Wybierz daty
Pula

O zachodzie słońca

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu zachód słońca w: Pula

Oprócz atrakcji typu zachód słońca jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Pula?

W: Pula są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu zachód słońca w: Pula obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Pula: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.

Pula: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 34 opinii

Świetny!! Wszyscy pracownicy na łodzi byli bardzo przyjaźni! Nie byliśmy sami w miejscu, w którym można było zobaczyć delfiny, ale zawsze byliśmy jedną z łodzi z przodu i mieliśmy wspaniały widok na delfiny! Naprawdę świetnie o zachodzie słońca! Absolutnie polecam. Jedzenie naprawdę nie jest świetne, wybrałem kurczaka i dostałem 3 cienkie kawałki kurczaka + sałatkę coleslaw + chleb i ketchup. Ale nie zarezerwowaliśmy menu gwiazd na łodzi, ale aby zobaczyć delfiny o zachodzie słońca i tak zrobiliśmy!

bardzo przyjemna wycieczka, niesamowicie przyjazny personel, bardzo pracowity i pozytywny. jeść wystarczająco i bardzo dobrze. można było poczuć wysiłek całej załogi w poszukiwaniu delfinów - i zostaliśmy nagrodzeni. Zrobiłbym to ponownie w dowolnym momencie (nawet z 3 dziećmi w wieku od 1 do 8 lat)!

Super miło i gorąco polecam !!! Personel był bardzo przyjazny i absolutnie w porządku za te pieniądze!!! Zamówiliśmy ryby i było absolutnie super. Nie zabrakło też delfinów do zobaczenia. Wyskoczyli z wody za łodzią. Dokonujemy ponownej rezerwacji w przyszłym roku.

Bardzo mili pracownicy, pracowici i pomocni! To było miłe doświadczenie, nawet jeśli niestety mogliśmy zobaczyć tylko ich plecy, karmienie mew też było wyjątkowe, a zachód słońca był marzeniem

Niezapomniana wycieczka. Super pyszne jedzenie, obsługa super pomocna i wesoła. Widzieliśmy kilka delfinów. Możesz też nakarmić mewy. Piękny zachód słońca i delfiny pozostają niezapomniane.