Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Przygoda

Pula: AbenteuerDate, samodzielna wycieczka dla par

Organizator atrakcji: Spaß im Team Events GmbH

Pula: AbenteuerDate, samodzielna wycieczka dla par

Organizator atrakcji: Spaß im Team Events GmbH

Od 42,52 zł za grupę do 2 osób

Odkryj Pulę i dowiedz się więcej o sobie podczas samodzielnej wycieczki z przewodnikiem dla par lub najlepszych przyjaciół. Ta AbenteuerDate w języku niemieckim będzie świetną zabawą. Odpowiedz na trudne i zabawne pytania.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Ważność 2 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
  • Aplikacja poprowadzi Cię i zapewni małe zadania i zabawne pytania.
  • Będziesz eksplorować ten piękny i modny obszar oraz szukać ukrytych miejsc.
  • Wybierz się na 3-kilometrową pieszą wycieczkę, poznaj wyjątkowe miejsca, zobacz, jak żyją miejscowi.
  • Aplikacja i cała zawartość w języku niemieckim
Pełny opis
Rozpoczniesz na parkingu w centrum. Twój smartfon (specjalna aplikacja) poprowadzi Cię tajną trasą przez ten obszar. Ta piesza wycieczka stanie się przygodą, ponieważ w każdym sekretnym miejscu na Twojej trasie rozwiążesz mnóstwo małych zadań. Wszystkie kreatywne zadania, pytania i wyzwania dotyczą Ciebie i Twoich wzajemnych relacji. Nie tylko zabawa dla par - także dla dobrych przyjaciół. Dowiesz się o sobie nowych rzeczy. Gwarantowane. Zostaniesz zapytany o to, jak zachowałbyś się lub zareagował w różnych sytuacjach. Rozwiążesz półtrudne zagadki i będziesz zmuszony działać jako zespół. Zespół marzeń. Aplikacja zawsze wskaże Ci kolejną lokalizację w tej części miasta i poprowadzi Cię tam. W każdej lokalizacji aplikacja przedstawi Ci nowe zadanie lub wyzwanie, a Ty zbierzesz punkty za rozwiązanie zadania. Bez obaw: nie musisz wchodzić do żadnych budynków ani kontaktować się z innymi ludźmi. Wszystko zależy od Ciebie jako zespołu. Będziesz odkrywać i odwiedzać miejsca, w których żyją i kręcą się miejscowi. Poczuj klimat tego wakacyjnego miejsca i baw się dobrze, odkrywając zawartość tej plenerowej randki. To więcej niż zwykły spacer, to niesamowity wyścig pełen zabawnych treści i wyzwań dla Ciebie jako zespołu.
Wliczone w cenę
  • Specjalna aplikacja przygodowa, pełna zabawnych treści.
  • Wszystkie treści w języku niemieckim.
  • Ta wycieczka i gra nie zawiera faktów historycznych ani nudnych wyjaśnień na temat miejsc, które odwiedzisz. To nie jest główna wycieczka krajoznawcza. Stworzyliśmy dla Ciebie naszą własną ekskluzywną wycieczkę. Podczas swojej wycieczki miniesz miejsca, które są wyjątkowe, miejsca, które są bardzo popularne, miejsca, które są znane i miejsca, których po prostu nigdy byś nie znalazł ani nie odwiedził.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Zaczniesz niedaleko centrum pod adresem Karolina Trg Nifej Pula, 52100, Pula, Chorwacja. Aplikacja poprowadzi Cię stamtąd.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

  • Wygodne obuwie

Co trzeba wiedzieć

  • Wszystkie treści w języku niemieckim
Opinie klientów

Ogólna ocena

4 /5

na podstawie 5 opinii

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

wir fanden es toll! die in die app am anfang eingebaute einleitung hätte ein bisschen kürzer sein können aber als es dann los ging, waren wir wirklich begeistert. super abwechslungsreich und viel gesprächsstoff auch für den abend danach.

7 września 2022

Przetłumacz

eine schöne erfahrung. die app hat uns vom ort zum nächsten begleitet. an jedem ort durften wir unterschiedliche aufgaben und rätsel lösen. schön fand ich es, dass viel gesprächsstoff dabei war. ich glaube wir haben beide etwas neues voneinander gelernt obwohl wir schon ewigkeiten zusammen sind.

16 lipca 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 422163