Wybierz daty
Puerto de la Cruz

wycieczki

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: Puerto de la Cruz

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Puerto de la Cruz?

W: Puerto de la Cruz są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki w: Puerto de la Cruz obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Puerto de la Cruz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Puerto de la Cruz? Kliknij tutaj.

Puerto de la Cruz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 762 opinii

Zostaliśmy odebrani z hotelu autobusem rano. Na pokładzie był bardzo miły i kompetentny przewodnik, który mówił po angielsku i niemiecku. Po zebraniu wszystkich jednodniowych wycieczkowiczów udaliśmy się w kierunku rezerwatu przyrody. Zrobiono przerwę na jedzenie/skorzystanie z toalety. Zawsze dostawałeś dużo informacji o krajobrazie. Potem był kolejny przystanek na zdjęcia, zanim pojechaliśmy na El Teide. Tam miałeś około 2 godzin na podziwianie scenerii, zanim nadszedł czas na powrót do autobusu. Z powrotem poszło szybciej, z powrotem do hotelu.

Dobrze zorganizowane. Przewodnik nie przestawał udzielać wyjaśnień przez całą podróż. Zatrzymaj się na kawę. Osoby, które nie wspinają się na szczyt Teide, mają do dyspozycji dwa szlaki turystyczne o długości ok. 1,5 km. do zrobienia w ciągu kilku godzin (różne stoki) i nie zostało wiele czasu, aż nadejdzie czas, aby ponownie wsiąść do kolejki linowej. W drodze powrotnej zatrzymaj się w Roque Cinchado. Zwiedzanie trwało od 8:00 do 15:00. Dotarliśmy do celu pierwszego, potem zaczęło przybywać wiele osób, ale bez przepełnienia. Ciekawy i polecany.

wycieczka jest bardzo dobrze zorganizowana. najpierw wjeżdżasz kolejką linową na wulkan, masz 1,5 godziny na zwiedzanie wszystkiego i spacer po wulkanie. to jest naprawdę bardzo piękne. następnie przejdź do pięknych skał w parku narodowym. stamtąd masz niesamowity widok na wulkan. potem krótki postój w parku narodowym, który również jest bardzo piękny. wszystko jest bardzo dobrze wyjaśnione, przewodnik jest bardzo oddany i można zadać wiele pytań. naprawdę gorąco polecam!

Bardzo sympatyczny przewodnik, który udzielił jasnych informacji. Dobrze, że brano pod uwagę punktualność. Wskazówki dotyczące zakładania ciepłych ubrań nie były wczoraj potrzebne. Nie potrzebowałem swetra i żałowałem noszenia długich spodni. Wycieczka była błoga. Dziękuję Ci bardzo.

Fajna wycieczka, aby zobaczyć Teide i jego okolice, a także krajobraz podczas wspinaczki z wybrzeża