Wybierz daty
Pula

rekreacja

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rekreacja w: Pula

Oprócz atrakcji typu rekreacja jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Pula?

W: Pula są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Pula: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.

Pula: Co mówią inni?

Wspaniały wybór, mimo początkowych wątpliwości. Wenecja cudna, a z wykupionym pakietem fakultatywnym okazała się możliwa do zobaczenia, posmakowania i poznania w jeden dzień! Pakiet dokupiliśmy już na statku, okazał się bardzo atrakcyjny cenowo i zawierał transfer na plac św. Marka łodzią z odkrytym balkonem, następnie zwiedzanie placu z przewodniem ( Anna która id dziecka mieszka w Chorwacji a jest Polką) przekazała nam mnóstwo informacji nt historii Wenecji i jej zabytków - wszystko po polsku - naprawdę nieocenione), obiad, półgodzinny przejazd gondolą po mych kanałach i kawałek Canal Grande, (samodzielnie o wiele droższy), potem czas wolny do własnej dyspozycji i w końcu transfer taksówką wodną do portu! Wenecję tak można zwiedzić w jeden dzień kiedy nie musisz wszystkiego samodzielnie szukać, doczytywać, czekać na posiłek w restauracji, czy na gondolę, a przede wszystkim docierać wszędzie piechotką. Transport wodny to świetne rozwiązanie i przy tym tak bardzo Weneckie! Polecam!

My (8 osób z 3 pokoleniami) spędziliśmy bardzo miły wieczór. Super fajny zespół, dobra obsługa. Napoje były ładne i zimne. Ryba była pyszna, surówka z białej kapusty i chleb ok. Zachód słońca z delfinami (kilka razy widziany) był niezapomniany. Kolejną atrakcją były mewy. W drodze powrotnej port w Puli był oświetlony. bardzo dobrze

Wycieczka była naprawdę świetna, dużo drinków i bardzo przyjazny personel. Ryba do jedzenia była bardzo dobra, zawsze szczęśliwa.

Rejs bardzo udany. Delfiny się pojawiały. Kolacja OK. Sympatyczna atmosfera, miła obsługa, piękne widoki.

It's very nice trip. Our guide was very friendly. Highly recommended!