Dodaj daty

Pulanurkowanie z butlą

Nasze najbardziej polecane Pula nurkowanie z butlą

Z Puli: przystanek na wyspie i rejs do Parku Narodowego

1. Z Puli: przystanek na wyspie i rejs do Parku Narodowego

Wzdłuż wybrzeża zachodniej Istrii w Chorwacji znajduje się kilka grup wysp, z których największą jest grupa Brijuni, składająca się z 14 wysp. Czas trwania wycieczki to 5 godzin. Płyniemy statkiem, aby zwiedzić wszystkie 14 wysp parku. Nasz profesjonalny przewodnik Larissa opowie Ci o historii wysp i byłej Jugosławii. Na wyspach żyją dzikie zwierzęta i obserwowanie ich jest bardzo interesujące. Na pokładzie statku zjesz świeżo przygotowany lunch składający się z grillowanej ryby, wołowiny lub dania wegetariańskiego. Na pokładzie statku można napić się nieograniczonej ilości napojów: wina, wody mineralnej i wody sodowej. Po odwiedzeniu 1 z 14 wysp. Wyspa Sveti Jerolim. Wyspa Sveti Jerolim jest wyjątkowa pod względem oferty snorkelingu. Po dotarciu na wyspę Saint Jerolim rozpoczynasz eksplorację wyspy. Na wyspie znajdziesz ładną plażę, prysznic i restaurację. Polecamy zacząć od snorkelingu. Zalecamy zabranie butów do pływania. Później zobaczysz zwierzęta, które żyją na tej wyspie. Za wstęp na wyspę pobierana jest opłata, którą należy uiścić na miejscu przy opuszczaniu łodzi. Wejście na wyspę St. Jerolim: 5 euro dla osoby dorosłej, 3 euro dla dziecka w wieku 7-18 lat (tylko gotówka) Statek wróci za 2 godziny, żeby cię zabrać.

Pula: Wycieczka kajakiem po jaskini morskiej z nurkowaniem i pływaniem

2. Pula: Wycieczka kajakiem po jaskini morskiej z nurkowaniem i pływaniem

Blue Cave Kayak Tour to eksploracja wybrzeża Puli. Punktem wyjścia do tego kajakowego doświadczenia jest plaża Valsaline. Po szybkim powitaniu i instruktażu naszych przewodników, jesteśmy gotowi do osiedlenia się w kajakach na (około) 45-minutową trasę, podziwiając letnią scenerię aż do Półwyspu Muzil. Kontynuujemy podróż do kanionu Muzil, aby popływać i nurkować w krystalicznie czystych wodach Adriatyku, odkrywając podwodne tunele i małą jaskinię, dokumentując każdą chwilę naszą kamerą GoPro. Aby podtrzymać piękne wrażenia, naszym kolejnym przystankiem jest Błękitna Jaskinia z przepastnymi wejściami, do której możemy wejść kajakami, aby odkryć ukrytą plażę i cieszyć się naturalnym pięknem. Przed powrotem zatrzymujemy się na pobliskiej plaży, która jest idealnym miejscem do pływania, snorkelingu, a jeśli ktoś lubi poczuć adrenalinę, skoków z klifu (do 10 metrów). Jeśli nie, możesz spędzić trochę czasu na relaksie i rozkoszowaniu się słońcem, co również jest świetnym pomysłem. W drodze powrotnej przewodnicy będą robić krótkie postoje w razie potrzeby. Płyniemy z powrotem do punktu wyjścia. Ta wycieczka to idealne letnie przeżycie dla przyjaciół i rodzin. Cała przygoda jest rejestrowana i zapamiętywana przez naszego przewodnika z GoPro 9 i kamerą, które wyślemy po wycieczce wliczonej w cenę.

Pula: Wprowadzenie do nurkowania

3. Pula: Wprowadzenie do nurkowania

Naucz się nurkować na wspaniałym kursie wprowadzającym na wybrzeżu niedaleko Puli. Skorzystaj z doświadczenia profesjonalnego przewodnika, który nauczy Cię prawidłowych technik oddychania oraz sposobu podpisywania i komunikowania się pod wodą. Wypełnij kwestionariusz medyczny, a następnie otrzymaj cały niezbędny sprzęt do nowej podwodnej aktywności. Po krótkim wyjaśnieniu zasad bezpiecznej praktyki pod wodą i zapoznaniu się z niektórymi znakami nurkowymi, powoli zanurz się pod wodę na maksymalną głębokość 8 metrów. Zanurkuj u wybrzeży Adriatyku, aby mieć szansę zbliżyć się do konika morskiego lub ośmiornicy. Maksymalny czas nurkowania wyniesie 30 minut. Ponieważ poziom kursu nie jest zbyt trudny, możesz zabrać ze sobą rodzinę.

Kurs SSI Scuba Diver

4. Kurs SSI Scuba Diver

Kurs składa się z trzech modułów: rozwój wiedzy, szkolenie na wodach basenopodobnych i szkolenie na wodach otwartych. Będziesz mieć trzy nurkowania szkoleniowe na wodach otwartych przeprowadzone z łodzi nurkowej, co pozwoli ci odkrywać niesamowite rafy koralowe i życie morskie. Kurs rozpoczyna się w każdy poniedziałek i czwartek i trwa 1,5 lub 3 dni, w zależności od tego, czy wykonujesz 1 czy 2 nurkowania dziennie. Kurs rozpoczyna się rano o godzinie 10:00. Od 12:30 do 15:00 jest przerwa, po której rozpocznie się druga sesja. Kurs obejmuje kilka sesji teoretycznych, sesje umiejętności na płytkich wodach oraz 3 nurkowania na wodach otwartych - pierwsze dwa na maksymalną głębokość 10 m i ostatnie na maksymalną głębokość 12 m. Po ukończeniu otrzymasz certyfikat, który pozwoli Ci nurkować w dowolnym miejscu na świecie do 12 m.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z butlą w: Pula

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z butlą jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Pula?

W: Pula są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze nurkowanie z butlą w: Pula?

Pula: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.

Pula: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 81 opinii

Fajna wycieczka dwóch miłych, cichych facetów. Wychodzisz w morze z grupą kajakiem do jaskini. Zajmie to około 50 minut. Po dotarciu do jaskini wpłyniesz do jaskini z grupą i możesz zrobić kilka zdjęć. Następnie wychodzisz z jaskini i masz godzinę na plaży, aby się opalać, nurkować lub skakać z klifu. Następnie płyniemy wzdłuż małego kanionu i robi się kilka zdjęć, a potem wracasz do miejsca, w którym zacząłeś

Nigdy wcześniej nie zarezerwowaliśmy tak idealnej trasy. Jeśli masz Tony'ego jako swojego przewodnika, będziesz miał szczęście! Jest tak relaksujący i gotowy, aby pomóc Ci uzyskać wspaniałe zdjęcia i filmy. POLECAM - nigdy tego nie robiłem. Jeśli pewnego dnia wrócimy, na pewno zarezerwujemy tę wycieczkę ponownie.

Great adventure! Good atmosphere and nice guide. We had enough time to rest and snorkel but cave experience was the most exciting part. We didn’t have to hurry, because the guide was waiting patiently. We also got a lot of picture from the excursion :)

Bardzo miłe doświadczenie, zwłaszcza jaskinia, którą przewodnicy byli bardzo mili i pomocni, polecam?

It's very nice trip. Our guide was very friendly. Highly recommended!