Pula
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pula: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.

Pula: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 59 opinii

Ta wycieczka była zwieńczeniem wspaniałych wakacji. Załoga była bardzo przyjazna i pomocna i zawsze miała uśmiech na twarzy. Mieliśmy szczęście zobaczyć delfiny. Kapitan intensywnie szukał i starał się nie stracić ponownie delfinów. Mieliśmy smażone warzywa na obiad i były bardzo smaczne. Muzyka na pokładzie zachęcała do świętowania i poprawiała nastrój. Oprócz obserwacji delfinów główną atrakcją był fenomenalny zachód słońca i karmienie mew. Napoje kosztują przed jedzeniem, więc jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na pokładzie, powinieneś wypić drinka wcześniej. Oprócz wody i napojów bezalkoholowych do posiłku dostępne jest również wino. W sumie był to dla nas wspaniały wieczór.

To był wspaniały wieczór. Mieliśmy szczęście i zobaczyliśmy też delfiny. Jedzenie było dobre, a obsługa była znakomita. Obsługa była bardzo miła. Wspaniały zachód słońca sprawił, że wieczór był idealny. Polecamy tę wycieczkę wszystkim.

Bardzo miła obsługa. Ekscytująca obserwacja delfinów o zachodzie słońca i dyskretna kolacja. Sam powrót do portu z widokiem na oświetloną rzymską arenę wart jest ceny biletu

Dobre doświadczenie mieliśmy okazję zobaczyć kilka delfinów, posiłek był dobry, a zespół przyjazny?

Świetne wyjaśnienia na temat wysp, historii, kraju i ludzi w 4 językach