Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Puerto Morelos

Wycieczki dostępne w dniu

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Transport
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 40
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Puerto Morelos – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Puerto Morelos

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Puerto Morelos?

Najlepsze atrakcje to:

Puerto Morelos: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Puerto Morelos? Kliknij tutaj.

Puerto Morelos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 431 opinii

rodzinna wycieczka z Argentyny

Cud natury miejsce, które wykazuje dużą dbałość o zachowanie bez modyfikacji przez człowieka. Przewodnik Benito wyróżnia się poziomem wiedzy i biegłości w pracy w kilku językach jednocześnie. Aby cieszyć się jazdą. Następnie zaprosili nas do skosztowania pysznego likieru anyżowo-miodowego przed bufetem. Próbowaliśmy pysznych dań i naturalnych soków. Później zaoferowali nam zakup zdjęcia lub pakietu wszystkich za 99 dolarów (na pendrive), które wcześniej widzieliśmy na tablecie. Chociaż naprawdę lubię fotografować, zdaję sobie sprawę, że robienie zdjęć podczas wycieczki oznaczałoby, że nie w pełni cieszę się z niej i możliwe jest ryzyko (w każdym razie zaproponowałem na końcu, że chciałbym rozważyć dopuszczenie aparatów typu gopro w kasku) . Bardzo punktualny w przekazie i bardzo zorganizowany w szczegółach. Pojechaliśmy też do Xcaret i nie sądzę, żeby trasa, którą odbyliśmy przez tunele wykonane przez człowieka w tym ostatnim, nie ma nic wspólnego z tajemną rzeką.

Zdumiewający!

To była moja ulubiona przygoda z przewodnikiem, którą zrobiłem podczas mojego pobytu w Meksyku! Samo Rio Secreto jest niesamowicie piękne. Nasz przewodnik, Angel, był bardzo pouczający i zabawny! Bardzo się starał, aby wszyscy dobrze się bawili i jak najlepiej wykorzystali trasę. Nawet w najgorętszy dzień na dole może być dość chłodno, ale zdecydowanie warto. Zapewniony transport sprawił, że całe doświadczenie było bezstresowe, a posiłek po wycieczce był pyszny! Gorąco polecam i zrobię to jeszcze raz!!

Wszystko, od odbioru do zwrotu, było świetne. Kierowca odbioru Roberto był zabawny i wykonał świetną robotę, informując nas podczas jazdy. Gustavo przewodnik był niesamowity. Taka pozytywna, porywająca osoba. Potrafił też mówić trochę po niemiecku. Sama jaskinia zapierała dech w piersiach. Takie cudowne przeżycie. Obiad później również miał niezły wybór. Całkowicie mogę polecić tę podróż.

Jeśli robisz jedną rzecz w okolicy, to powinno być to!!! To nie dla osób o słabym sercu!! Szanuj swojego przewodnika i WSZYSTKIE zasady!!! Zdecydowanie potrzebujesz całego sprzętu, o który proszą cię. To może być najfajniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem!!!

Niezwykłe wrażenia w systemie jaskiń i rzek. Wysoce rekomendowane! Cassandra (nasz przewodnik) skupiła się zarówno na informacjach geograficznych / geologicznych, jak i na bezpiecznym przejściu przez jaskinie.