Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Puerto de la Cruz

Na jakich wycieczkach w: Puerto de la Cruz obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Puerto de la Cruz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Puerto de la Cruz? Kliknij tutaj.

Puerto de la Cruz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2753 opinii

W dniu, w którym pojechaliśmy, była moja i moja dziesiąta rocznica ślubu, więc postanowiliśmy uczynić ten dzień niezapomnianym. Mieliśmy wydrukowane koszulki z naszymi imionami i zdjęcie 2 delfinów całujących się na plecach do obrączek ślubnych z datą naszego ślubu. Następnie usiedliśmy i oglądaliśmy pokaz delfinów tuż przed jego rozpoczęciem, powiedzieliśmy kilka słów do każdego z nich ponownie oddaliśmy sobie naszą miłość i nasze małżeństwo. To było magiczne. To było zdecydowanie warte swojej ceny. Powiedziałbym, że książka przed wyjazdem jest tańsza i nie musisz stać w kolejce, po prostu wejdź. Dużo chodzenia i jest dobrze podpisana, aby znaleźć każdą sekcję. Na pewno warto odwiedzić.

Zostaliśmy odebrani z hotelu autobusem rano. Na pokładzie był bardzo miły i kompetentny przewodnik, który mówił po angielsku i niemiecku. Po zebraniu wszystkich jednodniowych wycieczkowiczów udaliśmy się w kierunku rezerwatu przyrody. Zrobiono przerwę na jedzenie/skorzystanie z toalety. Zawsze dostawałeś dużo informacji o krajobrazie. Potem był kolejny przystanek na zdjęcia, zanim pojechaliśmy na El Teide. Tam miałeś około 2 godzin na podziwianie scenerii, zanim nadszedł czas na powrót do autobusu. Z powrotem poszło szybciej, z powrotem do hotelu.

wycieczka jest bardzo dobrze zorganizowana. najpierw wjeżdżasz kolejką linową na wulkan, masz 1,5 godziny na zwiedzanie wszystkiego i spacer po wulkanie. to jest naprawdę bardzo piękne. następnie przejdź do pięknych skał w parku narodowym. stamtąd masz niesamowity widok na wulkan. potem krótki postój w parku narodowym, który również jest bardzo piękny. wszystko jest bardzo dobrze wyjaśnione, przewodnik jest bardzo oddany i można zadać wiele pytań. naprawdę gorąco polecam!

Bardzo sympatyczny przewodnik, który udzielił jasnych informacji. Dobrze, że brano pod uwagę punktualność. Wskazówki dotyczące zakładania ciepłych ubrań nie były wczoraj potrzebne. Nie potrzebowałem swetra i żałowałem noszenia długich spodni. Wycieczka była błoga. Dziękuję Ci bardzo.

To zoo zasługuje na swoją reputację. Bardzo miło spędzony tam dzień. FYI możesz mieć interesujące zniżki na Siam Parc.