Wybierz daty

Pula Atrakcje wodne

Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Pula

Pula: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.

Pula: Co mówią inni?

Podróż rozpoczęliśmy od Puli. Jazda była bardzo przyjemna, jak wspomniano w poprzednich recenzjach, wszystko jest zapowiadane w trzech językach. Nie byliśmy dobrze przygotowani i zarezerwowaliśmy transport statkiem na rynek (17 €), przejażdżkę gondolą (30 €) i taksówkę wodną z powrotem do portu odlotu (30 €). Ponadto lunch można zarezerwować za 23 €. Wszystko razem kosztowałoby tylko 90 € ze zniżką. Za wszystko należy zapłacić gotówką. Wycieczki można opłacić później. Na łodzi można kupić kawę (3 €), przekąski itp. Cieszyliśmy się, że zarezerwowaliśmy wycieczki, ponieważ Wenecja jest bardzo kręta i było to dla nas wygodniejsze. Przy większym przygotowaniu mogłeś zorganizować wszystko sam. Wenecja jest bardzo piękna, a godziny, które masz między transportami, to niestety za mało, żeby zobaczyć wszystko w Wenecji, ale najważniejsze, że w tym czasie jest to wykonalne! Zrobiłbym wycieczkę ponownie!

Sama wycieczka super zorganizowana. Od do łódki -> Wenecji -> i nazad znowu. Jeśli chcesz, możesz tam zarezerwować wycieczki z przewodnikiem (szczegółowe informacje otrzymasz na łodzi), które polecam każdemu, kto nie może samodzielnie nawigować za pomocą telefonu komórkowego (Google Maps jest właściwie kiepski, Komoot jest świetny). Wenecja była bardzo zatłoczona, a na ulicach było bardzo nieprzyjemnie gorąco. Ale touroperator nie może nic z tym zrobić, takie było moje odczucie. Na statku było wygodnie i dużo przyjemniej niż np. w samolocie (więcej miejsca na nogi). Na pokładzie był też mały kiosk. Jeśli chcesz zwiedzić Wenecję w jeden dzień w nieskomplikowany sposób, to jest miejsce dla Ciebie.

Podczas podróży zewnętrznej wyjaśnienie historii Wenecji. Udzielono również dobrych wskazówek. Również opcje żeglowania transferami lub gondolą lub restauracją wczesną „kolacją” lub taksówką wodną za pośrednictwem tej organizacji z dodatkową zniżką. Wiele zobaczyłem i przeżyłem w krótkim czasie.

Bardzo miła i uprzejma obsługa, cała wyprawa była bardzo ładnie zaplanowana. Informujemy, że na statku można płacić tylko kunami gotówką, euro nie są akceptowane, a płatności kartą również, ale wszystko było więcej niż świetne. Gorąco polecam, jeśli planujesz coś takiego.

Przewodnicy przesympatyczni, energiczni, opowiedzieli mnóstwo ciekawostek i poprowadzili świetnie po Wenecji. Każdy znalazł coś dla siebie, bez względu na wiek czy upodobania. kiedyś zdecydowanie to powtórzę i na pewno z tymi organizatorami