Wybierz daty
Pula

nurkowanie z butlą

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z butlą w: Pula

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z butlą jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Pula?

W: Pula są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze nurkowanie z butlą w: Pula?

Pula: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.

Pula: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 81 opinii

Nasza 5-osobowa grupa świetnie się bawiła pływając kajakiem, nurkując z rurką, skacząc do wody, widząc ryby i piękną scenerię! Nasz przewodnik Alex zadbał o to, aby trzymać grupę razem, dał nam mnóstwo przerw i czasu na pływanie oraz zrobił wiele wspaniałych zdjęć! Zrobił świetną robotę, rozstawiając grupy kajakarzy w jaskini, aby upewnić się, że mamy tam trochę czasu na zdjęcia i dla bezpieczeństwa. Zachęcał go, gdy woda też zaczęła się nieco wzburzać. Nigdy nie czuliśmy się pospieszani, zobaczyliśmy więcej obszaru niż się spodziewaliśmy i byliśmy zaskoczeni, jak szybko minęły 4 godziny! Już poleciliśmy wycieczkę!

Great adventure! Good atmosphere and nice guide. We had enough time to rest and snorkel but cave experience was the most exciting part. We didn’t have to hurry, because the guide was waiting patiently. We also got a lot of picture from the excursion :)

Przewodnicy byli wspaniali. Bardzo przyjazny i zawsze pomocny. Skakanie z klifów było czystą przygodą. Przewodnicy zrobili zdjęcia i sfilmowali je. Dzieci i podobały nam się. to też było wyczerpujące. Zawiera sport. Możemy to polecić.

Bardzo miłe doświadczenie, zwłaszcza jaskinia, którą przewodnicy byli bardzo mili i pomocni, polecam?

It's very nice trip. Our guide was very friendly. Highly recommended!