Dodaj daty

Puerto de la Cruz
Parki narodowe

Parki narodowe

Nasze najbardziej polecane Puerto de la Cruz Parki narodowe

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parque

1. Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parque

Odwiedź Loro Parque, jedną z największych atrakcji na Wyspach Kanaryjskich, z biletami wstępu. Odkryj niesamowite siedliska zwierząt, dzięki którym znajdziesz się na wyciągnięcie ręki od akcji, i przeżyj emocje związane z 4 światowej klasy prezentacjami w parku. Zobacz prezentację wielorybów w parku Orca Ocean. Jeden z najbardziej szanowanych ogrodów zoologicznych na świecie, Loro Parque słynie z wyjątkowego piękna, doskonałych obiektów i instalacji oraz koncentracji na naturze i środowisku. Jest to pierwszy taki park na świecie, któremu przyznano certyfikat środowiskowy Animal Embassy. Jest domem dla wielu zwierząt żyjących wśród tropikalnych palm i egzotycznej roślinności otaczającej oszałamiającą tajską architekturę parku. Całkowicie odnowiona prezentacja papug Loro Parque zwraca uwagę na potrzebę ochrony lasów, jednocześnie prezentując inteligencję egzotycznych papug, które pełnią rolę ambasadorów przyrody. Młodsi goście będą zachwyceni doświadczeniem w Kinderlandii. Ta atrakcja przypomina afrykańską wioskę chatek na drzewach, gdzie dzieci mogą się wspinać i cieszyć się dżunglą, balansując na wiszących mostach i ślizgając się po wężowej zjeżdżalni. Cała rodzina może wypróbować Orca Roller Coaster. W Kinderlandii zarówno dzieci, jak i rodzice mogą się świetnie bawić.

Teneryfa: Loro Park i Siam Park – bilet łączony

2. Teneryfa: Loro Park i Siam Park – bilet łączony

Spędź jeden dzień w Loro Parku - jednej z najważniejszych atrakcji turystycznych na Wyspach Kanaryjskich. Pozwoli Ci na to ten łączony bilet 2-dniowy. Podziwiaj zwierzęta na wspaniałych naturalnych i dobrze dostępnych wybiegach i poczuj dreszczyk emocji podczas 4 światowej sławy pokazów. Główną atrakcją tego dnia pełnego wrażeń będzie występ orek oceanicznych w delfinarium Orca Ocean. Przygotuj się na dzień pełen emocji i zabawy. Loro Park, jeden z najbardziej uznanych ogrodów zoologicznych na świecie, słynie ze swojego piękna, doskonałych obiektów i rozwiązań technicznych, a także ze swojego zaangażowania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. To jedyny tego typu park na świecie, który został nagrodzony certyfikatem Animal Embassy. Młodsi goście znajdą coś dla siebie w Kinderlandii. Atrakcja ta przypomina afrykańską wioskę, gdzie znajdują się domki na drzewach. Tutaj dzieci mogą wspinać się i bawić w dżungli, chodząc po wiszących mostach i zjeżdżając po zjeżdżalni w kształcie węża. Drugi dzień spędzisz w Siam Parku, wodnym królestwie otwartym w roku 2008, które wraz ze swoimi wodnymi atrakcjami jest obecnie uznawane za najbardziej spektakularny park rozrywki w Europie. Siam Park zadziwi Cię swoimi różnorodnymi atrakcjami i egzotyczną scenerią. Naturalne krajobrazy parku i wspaniałe orientalne konstrukcje sprawiają, że jest to znaczące ulepszenie w dziedzinie turystyki – miejsce, w którym cała rodzina przeżyje przygodę i poczuje dreszczyk emocji. Każda atrakcja łączy się z tajemnicą starożytnego królestwa Tajlandii, aby przenieść odwiedzających do magicznego świata.

