Pula
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki jednodniowe w: Pula

Oprócz atrakcji typu wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Pula?

W: Pula są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki jednodniowe w: Pula obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Pula: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.

Pula: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 95 opinii

Cudowny dzień, bo perfekcyjnie zorganizowana wycieczka. Przemili ludzie. Obsługa na najwyższym poziomie. Pani przewodnik w Rovinj przezabawna, urocza kobieta, warto skorzystać i dowiedzieć się trochę o tym pięknym miasteczku. Jedzenie przepyszne, zamówiłyśmy vege i były to grilowane warzywa, choć trzeba przyznać, że ryba wyglądała obłędnie na talerzu sąsiadów. Na stateczku można kupić kawę, napoje, piwo itp. W drodze powrotnej zaproponowano pyszne naleśniki z czekoladą i ciasteczkami za 20 kun. Warto wziąć ze sobą trochę gotówki. Toaleta na statku czyściutka. Widoki przepiękne Polecamy gorąco. Dziękuję załodze i mamy nadzieję, że kiedyś tu wrócę.

Nasza 5-osobowa grupa świetnie się bawiła pływając kajakiem, nurkując z rurką, skacząc do wody, widząc ryby i piękną scenerię! Nasz przewodnik Alex zadbał o to, aby trzymać grupę razem, dał nam mnóstwo przerw i czasu na pływanie oraz zrobił wiele wspaniałych zdjęć! Zrobił świetną robotę, rozstawiając grupy kajakarzy w jaskini, aby upewnić się, że mamy tam trochę czasu na zdjęcia i dla bezpieczeństwa. Zachęcał go, gdy woda też zaczęła się nieco wzburzać. Nigdy nie czuliśmy się pospieszani, zobaczyliśmy więcej obszaru niż się spodziewaliśmy i byliśmy zaskoczeni, jak szybko minęły 4 godziny! Już poleciliśmy wycieczkę!

Wycieczka jest bardzo przyjemna, przewodnicy bardzo się starają i są przyjaźni! Wszystkim, którzy chcą wybrać się na małą wycieczkę łodzią, nawet z rodziną, polecamy tutaj wiele ciekawych informacji na temat chronionych przyrody i ich historii. Zapewnione jest mnóstwo napojów i proste, ale dobre jedzenie. Czyli w sumie miła odmiana od codziennego wakacyjnego życia