ciekawostkami na temat tego wyjątkowego cudu natury. Pustynia Sonora jest powoli zabudowywana. Wkrótce nie będzie można cieszyć się spokojem tego dziewiczego pustynnego środowiska. Może to być wyjątkowa okazja, aby zobaczyć dziką przyrodę na obszarze zamieszkałym przez jelenie, Javelina, lwy górskie, Bobcat, Coyote i wiele gatunków węży i innych gadów. Twój przewodnik sprawi, że będzie to zabawna przygoda dla wszystkich grup wiekowych.

Tucson: karnet zniżkowy na atrakcje południowej Arizony

Tucson: karnet zniżkowy na atrakcje południowej Arizony

Odkryj najlepsze atrakcje południowej Arizony i zaoszczędź ponad 600 USD w ponad 100 różnych lokalizacjach. Paszport uprawnia Cię do wstępu 2 za 1 i innych ofert w uczestniczących atrakcjach. Odwiedź dowolną liczbę atrakcji w normalnych godzinach pracy, aż do wyczerpania czasu. Zegar zaczyna odliczać czas, gdy wykorzystasz swoją przepustkę w pierwszej atrakcji. Otrzymaj swoją przepustkę natychmiast na telefon za pośrednictwem wiadomości tekstowej lub e-mail i zacznij z niej korzystać od razu, bez marnowania pamięci telefonu na pobieranie aplikacji. Zapisz karnet na ekranie głównym telefonu, aby mieć do niego łatwy dostęp jednym dotknięciem. Niektóre z atrakcji wliczone w cenę: - Arizona Zipline Adventures - Dolina narciarska Mt. Lemmon - Golf N' Stuff - Zoo Reid Park - Centrum Dziedzictwa i Turystyki Południowej Arizony - Tombstone's Boot Hill - Tucson Sugar Skulls (wiosna) - Centrum kreatywnej fotografii - Galeria DeGrazia w Muzeum Słońca - Centrum Poezji Helen S. Schaefer - Galeria Madaras - Muzeum Sztuki Współczesnej w Tucson - Sonoran Glass School - Muzeum Miniatur Mini Wehikuł Czasu - Centrum Sztuki Tubac - Muzeum Sztuki Pustynnej w Tucson - Tucson Improv Movement - Muzeum Sztuki i Blok Historyczny w Tucson - Ajo District Chamber and Visitor Center - Muzeum Amerind - Muzeum Historii Arizony - Muzeum Stanu Arizona - Muzeum Górnicze i Historyczne w Bisbee - Centrum turystyczne Bisbee - Odkryj Bisbee - Centrum turystyczne Discover Marana - Misja San Xavier Del Bac - Izba Handlowa i Centrum Turystyczne Hrabstwa Nogales-Santa Cruz - O.K. Corral® Miejsce słynnej strzelaniny - Muzeum Presidio San Agustín Del Tucson - Muzeum Transportu Południowej Arizony - Gazeta i muzeum Tombstone Epitaph - Muzeum Parady Rodeo w Tucson - Biblioteki uniwersyteckie - Muzeum Pustyni Arizona-Sonora - Arboretum kampusu - Park Colossal Cave Mountain - Laboratorium pustynne na wzgórzu Tumamoc - Izba Handlowa Greater Oro Valley - Izba Handlowa Green Valley Sahuarita - Międzynarodowe Muzeum Dzikiej Przyrody - Sklep parków narodowych - Park stanowy Oracle - Park stanowy Patagonia Lake - Park stanowy Picacho Peak - Sabino Canyon Crawler - Park Narodowy Saguaro Wschód i Zachód - Tohono Chul - Tubac Presidio State Historic Park - Ogrody botaniczne w Tucson - Narodowy Park Historyczny Tumacácori - Centrum handlowe La Encantada - Main Gate Square - Księgarnie Uniwersytetu Arizony - Związek Studentów - Biosfera 2 - Muzeum Historii Farmacji - Centrum Obrazowania Kosmosu GoodEnough Silver Mine and Trolley (Tombstone) - TopGolf - Arizona Opera - Arizona Theatre Company - Teatr Fox Tucson

Często zadawane pytania dotyczące: Pustynia Sonora

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Pustynia Sonora?

Najlepsze atrakcje to:

Pustynia Sonora: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Pustynia Sonora na deszczowe dni?

Najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Pustynia Sonora na deszczowe dni to:

Pustynia Sonora – zobacz wszystkie najlepsze atrakcje w pomieszczeniach na GetYourGuide

Pustynia Sonora: Najciekawsze atrakcje

Pustynia Sonora: Wycieczki i bilety

Pustynia Sonora: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pustynia Sonora? Kliknij tutaj.

Pustynia Sonora: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(269 recenzji)