Teneryfa: góra Teide z kolejką linową i transportem

3. Teneryfa: góra Teide z kolejką linową i transportem

Weź udział w całodniowej wycieczce z Santa Cruz de Tenerife do Parku Narodowego Teide, gdzie znajduje się najwyższy szczyt Hiszpanii – Teide. Skorzystaj z odbioru z hotelu, a następnie udaj się do parku i odkrywaj jego księżycowe krajobrazy. Wjedź kolejką linową na szczyt i poświęć czas wolny na podziwianie widoków. Skorzystaj z odbioru z wybranej lokalizacji i odwiedź największy park narodowy na Wyspach Kanaryjskich. Podziwiaj wulkaniczny krajobraz dzięki biletowi na przejazd kolejką gondolową na górę Teide. Zrezygnuj z samochodu i przyczyń się do ochrony przyrody wulkanu Teide. Zdecyduj się na transport grupowy, aby uniknąć tłumów w strefach parkingowych na terenie parku. Dzięki temu pomożesz chronić przyrodę. Udaj się do dolnej stacji, wsiądź do gondoli kolejki linowej i rozpocznij 8-minutową podróż na najwyższy szczyt Hiszpanii. Górna stacja kolejki znajduje się na wysokości 3555 m n.p.m. i tam rozpoczynają się 3 ciekawe szlaki, które z pewnością zainteresują miłośników wędrówek. Szlakami dojdziesz do punktów widokowych Pico Viejo i La Fortaleza, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na północ i południe wyspy. Szlak Telesforo Bravo prowadzi do najwyższego punktu wulkanu na wysokości 3718 metrów n.p.m. Aby móc wejść na szczyt, należy odpowiednio wcześniej uzyskać pozwolenie.

Z Teneryfy Południowej: Bilet do zoo w Loro Park i transfer do hotelu

4. Z Teneryfy Południowej: Bilet do zoo w Loro Park i transfer do hotelu

Spędź dzień w Loro Park – znanym na całym świecie i uwielbianym parku tematycznym ze zwierzętami na Wyspach Kanaryjskich. Zobacz z bliska wspaniałe zwierzęta w tym szczególnym miejscu przypominającym raj. Odkryj Antarktykę w Planecie Pingwinów, gdzie znajdują się prawdziwe lodowce i zamieszkują setki pingwinów. Zajmij swoje miejsce na spektakularnym Orca Ocean i zobacz orki demonstrujące swoją siłę i zwinność. Sprawdź, czy możesz powstrzymać się od uśmiechu, oglądając akrobacje delfinów i lwów morskich, które przeciwstawiają się grawitacji. Nowością w Loro Park jest Katandra TreeTops – miejsce, w którym można spotkać najbardziej niesamowite gatunki ptaków. Wypatruj lori, kakadu, emu i dacelo, przemierzając wiszące mosty i ścieżki pośród dżungli.

Teneryfa: bilet do Loro Parque i Siam Park z transportem

5. Teneryfa: bilet do Loro Parque i Siam Park z transportem

Odwiedź 2 najpopularniejsze atrakcje Teneryfy dzięki jednemu biletowi w wyjątkowej cenie. Ta atrakcja obejmuje transport i wstęp do ogrodu zoologiczno-botanicznego Loro Parque, a także bilety wstępu do parku wodnego Siam Park bez transportu. Spędź dzień w zoo Loro Parque i poznaj różne zwierzęta z bliska. Zobacz wiele gatunków ptaków, orki i inne stworzenia. Wybierz się na spacer po ogrodzie orchidei i podziwiaj pokazy lwów morskich, delfinów i papug. Atrakcja obejmuje również usługę transportu. Odwiedź park wodny Siam Park. Skorzystaj z ekscytujących zjeżdżali i zrelaksuj się w wyjątkowej atmosferze inspirowanej Tajlandią i tajską kulturą. W parku czekają na Ciebie liczne atrakcje, w tym baseny ze sztuczną falą i zjeżdżalnie do spływów pontonami. Jest to doskonała atrakcja dla całych rodzin.

