Puerto de la Cruz – nasze najbardziej polecane atrakcje

Teneryfa: Loro Park i Siam Park – bilet łączony

1. Teneryfa: Loro Park i Siam Park – bilet łączony

Spędź jeden dzień w Loro Parku - jednej z najważniejszych atrakcji turystycznych na Wyspach Kanaryjskich. Pozwoli Ci na to ten łączony bilet 2-dniowy. Podziwiaj zwierzęta na wspaniałych naturalnych i dobrze dostępnych wybiegach i poczuj dreszczyk emocji podczas 4 światowej sławy pokazów. Główną atrakcją tego dnia pełnego wrażeń będzie występ orek oceanicznych w delfinarium Orca Ocean. Przygotuj się na dzień pełen emocji i zabawy. Loro Park, jeden z najbardziej uznanych ogrodów zoologicznych na świecie, słynie ze swojego piękna, doskonałych obiektów i rozwiązań technicznych, a także ze swojego zaangażowania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. To jedyny tego typu park na świecie, który został nagrodzony certyfikatem Animal Embassy. Młodsi goście znajdą coś dla siebie w Kinderlandii. Atrakcja ta przypomina afrykańską wioskę, gdzie znajdują się domki na drzewach. Tutaj dzieci mogą wspinać się i bawić w dżungli, chodząc po wiszących mostach i zjeżdżając po zjeżdżalni w kształcie węża. Drugi dzień spędzisz w Siam Parku, wodnym królestwie otwartym w roku 2008, które wraz ze swoimi wodnymi atrakcjami jest obecnie uznawane za najbardziej spektakularny park rozrywki w Europie. Siam Park zadziwi Cię swoimi różnorodnymi atrakcjami i egzotyczną scenerią. Naturalne krajobrazy parku i wspaniałe orientalne konstrukcje sprawiają, że jest to znaczące ulepszenie w dziedzinie turystyki – miejsce, w którym cała rodzina przeżyje przygodę i poczuje dreszczyk emocji. Każda atrakcja łączy się z tajemnicą starożytnego królestwa Tajlandii, aby przenieść odwiedzających do magicznego świata.

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

2. Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Loro Park jest jedną z największych atrakcji Wysp Kanaryjskich. Podziwiaj zwierzęta na wspaniałych naturalnych i dobrze dostępnych wybiegach i poczuj dreszczyk emocji podczas 4 światowej sławy pokazów. Punktem kulminacyjnym dnia pełnego wrażeń będzie występ orek w delfinarium Orca Ocean. Przygotuj się na dzień pełen emocji i zabawy! Loro Park, jeden z najbardziej uznanych ogrodów zoologicznych na świecie, słynie ze swojego piękna, doskonałych obiektów i rozwiązań technicznych, oraz ze swojego zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego. To jedyny tego typu park na świecie, który został nagrodzony certyfikatem Animal Embassy. Mieszka tu wiele gatunków zwierząt, które możesz podziwiać wśród tropikalnych palm i innych egzotycznych roślin. Cały kompleks zachowany jest w urzekającym tajskim stylu. Nowe występy papug przypomną Ci, jak ważna jest ochrona lasów. Te niesamowicie inteligentne ptaki stają się tu prawdziwymibasadorami przyrody. Dzieci znajdą coś dla siebie w Kinderlandii. Czekają tu na nie afrykańskie domki na drzewach, rozkołysane wiszące mosty i zjeżdżalnia w kształcie węża. Atrakcją dla całej rodziny będzie rollercoaster Orca. W Kinderlandii doskonale bawią się zarówno dzieci, jak i rodzice.

