Wybierz daty

Pula Atrakcje na świeżym powietrzu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Pula: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pula? Kliknij tutaj.

Pula: Co mówią inni?

Wycieczka była dobrze zorganizowana. Statek odpłynął punktualnie. Przewodnicy byli bardzo mili i kompetentni. Z góry nie było wiadomo, że będą dodatkowe koszty. 17 € za osobę za rejs łodzią w kierunku Placu Świętego Marka. Z powrotem 30 €, tylko w połączeniu z wycieczką po lagunie. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarezerwować, 94 € za 2 osoby, ponieważ można płacić tylko gotówką, a nie kartą, spacer do Placu Świętego Marka zajmuje około 45 minut. Jeśli ktoś ma problemy ze stopami i nie ma przy sobie wystarczającej ilości gotówki, jest w ar..... Te dodatkowe koszty należy podać w momencie rezerwacji. Jest też przejażdżka gondolą za 30 € i lunch za 23 €. Każdy na osobę. Oprócz dodatkowych kosztów była to bardzo przyjemna wycieczka.

Sama wycieczka super zorganizowana. Od do łódki -> Wenecji -> i nazad znowu. Jeśli chcesz, możesz tam zarezerwować wycieczki z przewodnikiem (szczegółowe informacje otrzymasz na łodzi), które polecam każdemu, kto nie może samodzielnie nawigować za pomocą telefonu komórkowego (Google Maps jest właściwie kiepski, Komoot jest świetny). Wenecja była bardzo zatłoczona, a na ulicach było bardzo nieprzyjemnie gorąco. Ale touroperator nie może nic z tym zrobić, takie było moje odczucie. Na statku było wygodnie i dużo przyjemniej niż np. w samolocie (więcej miejsca na nogi). Na pokładzie był też mały kiosk. Jeśli chcesz zwiedzić Wenecję w jeden dzień w nieskomplikowany sposób, to jest miejsce dla Ciebie.

Na początek zostaliśmy zaproszeni na inną wyspę przed rozpoczęciem wycieczki, było miło, mieliśmy okazję zobaczyć wyspę przez 2 godziny, a potem odebrali nas, aby kontynuować wycieczkę. Zadbali o przekazanie informacji o każdym miejscu w różnych językach. Przez cały czas było wiele opcji na drinki. Jedzenie było dobre. Widzieliśmy delfiny, ale nie podchodziły tak blisko.

Bardzo miła i uprzejma obsługa, cała wyprawa była bardzo ładnie zaplanowana. Informujemy, że na statku można płacić tylko kunami gotówką, euro nie są akceptowane, a płatności kartą również, ale wszystko było więcej niż świetne. Gorąco polecam, jeśli planujesz coś takiego.

Przewodnicy przesympatyczni, energiczni, opowiedzieli mnóstwo ciekawostek i poprowadzili świetnie po Wenecji. Każdy znalazł coś dla siebie, bez względu na wiek czy upodobania. kiedyś zdecydowanie to powtórzę i na pewno z tymi organizatorami