Teneryfa: Zachód słońca na Teide i nocna wycieczka z odbiorem

6. Teneryfa: Zachód słońca na Teide i nocna wycieczka z odbiorem

Przeżyj niezapomniany zachód słońca i obserwację gwiazd w Parku Narodowym Teide. Skorzystaj z transferu bezpośrednio do Parku Narodowego Teide, siedziby najwyższego szczytu Hiszpanii. Udaj się ze swoim przewodnikiem do najlepszego punktu widokowego w parku, aby zarezerwować miejsce na dalsze wydarzenia. Usiądź u podnóża stacji kolejki linowej 2356 metrów w górę, zanim zacznie się magiczne niebo. Następnie zrelaksuj się, oglądając niezapomniany kolorowy zachód słońca nad naturalnym horyzontem. Ciesz się nieskazitelnym nocnym niebem z dala od zanieczyszczeń i świateł miasta. Oglądaj do 83 widocznych konstelacji spośród 88 znanych konstelacji, mając zawsze pod ręką przewodnik po gwiazdach. Wykorzystaj w pełni dostępne teleskopy dalekiego zasięgu, aby podziwiać błyszczące nocne niebo, a może nawet Księżyc w pełni, jeśli masz szczęście. Zakończ swoje wrażenia z powrotem do hotelu po magicznym wieczorze.

Z Puerto de la Cruz: Wycieczka VIP do Teide i Masci

7. Z Puerto de la Cruz: Wycieczka VIP do Teide i Masci

Skorzystaj z odbioru z hotelu w Puerto de la Cruz, a następnie udaj się na południe, aby zobaczyć formacje wulkaniczne doliny Orotava, powstałe w wyniku osuwisko na dawnej wyspie do morza. Zobacz dowody erupcji Teide — najwyższej góry w Hiszpanii — i Pico Viejo podczas podróży po kraju pojazdem z napędem na cztery koła. Posłuchaj o erupcji Arenas Negras, która pochłonęła większość wioski Garachico, oraz o erupcji Chinyero, która ukształtowała krajobraz północno-wschodniej części Teneryfy. Podziwiaj niesamowite krajobrazy Parku Narodowego Teide i dowiedz się, jaki wpływ miały te formacje na wyspę. Odwiedź malowniczą wioskę Masca i odkryj zaskakujące zakątki z komfort swojego pojazdu, jednocześnie korzystając z usług kierowcy, który zapewni Ci wrażenia VIP przez cały czas.

Teneryfa: Jednodniowa wycieczka na Teide, do Masca, Icod i Garachico

8. Teneryfa: Jednodniowa wycieczka na Teide, do Masca, Icod i Garachico

Odkryj niektóre z najbardziej niezwykłych miejsc na Teneryfie, takie jak Park Narodowy El Teide, baseny lawy Garachico i górska wioska Masca. Po drodze poznaj historię wyspy. Rozpocznij swoją wycieczkę od wspaniałego miejsca światowego dziedzictwa, Parku Narodowego El Teide. Zobacz imponujące formacje lawy Los Roques de Garcia i poznaj historię naturalną parku z widokiem na najwyższy punkt Hiszpanii, Teide. Kontynuuj podróż do uroczego miasteczka Icod de los Vinos i zobacz starożytne Smocze Drzewo – wielowiekowe drzewo draceny. Odwiedź Garachico, miasto częściowo zniszczone przez erupcję wulkanu w 1706 roku i podziwiaj typową kanaryjską architekturę oraz unikalne baseny lawy. Podziwiaj wspaniałe krajobrazy w drodze do dramatycznej górskiej wioski Masca. Zanurz się w widokach bujnej doliny i zapierającego dech w piersiach błękitnego morza w oddali. Następnie w drodze powrotnej do hotelu miń tętniące życiem miasto Santiago del Teide.

