Puerto de la Cruz
kulinaria i życie nocne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Puerto de la Cruz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Puerto de la Cruz? Kliknij tutaj.

Puerto de la Cruz: Co mówią inni?

Naprawdę bardzo fajna wycieczka! Mieliśmy szczęście, że mieliśmy świetnego i bardzo ujmującego przewodnika. Informacje zostały przekazane w zabawny sposób przez doświadczonego przewodnika. Jedzenie było całkowicie odpowiednie i dobre. Były trzy kursy. Na wstępie pożywna zupa, a następnie ryba lub kurczak z ziemniakami (polecamy!) Lub frytki. Napoje były wliczone w cenę i nie musieliśmy nawet płacić za espresso. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Teneryfie i okolicznych wyspach, to jest miejsce dla Ciebie. Miejsca są piękne i jest wystarczająco dużo czasu na małe eksploracje. Zaleca się również zabranie ze sobą napojów oraz czapki i kremu przeciwsłonecznego. Wycieczka jest również rodzinna. Z poważaniem

Miałem przewodnika, który mówi zarówno po hiszpańsku, jak i po holendersku (ten przewodnik mieszka na Teneryfie od ponad 30 lat). Jest też bardzo przyjaznym człowiekiem, z którym od czasu do czasu mogłem miło pogawędzić. To, że zatrzymujemy się w tak wielu pięknych miejscach, a także dostajemy darmowy lunch, jest fantastyczne. Widok El Teide własnymi oczami i samodzielne zwiedzanie Masca to dla mnie bardzo miłe doświadczenia. Jeśli jesteś z Holandii i chciałbyś mieć takie samo doświadczenie jak ja, najlepiej zatrzymać się w hotelu w Puerto de la Cruz, ponieważ ta atrakcja nie zabierze Cię na południe wyspy.

Aktywność bardzo dobrze. Kierowca i przewodnik maszyny ma spektakularne doświadczenie i jeździ cudownie oraz imponującą wiedzą. Jest tak wiele rzeczy do zobaczenia, że robi się mało. Aby umieścić ale ... jedzenie w restauracji, można by poprawić. Ale aktywność bardzo, bardzo dobra. Wszystkiego najlepszego.

To był bardzo dobry pomysł na tę bardzo dobrze zorganizowaną wycieczkę, przewodnicy i kierowcy oraz fantastyczni towarzysze podróży. Wszystko z przestrzenią i oczywiście cieszenie się wszystkim, co widać. Poza dobrym jedzeniem.

Najgorsze jedzenie. Wszystko inne przekroczyło nasze oczekiwania.