Wybierz daty

Pustynia Agafay

Pustynia Agafay: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pustynia Agafay? Kliknij tutaj.

Pustynia Agafay: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 4105 opinii

to była niesamowita półdniowa wycieczka! odbiór działał idealnie, a powitanie w bazie quadów było bardzo przyjazne. po zebraniu sprzętu ochronnego, wprowadzeniu do quadów i „rundzie treningowej” pojechaliśmy na pustynię i pobliskie góry. Nadal nie mogę uwierzyć, jaka to była zabawa! To, co osobiście zrobiło na mnie wrażenie poza wszystkimi widokami i szybką akcją, to najwyższa cisza oraz niesamowity flatbread i naleśnik podczas naszej przerwy. Ogromne podziękowania dla całego zespołu. Gorąco polecam to doświadczenie.

Sprawna komunikacja, szybki odbiór, sprawna rejestracja, dobre instrukcje bezpieczeństwa, staranne instrukcje, czas na ćwiczenie przed wyruszeniem. Świetny przewodnik - wypracowaliśmy prędkość, z którą wszyscy czuliśmy się komfortowo (3 osoby, które po raz pierwszy w grupie 4 osób w średnim wieku) pozwoliły na otwarcie przepustnicy, gdy tor pozwalał na to. Zatrzymania na czas, pokonywany duży dystans, a nawet odkurzony na końcu dzięki prysznicowi powietrznemu!

PRAWDZIWIE DOSKONAŁE: Naprawdę mili i profesjonalni ludzie, którzy dbają o wszystkie poziomy doświadczenia. Muszę iść w szybszej grupie z Simonem jako naszym przewodnikiem - czysta adrenalina!

Profesjonaliści w quadzie i bardzo mili ludzie jako twoi kierowcy na drodze. Wydmy i deser są czyste przyjazne i było to cudowne doświadczenie.

Super doświadczenie !!! Hamza super! To była super zabawa!