Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Puerto Morelos

Puerto Morelos – nasze najbardziej polecane atrakcje

Cancun/Riviera Maya: Isla Mujeres All-Inclusive Snorkel Trip

1. Cancun/Riviera Maya: Isla Mujeres All-Inclusive Snorkel Trip

Przeżyj niesamowitą wycieczkę po Isla Mujeres, która nie tylko pokazuje typowe miejsca turystyczne, ale także wszystkie ukryte skarby, które czynią tę wyspę tak wyjątkową. Ciesz się snorkelingiem, lunchem w formie bufetu i wolnym czasem na zwiedzanie centrum Isla Mujeres. Zamelduj się w przystani dostawcy atrakcji w terminalu Punta Sam, delektując się kawą i ciastkami. Po wejściu na pokład udaj się prosto do pierwszego punktu do nurkowania na rafie. Po drodze podziwiaj żywe kolory Morza Karaibskiego. Będąc na rafie, wybierz się na nurkowanie z przewodnikiem przez 40 minut z całym dostarczonym sprzętem do nurkowania. Podziwiaj lokalne życie morskie z bliska w czystych wodach. Następnie popłyń wzdłuż wybrzeża wyspy w drodze do klubu plażowego dostawcy atrakcji, znajdującego się w osłoniętym porcie znanym również jako „ukryta Isla Mujeres”. Tutaj delektuj się pysznym lunchem w formie bufetu, podziwiając wspaniały widok na Cancun. Jedź dalej do centrum Isla Mujeres, aby spędzić dwie godziny wolnego czasu na zwiedzaniu kolorowych uliczek i poznaniu urokliwego miasteczka lub wybierz się na spacer z przewodnikiem do Playa Norte, jednej z najpiękniejszych plaż na świecie.

Z Cancun: Jednodniowa wycieczka do Tulum, Cenote i Playa del Carmen

2. Z Cancun: Jednodniowa wycieczka do Tulum, Cenote i Playa del Carmen

Poznaj archeologiczne ruiny Tulum z doświadczonym przewodnikiem, zanurz się w odświeżającej cenote ukrytej pod baldachimem dżungli i sprawdź modne sklepy i stylowe butiki w Playa del Carmen podczas tej całodniowej wycieczki. Odbierz ze swojego hotelu i zrelaksuj się w drodze do miejsca, w którym znajdują się zniszczone przez pogodę ruiny Tulum, które wznoszą się nad piaszczystymi brzegami Karaibów. Pozwól swojemu przewodnikowi zająć się opłatami za wstęp i wejdź do środka, aby odkryć tajemnice starożytnych Majów. Spaceruj między świątyniami, pałacami i fortecami, które stoją od setek lat. Zejdź na plażę i spędź trochę wolnego czasu na piasku. Kontynuuj podróż do cenote Mariposa, gdzie pstrokate światło słoneczne oświetla basen ze słodką wodą w środku dżungli. Zanurz się, aby się ochłodzić, zjedz smaczny lunch w formie bufetu na miejscu, a następnie wybierz się na przejażdżkę, aby zakończyć dzień wśród tętniącej życiem atrakcji Playa del Carmen.

Z Cancun lub Puerto Morelos: Holbox Boat Tour z lunchem

3. Z Cancun lub Puerto Morelos: Holbox Boat Tour z lunchem

Wędruj malowniczymi uliczkami, popływaj w czystej wodzie i odwiedź YalahauCenote (laguna) podczas tej całodniowej wycieczki na wyspę Holbox. Dzień zaczyna się od odbioru z wybranych hoteli w Cancun i Puerto Morelos, skąd goście będą podróżować klimatyzowaną furgonetką na tę odosobnioną wyspę na północnym wybrzeżu. Wejdź na pokład małej łodzi, która zabierze Cię na wyspę i spędź dzień zwiedzając małe uliczki i dziewicze plaże. Odkryj podczas rejsu łodzią rajskie i ciche plaże otoczone niesamowitymi naturalnymi widokami i rozległymi piaszczystymi ławicami. Czas wolny na spacer malowniczymi uliczkami wyspy, podziwianie jej murali lub plażowanie. Wybierz i ciesz się wyselekcjonowanym menu z pyszną wodą dnia. Odśwież się w krystalicznie czystych wodach Laguna Yalahau. Odwiedź Passion Island i spędź wolny czas na piaszczystych plażach Secret Beach. Dotrzyj na wyspę Holbox, aby mieć więcej wolnego czasu i lunch w restauracji, a następnie zatrzymaj się nad laguną Yalahau.