Teneryfa: góra Teide z kolejką linową i transportem

3. Teneryfa: góra Teide z kolejką linową i transportem

Weź udział w całodniowej wycieczce z Santa Cruz de Tenerife do Parku Narodowego Teide, gdzie znajduje się najwyższy szczyt Hiszpanii – Teide. Skorzystaj z odbioru z hotelu, a następnie udaj się do parku i odkrywaj jego księżycowe krajobrazy. Wjedź kolejką linową na szczyt i poświęć czas wolny na podziwianie widoków. Skorzystaj z odbioru z wybranej lokalizacji i odwiedź największy park narodowy na Wyspach Kanaryjskich. Podziwiaj wulkaniczny krajobraz dzięki biletowi na przejazd kolejką gondolową na górę Teide. Zrezygnuj z samochodu i przyczyń się do ochrony przyrody wulkanu Teide. Zdecyduj się na transport grupowy, aby uniknąć tłumów w strefach parkingowych na terenie parku. Dzięki temu pomożesz chronić przyrodę. Udaj się do dolnej stacji, wsiądź do gondoli kolejki linowej i rozpocznij 8-minutową podróż na najwyższy szczyt Hiszpanii. Górna stacja kolejki znajduje się na wysokości 3555 m n.p.m. i tam rozpoczynają się 3 ciekawe szlaki, które z pewnością zainteresują miłośników wędrówek. Szlakami dojdziesz do punktów widokowych Pico Viejo i La Fortaleza, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na północ i południe wyspy. Szlak Telesforo Bravo prowadzi do najwyższego punktu wulkanu na wysokości 3718 metrów n.p.m. Aby móc wejść na szczyt, należy odpowiednio wcześniej uzyskać pozwolenie.

Teneryfa: bilet do Loro Park z transferem z południa

4. Teneryfa: bilet do Loro Park z transferem z południa

Spędź dzień w Loro Park – znanym na całym świecie i uwielbianym parku tematycznym ze zwierzętami na Wyspach Kanaryjskich. Zobacz z bliska wspaniałe zwierzęta w tym szczególnym miejscu przypominającym raj. Odkryj Antarktykę w Planecie Pingwinów, gdzie znajdują się prawdziwe lodowce i zamieszkują setki pingwinów. Zajmij swoje miejsce na spektakularnym Orca Ocean i zobacz orki demonstrujące swoją siłę i zwinność. Sprawdź, czy możesz powstrzymać się od uśmiechu, oglądając akrobacje delfinów i lwów morskich, które przeciwstawiają się grawitacji. Nowością w Loro Park jest Katandra TreeTops – miejsce, w którym można spotkać najbardziej niesamowite gatunki ptaków. Wypatruj lori, kakadu, emu i dacelo, przemierzając wiszące mosty i ścieżki pośród dżungli.

Z Puerto de la Cruz: przejażdżka quadem z przekąską i zdjęciami

5. Z Puerto de la Cruz: przejażdżka quadem z przekąską i zdjęciami

Odkryj oszałamiające piękno Puerto de la Cruz podczas pełnej akcji wycieczki quadem. Przygotuj się na podbój zapierających dech w piersiach krajobrazów z wykwalifikowanym monitorem i instruktorem. Rozpocznij dzień od odprawy dotyczącej bezpieczeństwa i orientacji na quadach przed wyruszeniem w podróż. Wyrusz w ekscytującą przejażdżkę po zróżnicowanym terenie, od bujnych lasów po skaliste szlaki. Podczas jazdy monitory będą robić Ci zdjęcia i filmy, abyś mógł pozostać w tej chwili. W sezonie zimowym zapewnij sobie suchość i ciepło dzięki osłonie przeciwdeszczowej i rękawiczkom. W połowie podróży zatrzymaj się na pyszną przekąskę i orzeźwiający napój.

Z Puerto de la Cruz: Wycieczka VIP do Teide i Masci

6. Z Puerto de la Cruz: Wycieczka VIP do Teide i Masci

Skorzystaj z odbioru z hotelu w Puerto de la Cruz, a następnie udaj się na południe, aby zobaczyć wulkaniczne formacje doliny Orotava, która powstała na skutek osunięcia się wyspy do morza. Podczas podróży pojazdem z napędem 4x4 zobacz dowody erupcji Teide, najwyższego szczytu w Hiszpanii, oraz Pico Viejo. Posłuchaj o erupcji Arenas Negras, która pogrzebała większą część miejscowości Garachico, a także o wybuchu Chinyero, który ukształtował krajobraz północno-wschodniej części Teneryfy. Podziwiaj niesamowite krajobrazy Parku Narodowego Teide i dowiedz się, jakie formacje te wpłynęły na wyspę. Odwiedź malowniczą wioskę Masca i odkryj zaskakujące zakątki, jadąc wygodnym pojazdem. Skorzystaj z usług kierowcy, który przez całą podróż zapewni Ci przeżycia VIP.

