Dodaj daty

PulaWytwórnie win i degustacje

Nasze najbardziej polecane Pula Wytwórnie win i degustacje

Piesza wycieczka kulinarna w Puli

1. Piesza wycieczka kulinarna w Puli

Spotkasz się ze swoim przewodnikiem w Arenie o 19:00 i wtedy wiemy, że zadziwisz swoje zmysły! Historyczne znaczenie Puli jest nadal widoczne nawet po ponad 2000 latach od przybycia Rzymian. Miniemy niektóre z najważniejszych zjawisk architektonicznych tamtych czasów, z których najbardziej niezapomnianym będzie Amfiteatr (zwiedzanie z zewnątrz). Podczas naszego spaceru zatrzymamy się na 5 różnych stacjach gastronomicznych (pełna kolacja), gdzie skosztujemy wyjątkowych lokalnych potraw i napojów, połączymy nowe i modne z lokalnymi i tradycyjnymi, abyś mógł zrozumieć, co sprawia, że gastronomia Istrii tak wyjątkowy.

Cape Kamenjak: półdniowa degustacja wina i wycieczka rowerowa

2. Cape Kamenjak: półdniowa degustacja wina i wycieczka rowerowa

Odkryj wspaniały i chroniony rezerwat przyrody Cape Kamenjak. Wody morskie nigdzie nie są bardziej niebiesko-zielone i krystalicznie czyste niż w tej miejscowości – najbardziej wysuniętym na południe cyplu Istrii. Skaliste plaże przeplatają się z piaszczystymi zatoczkami. Kamenjak położony jest w środowisku czysto naturalnym, nie ma tu kempingów, hoteli ani zabudowań. Dalej po drodze, w pobliżu zatoki Pinizule, kilka lat temu odkryto w płytach skalnych ślady starożytnych dinozaurów. Po przybyciu do Kamenjak jedź wąską ścieżką i przejedź obok pięknych plaż, z których roztacza się niepowtarzalny widok na bezkres otwartego morza. Zatrzymaj się na samym końcu półwyspu Istria. Powrót rowerem do Puli z przerwą w podróży na degustację słynnego istryjskiego wina, podawanego z autentycznymi daniami na zimno z Istrii.

Prywatna wycieczka do Rovinj, Bale, degustacja wina i prosciutto

3. Prywatna wycieczka do Rovinj, Bale, degustacja wina i prosciutto

Spaceruj romantycznymi uliczkami w Rovinj i zanurz się w długiej historii tego kolorowego nadmorskiego miasteczka. Zainspiruj się malowniczym miasteczkiem Bale i dowiedz się, jak Dvigrad stał się ruiną. Następnie skosztuj tradycyjnego prosciutto z Istrii i innych regionalnych specjałów mięsnych w rodzinnej firmie. Poznaj specyfikę produkcji wina na Istrii i rozkoszuj się atmosferą piwnicy z winami o długiej historii. Na koniec dnia delektuj się wyśmienitymi winami z rodzinnej winnicy z doskonałym talerzem z jedzeniem.

Pula: zwiedzanie rynku, lekcje gotowania i posiłek z winem

4. Pula: zwiedzanie rynku, lekcje gotowania i posiłek z winem

Poznaj swojego przyjaznego szefa kuchni i zwiedzaj z nim rynek. Dowiedz się o lokalnych warzywach, owocach i świeżych produktach i posłuchaj opowieści sprzedawców. Przejdź do studia gotowania otoczonego drzewami oliwnymi i wsią i rozpocznij lekcję gotowania. Naucz się przygotowywać pyszne lokalne przepisy i ręcznie robiony makaron z tradycyjnymi przyrządami. Ciesz się owocami swojej pracy i skosztuj 3-daniowego pysznego posiłku siedząc na świeżym powietrzu w pięknym ogrodzie. Dowiedz się o lokalnych wyśmienitych winach i skosztuj ich z przygotowanymi potrawami. Zdobądź przepisy i zaskocz gości w domu. Dołącz do nas, aby przeżyć wyjątkowe przeżycie w Puli!

Dostępne atrakcje

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wytwórnie win i degustacje w: Pula

Oprócz atrakcji typu Wytwórnie win i degustacje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Pula?

W: Pula są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Wytwórnie win i degustacje w: Pula?

Pula: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.