Riviera Maya: Spotkanie z żółwiami na plaży Akumal

4. Riviera Maya: Spotkanie z żółwiami na plaży Akumal

Ta wycieczka obejmuje transport z hotelu lub miejsca zbiórki na plażę Akumal. Ciesz się snorkelingiem z całym wyposażeniem. Akumal Beach daje możliwość pływania w morzu w otoczeniu żółwi w ich naturalnym środowisku w towarzystwie doświadczonego lokalnego przewodnika. Po wycieczce z przewodnikiem po snorkelingu czas na przekąski i napoje na plaży, a później masz 2 godziny czasu wolnego na podziwianie widoków Akumal lub relaks pod palmą.

Cancún: Wycieczka do Chichén Itzá z nielimitowanymi napojami i lunchem w formie bufetu

5. Cancún: Wycieczka do Chichén Itzá z nielimitowanymi napojami i lunchem w formie bufetu

WYRUSZ W PODRÓŻ W GŁĄB ŚWIATA MAJÓW! - Ponad 11 lat doświadczenia w wycieczkach archeologicznych! - Brak ukrytych opłat! - Nowe autobusy Volvo i najlepsze instalacje! Zrelaksuj się w ekologicznym komforcie w panoramicznych autobusach z doświadczonymi przewodnikami. Delektuj się pysznymi posiłkami i zanurz się w kulturze Majów: od autentycznych potomków dzielących się wiedzą przodków po tradycyjny bufet w spokojnej willi Majów. Bądź świadkiem cudów! Zachwyć się Chichen Itza, obiektem z listy UNESCO i Nowym 7 Cudem Świata. Odkryj jego tajemnice z przewodnikiem, a następnie ochłodź się w krystalicznie czystej Cenote Xcajum. Poczuj dreszczyk emocji na tyrolce! Dodatkowy przystanek: Poznaj urok i historię Valladolid, w tym katedrę San Servacio zbudowaną ze starożytnych kamieni Majów. To nie jest zwykła wycieczka, to doświadczenie. Stwórz trwałe wspomnienia, połącz się z przygodą i uchwyć esencję kultury Majów poprzez autentyczne spotkania. Poczuj ducha Chichen Itza! Dołącz do Tourballoon Travel Experiences, aby przeżyć niezapomnianą przygodę.

Park Xoximilco: Bilet wstępu na kolorową meksykańską fiestę

6. Park Xoximilco: Bilet wstępu na kolorową meksykańską fiestę

To magiczne miejsce z atmosferą fiesty, muzyką i tradycją pobudza wyobraźnię wszystkich, którzy w nim postawią stopę, ponieważ zachowuje urok i wspomnienia złotego wieku Meksyku. Ta nowa atrakcja umożliwia spotkanie z bogatą przeszłością Meksyku. Spodziewaj się wspaniałych wrażeń, wspaniałej kolacji degustacyjnej, żywej muzyki, starożytnych legend i najlepszej meksykańskiej imprezy. To miejsce, w którym przeszłość i teraźniejszość mieszają się ze świętami, przyjaciółmi, romantyzmem, przyrodą i smakami, które czynią ten kraj wyjątkowym. Ozdobione motywami z 32 stanów Meksyku, słynne trajineras, niegdyś używane do transportu kwiatów, owoców i warzyw uprawianych w pływających ogrodach, stały się teraz środkiem transportu i powodem do radości dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Xoximilco w poszukiwaniu na wyjątkową chwilę, której mogą doświadczyć tylko w Cancun. Przyjdź i ciesz się tą starą tradycją w zaktualizowanej wersji, wypełnionej urokiem tych magicznych chwil, które są nam drogie.

