Wybierz daty

Pula Safari i dzika przyroda

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Pula

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Pula

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Pula to:

Rovinj

Pula: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.

Pula: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 19 opinii

Jest naprawdę wiele ofert na wycieczkę z oglądaniem delfinów, ale to naprawdę ta z najlepszym nosem, gdzie delfiny mogą się pojawić. Na Adriatyku było wiele innych łodzi, ale nasza miała najlepszy widok na delfiny i zwykle jako pierwsza je zauważyła. Larissa, nasza przewodniczka, mówi płynnie po niemiecku, włosku i angielsku, więc po drodze można było zrozumieć wszystko, co miała do powiedzenia o okolicznych zabytkach / wyspach. Jedzenie było ok dla małej kuchni i ilości ludzi. Wielkie podziękowania dla Larissy i jej zespołu. To było udane, a także zabawne.

Na początek zostaliśmy zaproszeni na inną wyspę przed rozpoczęciem wycieczki, było miło, mieliśmy okazję zobaczyć wyspę przez 2 godziny, a potem odebrali nas, aby kontynuować wycieczkę. Zadbali o przekazanie informacji o każdym miejscu w różnych językach. Przez cały czas było wiele opcji na drinki. Jedzenie było dobre. Widzieliśmy delfiny, ale nie podchodziły tak blisko.

Wszystko było dobrze zorganizowane, jedzenie smakowało bardzo dobrze, kapitan bardzo się starał pokazać nam delfiny na żywo kilka razy, co mu się udało. Świetne wyjaśnienie przewodnika na temat wysp i rezerwatu przyrody, a także znajdujących się na nim budynków.

To było naprawdę wspaniałe przeżycie, załoga bardzo się starała znaleźć delfiny, co się stało. To było takie miłe.

Wspaniała wycieczka!! Świetnie się bawiliśmy zaczynając od odkrycia Wyspy św.