Puerto de la Cruz
transport

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Puerto de la Cruz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Puerto de la Cruz? Kliknij tutaj.

Puerto de la Cruz: Co mówią inni?

Loro Parque to zoo jak żadne inne. Ten, w którym zwierzęta wydają się być zadowolone. Zatrzymaliśmy się w południowej części Teneryfy - Costa Adeje i transfer do Puerto de la Cruz gdzie Loro Parque zajmuje około godziny. Ale sama podróż była miłym przeżyciem - wygodny autobus z panoramicznymi szybami i bardzo wyszkolony kierowca (byliśmy pod wrażeniem często wąskich uliczek i krętych dróg) pozwoliły nam cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami. W drodze powrotnej ujrzeliśmy nawet Los Gigantes!

To była świetna wycieczka, dobry stosunek jakości do ceny. Chociaż podróż do zoo trwa ponad godzinę po odebraniu wszystkich, warto poczekać. Po dotarciu do zoo, które było około 11:20, masz mnóstwo czasu, ponieważ nie zostaniesz odebrany do 17:00. Zdecydowanie polecam pokaz Orca i pokaz delfinów, oba były niesamowite i sprawiły, że nasza podróż była tak warta zachodu. Na pewno wrócę ponownie.

Odbiór był na czas przed Bahia Princess i za około godzinę byłem w parku loro. Park jest niesamowity, a pokaz orek jest niesamowity i wspaniały. Pozostałe koncerty też są magiczne. Dlatego w pełni polecam to miejsce do odwiedzenia.

Naprawdę bardzo nam się podobało! Park jest więcej niż tego wart. Jednak droga powrotna to tylko 3 godziny jazdy. Nie liczyliśmy na to… Więc miej to na uwadze.

Od odbioru do wysiadania cały dzień był pełen ekscytujących rzeczy do zrobienia i zobaczenia, nawet podróż autokarem z widokami po drodze.