Riviera Maya: Jazda konna, tyrolka i przygoda ATV

7. Riviera Maya: Jazda konna, tyrolka i przygoda ATV

Przejedź konno przez pustynię Majów. Wybierz się na czterokołową przygodę w głąb dżungli. Przejedź przez korony drzew i zakończ dzień kąpielą w słodkowodnej cenote Majów. Wyrusz do El Rey Polo Club, aby zwiedzać zieloną okolicę konno, kłusując przez las po cichych, zakurzonych drogach. Doświadczenie jest idealne zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących jeźdźców, dzięki czemu jest to świetny sposób na wypróbowanie jazdy konnej po raz pierwszy. Kontynuuj zabawną przejażdżkę quadem potężną Hondą w Extreme Adventure Park. Uważaj na małpy kołyszące się między drzewami i przelatujące tukany, gdy ścigasz się po nierównych, gruntowych szlakach. Utrzymuj adrenalinę, śmigając między drzewami i rzuć wyzwanie swojej równowadze na 5 tyrolkach i 3 interaktywnych mostach. Zrelaksuj się na orzeźwiających wodach naturalnej cenoty Majów.

Riviera Maya: Rio Secreto Wycieczka z przewodnikiem

8. Riviera Maya: Rio Secreto Wycieczka z przewodnikiem

Zanurz się w starożytnym świecie stalaktytów i stalagmitów. Wędruj po labiryntach dramatycznych formacji skalnych i spokojnych wodach. Rio Secreto (Secret River) to ukryta podziemna sieć rzek i jaskiń. Klimatyzowany minivan odbierze Cię z hotelu i zawiezie do Rio Secreto. Tutaj spotkasz swojego profesjonalnie wyszkolonego przewodnika i otrzymasz piankę, mokre buty, lampę i kask, które przygotują Cię do przygody. Stąd wejdź do jaskiń, gdzie przez 600 metrów będziesz mógł swobodnie spacerować, pływać i cieszyć się urzekającym pięknem swojego otoczenia pod okiem swojego przewodnika. Ponadto, przy maksymalnie 10 osobach na wycieczkę, możesz zapewnić cichą wycieczkę bez zakłóceń z zewnątrz. Wycieczki w Rio Secreto są zorganizowane tak, aby żadne dwie wycieczki odbywające się w tym samym czasie nie spotkały się pod ziemią. Po około 1,5 godziny zostaniesz zabrany z powrotem na parter i poczęstowany lekkim lunchem z pysznym lokalnym jedzeniem. Wybierz zieloną salsę, jeśli Twoje kubki smakowe lubią być gorące! To okazja, aby zrelaksować się w spokojnym środowisku dżungli i zastanowić się nad swoimi doświadczeniami w jaskiniach. Następnie możesz się umyć i przebrać przed powrotem do hotelu.

