Wybierz daty

Pula Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Pula

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Pula?

Pula: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.

Pula: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 57 opinii

Wycieczka była dobrze zorganizowana. Statek odpłynął punktualnie. Przewodnicy byli bardzo mili i kompetentni. Z góry nie było wiadomo, że będą dodatkowe koszty. 17 € za osobę za rejs łodzią w kierunku Placu Świętego Marka. Z powrotem 30 €, tylko w połączeniu z wycieczką po lagunie. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarezerwować, 94 € za 2 osoby, ponieważ można płacić tylko gotówką, a nie kartą, spacer do Placu Świętego Marka zajmuje około 45 minut. Jeśli ktoś ma problemy ze stopami i nie ma przy sobie wystarczającej ilości gotówki, jest w ar..... Te dodatkowe koszty należy podać w momencie rezerwacji. Jest też przejażdżka gondolą za 30 € i lunch za 23 €. Każdy na osobę. Oprócz dodatkowych kosztów była to bardzo przyjemna wycieczka.

Na początek zostaliśmy zaproszeni na inną wyspę przed rozpoczęciem wycieczki, było miło, mieliśmy okazję zobaczyć wyspę przez 2 godziny, a potem odebrali nas, aby kontynuować wycieczkę. Zadbali o przekazanie informacji o każdym miejscu w różnych językach. Przez cały czas było wiele opcji na drinki. Jedzenie było dobre. Widzieliśmy delfiny, ale nie podchodziły tak blisko.

Wszystko było dobrze zorganizowane, jedzenie smakowało bardzo dobrze, kapitan bardzo się starał pokazać nam delfiny na żywo kilka razy, co mu się udało. Świetne wyjaśnienie przewodnika na temat wysp i rezerwatu przyrody, a także znajdujących się na nim budynków.

Przewodnicy przesympatyczni, energiczni, opowiedzieli mnóstwo ciekawostek i poprowadzili świetnie po Wenecji. Każdy znalazł coś dla siebie, bez względu na wiek czy upodobania. kiedyś zdecydowanie to powtórzę i na pewno z tymi organizatorami

To było naprawdę wspaniałe przeżycie, załoga bardzo się starała znaleźć delfiny, co się stało. To było takie miłe.