Teneryfa: Wędrówka na szczyt Teide z kolejką linową

9. Teneryfa: Wędrówka na szczyt Teide z kolejką linową

Weź udział w 3-godzinnej wycieczce z przewodnikiem po jednym lub kilku z 30 szlaków na Teide. Ogromna różnorodność i wiele możliwych poziomów trudności sprawia, że z pomocą przewodnika każdy zwiedzający znajdzie tu idealną trasę dla siebie. Trasy z najbardziej spektakularnymi widokami znajdują się na szczycie Teide (3718 metrów). Punktem początkowym jest La Rambleta (możliwość wjazdu kolejką), następnie należy wybrać szlak numer 10.  Najbardziej popularnym szlakiem jest bez wątpienia ten wiodący na szczyt wulkanu. Z tego powodu wprowadzono limit liczby odwiedzających ten rejon Teide. Podczas wycieczki będzie towarzyszył Ci oficjalny przewodnik, który przygotuje Cię na wspinaczkę i pójdzie z Tobą, opowiadając przy okazji o otaczających Cię spektakularnych krajobrazach.

Puerto de la Cruz: pokaz flamenco w Casa Ábaco z drinkiem

10. Puerto de la Cruz: pokaz flamenco w Casa Ábaco z drinkiem

Odwiedź Casa Ábaco w Puerto de la Cruz, aby zobaczyć klasyczny pokaz flamenco. Delektuj się bezpłatną sangrią i obserwuj, jak 6 artystów ożywia tę tradycyjną formę sztuki. Aby uzyskać najlepsze miejsca w domu, wybierz opcję z miejscami VIP, która obejmuje miejsca w pierwszych kilku rzędach oraz kieliszek wina musującego cava. Wejdź do miejsca w Casa Ábaco, luksusowej rezydencji z XVIII wieku. Podziwiaj imponującą architekturę i wystrój, które współpracują ze sobą, aby uchwycić istotę oryginalnego budynku. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i wypicia drinka lub 2 przed rozpoczęciem pokazu (koszt nie jest wliczony w cenę). Usiądź wygodnie i podziwiaj namiętny występ wykwalifikowanych wokalistów, tancerzy i gitarzystów, popijając bezpłatną szklankę sangrii lub napoju bezalkoholowego.

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Parki narodowe w: Puerto de la Cruz

Oprócz atrakcji typu Parki narodowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Puerto de la Cruz?

W których atrakcjach typu Parki narodowe w: Puerto de la Cruz obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Puerto de la Cruz: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Puerto de la Cruz? Kliknij tutaj.

Puerto de la Cruz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 50 opinii

Bardzo dobrze zorganizowany. Autobus zabrał nas na czas, a wycieczka do wulkanu była bardzo interesująca, a przewodnik udzielał po drodze wielu informacji. Zatrzymaliśmy się w małej kawiarni na trasie, aby każdy mógł kupić przekąski. Podróż kolejką linową była dobrym doświadczeniem, a na szczycie teide widoki były niesamowite. Powietrze było rozrzedzone, ale świeże, a niebo tak błękitne, jak my byliśmy ponad chmurami. Gorąco polecam tę wycieczkę na dobry dzień.

Dobrze zorganizowana wycieczka. Przewodnictwo było bardzo przyjazne. Tylko lokalizacja naszego wejścia na pokład była bardzo zagmatwana. W tym samym czasie do hotelu Olé Tropical przyjeżdżają inne firmy turystyczne, aby odebrać pasażerów. W autobusie powiedziano nam, że kolejka linowa jest zamknięta z powodu silnego wiatru, z tego powodu kilka przystanków zatrzymało się na wulkanie. Wszędzie była fajna wycieczka. Wysoce rekomendowane

Oszałamiające widoki. Nie możesz tego przegapić, podróżując na Teneryfę, ponieważ te widoki nie mają sobie równych! Jedynym minusem (małym) jest to, że tylko mój partner i ja mówiliśmy po hiszpańsku i najwyraźniej przez większość podróży przewodnik mówił po angielsku (uprzejmie na postojach, więc tłumaczył dla nas). Ale daj spokój, to naturalne z 50 obcokrajowcami i tylko dwoma obywatelami.

Wycieczka była bardzo dobra.Bardzo punktualna, a przewodnik bardzo profesjonalny.Chcielibyśmy spędzić więcej czasu na Teide, ale zrozumieliśmy, że nie jest to możliwe.Polecam tę wycieczkę i wchodzenie na kolejkę jest niesamowite.

Bardzo dobra wycieczka, mało czasu na Teide, ale świetny przewodnik