Wybierz daty
Puerto de la Cruz

Natura i przygoda

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Natura i przygoda w: Puerto de la Cruz

Oprócz atrakcji typu Natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Puerto de la Cruz?

W: Puerto de la Cruz są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Natura i przygoda w: Puerto de la Cruz obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Puerto de la Cruz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Puerto de la Cruz? Kliknij tutaj.

Puerto de la Cruz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 472 opinii

Cześć, często korzystam z usług Waszej firmy i w większości jestem zadowolony. Ale ta wycieczka byla mega. Warta każdego pena. Najlepsze wrażenie zrobił kierowca i przewodnik Neil. Wie o Teneryfie i całych Kanarach absolutnie wszystko. Jak z rękawa sypie faktami o pogodzie, geologii, ławie, uprawie bananów i ogólnie historii i powstaniu wysp. Poza tym idealny angielski co niestety nie zawsze jest oczywiste. Dzięki Ci Neil Wycieczka pokazuje najciekawsze moim zdaniem miejsca na wyspie. El Teide a szczególnie wąwóz Masca zapierają dech w piersiach. Pozostałe przystanki też starannie wybrane. Lunch ok (gorsze jadałem) samochód bezpieczny i komfortowy. Czego chcieć więcej? Polecam wszystkim... Aha, nie trzeba się nachodzić dostępne też dla osób mniej sprawnych.....

Zdecydowanie trzeba to zrobić! Tutaj wszystko jest dla Ciebie porządnie zaaranżowane w ciągu dnia. Zostaniesz odebrany autobusem i zatrzymasz się gdzieś w połowie wspinaczki na szczyt w lokalnej kawiarni, aby napić się drinka. Gdy już jesteś na górze, wyraźnie mówisz, jak i co dalej i wjeżdżasz kolejką linową na górę. Na szczycie masz mnóstwo czasu na samodzielne spacery i zwiedzanie. Jeśli naprawdę chcesz wejść na szczyt, musisz zarezerwować to z wyprzedzeniem, ponieważ musi mu towarzyszyć przewodnik. Bardzo ładny widok i na pewno fajne miejsca na zdjęcia! W drodze powrotnej zatrzymujesz się w innym miejscu na zdjęcia, a potem zaczyna się podróż powrotna. Naprawdę tego warte!

Na pewno warto zobaczyć. Chcąc wjechać na górę kolejką linową, należy wcześniej zapytać, czy tego dnia nie będzie zbyt wietrznie, wtedy kolejka nie będzie kursować. polecam. Pociąg jedzie bardzo szybko na szczyt, a powietrze jest tam nieco rzadsze, ale podróż nie poszła na marne. Na miejscu jest wiele do zobaczenia, można zrobić świetne zdjęcia, a małe muzeum jest również interesujące. W sumie zdecydowanie polecam.

It was an amazing experience from A to Z. Our tour guide, Maria, was such an understanding and helpful person, told us so many nice stories about El Teide and surroundings. Even when I was late to meet the group as I misunderstood that we were to meet 12.30 and not 12.50, she was still so nice and was thinking ahead how to get me back to Adeje in case I do not make it. Fortunately they waited and all was ok.

Trips with Juan are a real pleasure. A real treasury of knowledge and a great storyteller. Despite the fact that I did not manage to go up Mount Teide by cable car, and I am very happy. I recommend!