Tulum: Ruiny, Cenote i jednodniowa wycieczka z nurkowaniem z żółwiami i lunchem

9. Tulum: Ruiny, Cenote i jednodniowa wycieczka z nurkowaniem z żółwiami i lunchem

Starożytne otoczone murami miasto Tulum znajduje się na szczycie klifu z widokiem na turkusowe meksykańskie Morze Karaibskie, tworząc widoki, które zapierają dech w piersiach. Zwiedź ruiny Majów w Tulum z doświadczonym przewodnikiem i odkryj, dlaczego jest to jedna z najpopularniejszych atrakcji kulturalnych na Riwierze Majów. Zanurz się w naturalnym środowisku żółwi morskich podczas jedynej w swoim rodzaju przygody w Akumal. Ta spokojna zatoka na Riwierze Maya jest domem dla żółwi morskich, które pasą się na trawie morskiej, dając ci możliwość nurkowania z rurką obok nich w niezwykłym naturalnym spotkaniu. Udaj się do dżungli i odkryj magiczną oazę w wyjątkowym kąpielisku cenote na Riviera Maya! Cenoty to naturalne wapienne leje krasowe pełne bogatej w minerały słodkiej wody, idealne „dziury do pływania” do odświeżenia się, zabawy i podziwiania oszałamiającego naturalnego piękna dżungli. Wycieczka z przewodnikiem po ruinach Majów w Tulum, pływanie z żółwiami morskimi w Akumal i kąpiel w cenocie w oazie dżungli na Riwierze Maya plus transport w obie strony, napoje i pyszny lokalny lunch w cenie!

Riviera Maya: katamaran na Maroma Beach i Reef Snorkel

10. Riviera Maya: katamaran na Maroma Beach i Reef Snorkel

Rozpocznij tę przygodę od odbioru w Cancun lub Riviera Maya. Następnie udaj się do Maroma Beach Club, aby wejść na pokład swojego katamaranu i rozpocząć żeglugę po krystalicznie czystych wodach Morza Karaibskiego. Płyń w kierunku Wielkiej Rafy Majów na Riviera Maya, aby nurkować z rurką i podziwiać jej piękno. Po nurkowaniu z rurką zatrzymaj się przed plażą, aby popływać i ochłodzić się w morzu z katamaranu. Po cieszeniu się tą piękną plażą zostaniesz zabrany z powrotem do Cancun lub Riviera Maya.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 79
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Puerto Morelos

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Puerto Morelos?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Puerto Morelos

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Puerto Morelos to:

Cancún

Puerto Morelos: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Puerto Morelos? Kliknij tutaj.

Puerto Morelos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 431 opinii

Bardzo dobrze zorganizowane i naprawdę bardzo dobrze zrobione. Jest co zobaczyć i czym się zachwycać. Fajna przygoda z odrobiną kultury. Jedyny punkt krytyki: nie można/nie wolno robić zdjęć. Jest od tego fotograf, ale niestety zdjęcia nie są szczególnie dobrej jakości i są również bardzo, bardzo drogie (25 dolarów za zdjęcie lub 100 dolarów za około 8 zdjęć dla jednej osoby). To w zasadzie cena całej wycieczki, tak na pamiątkę:(

Niesamowite przeżycie nie dla osób łatwo cierpiących na klaustrofobię lub bojących się ciemności. Zarówno nasz przewodnik Daniele, jak i nasza fotograf Ana byli niesamowici i upewnili się, że wszyscy jesteśmy dobrze poinformowani i bezpieczni. To niesamowite widzieć, co leży pod naszymi stopami i jak wszystko jest ze sobą powiązane. Daniele był szczególnie zabawny! ! ! Wysoce polecany.

niesamowita wycieczka, wspaniałe krajobrazy i nasz przewodnik Oscar był na najwyższym poziomie. małe grupy, więc spokojna wycieczka. Zdecydowanie warto objechać! jedyny minus, zdjęcia zrobione przez drugiego przewodnika kosztują 30 dolarów za zdjęcie... i żaden z przewodników nie zarabia na tym ani centa! za wygórowaną cenę i szkoda, że nie mamy żadnych wspomnień z tego dnia.

Doskonała wycieczka. Bardzo dobrze zorganizowane. Nasz przewodnik, Gabriel, był bardzo interaktywny, pouczający i zrobił to, po co tam był: przewodnik! Warte każdego grosza! Jednak lunch w formie bufetu był przeciętny i miał ograniczone opcje. Ale jednak podobały mi się ciepłe tortille kukurydziane!

Jeśli robisz jedną rzecz w okolicy, to powinno być to!!! To nie dla osób o słabym sercu!! Szanuj swojego przewodnika i WSZYSTKIE zasady!!! Zdecydowanie potrzebujesz całego sprzętu, o który proszą cię. To może być najfajniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem!!!