Puerto de la Cruz: pokaz flamenco w Casa Ábaco z drinkiem

7. Puerto de la Cruz: pokaz flamenco w Casa Ábaco z drinkiem

Odwiedź Casa Ábaco w Puerto de la Cruz, aby zobaczyć klasyczny pokaz flamenco. Delektuj się bezpłatną sangrią i obserwuj, jak 6 artystów ożywia tę tradycyjną formę sztuki. Aby uzyskać najlepsze miejsca w domu, wybierz opcję z miejscami VIP, która obejmuje miejsca w pierwszych kilku rzędach oraz kieliszek wina musującego cava. Wejdź do miejsca w Casa Ábaco, luksusowej rezydencji z XVIII wieku. Podziwiaj imponującą architekturę i wystrój, które współpracują ze sobą, aby uchwycić istotę oryginalnego budynku. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i wypicia drinka lub 2 przed rozpoczęciem pokazu (koszt nie jest wliczony w cenę). Usiądź wygodnie i podziwiaj namiętny występ wykwalifikowanych wokalistów, tancerzy i gitarzystów, popijając bezpłatną szklankę sangrii lub napoju bezalkoholowego.

Teneryfa: bilet do Loro Parque i Siam Park z transportem

8. Teneryfa: bilet do Loro Parque i Siam Park z transportem

Odwiedź 2 najpopularniejsze atrakcje Teneryfy dzięki jednemu biletowi w wyjątkowej cenie. Ta atrakcja obejmuje transport i wstęp do ogrodu zoologiczno-botanicznego Loro Parque, a także bilety wstępu do parku wodnego Siam Park bez transportu. Spędź dzień w zoo Loro Parque i poznaj różne zwierzęta z bliska. Zobacz wiele gatunków ptaków, orki i inne stworzenia. Wybierz się na spacer po ogrodzie orchidei i podziwiaj pokazy lwów morskich, delfinów i papug. Atrakcja obejmuje również usługę transportu. Odwiedź park wodny Siam Park. Skorzystaj z ekscytujących zjeżdżali i zrelaksuj się w wyjątkowej atmosferze inspirowanej Tajlandią i tajską kulturą. W parku czekają na Ciebie liczne atrakcje, w tym baseny ze sztuczną falą i zjeżdżalnie do spływów pontonami. Jest to doskonała atrakcja dla całych rodzin.

Z Puerto de la Cruz: Wycieczka VIP dookoła Anaga i La Laguna

9. Z Puerto de la Cruz: Wycieczka VIP dookoła Anaga i La Laguna

Po odbiorze z Twojego miejsca zakwaterowania lub pobliskiej lokalizacji w Puerto de la Cruz wyruszysz w podróż vanem w góry Anaga, a pierwszym przystankiem będzie miasto San Cristóbal de La Laguna. Odkryj krajobrazy tego obszaru, które pełne są wyjątkowych formacji geologicznych, takich jak stare kominy wulkaniczne, pęknięcia wypełnione zastygłą magmą tworzącą płyty skalne, które wyglądają jak ściany. Zobaczysz także klify oraz głębokie parowy. Innym niezapomnianym widokiem są bez wątpienia połacie chmur. Skorzystaj z nowej, wyjątkowej oferty, która obejmuje podróż komfortowym vanem dla maksymalnie 8 osób i poczuj się jak VIP. 

Teide: Zachód słońca i nocna wycieczka z obserwacją gwiazd i odbiorem

10. Teide: Zachód słońca i nocna wycieczka z obserwacją gwiazd i odbiorem

Przeżyj niezapomniany zachód słońca i obserwację gwiazd w Parku Narodowym Teide. Skorzystaj z transferu bezpośrednio do Parku Narodowego Teide, siedziby najwyższego szczytu Hiszpanii. Udaj się ze swoim przewodnikiem do najlepszego punktu widokowego w parku, aby zarezerwować miejsce na dalsze wydarzenia. Usiądź u podnóża stacji kolejki linowej 2356 metrów w górę, zanim zacznie się magiczne niebo. Następnie zrelaksuj się, oglądając niezapomniany kolorowy zachód słońca nad naturalnym horyzontem. Ciesz się nieskazitelnym nocnym niebem z dala od zanieczyszczeń i świateł miasta. Oglądaj do 83 widocznych konstelacji spośród 88 znanych konstelacji, mając zawsze pod ręką przewodnik po gwiazdach. Wykorzystaj w pełni dostępne teleskopy dalekiego zasięgu, aby podziwiać błyszczące nocne niebo, a może nawet Księżyc w pełni, jeśli masz szczęście. Zakończ swoje wrażenia z powrotem do hotelu po magicznym wieczorze.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Puerto de la Cruz

Najciekawsze atrakcje

Puerto de la Cruz: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj wg::
Strona 1 z 2

Niezwykłe doznania

Puerto de la Cruz: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Puerto de la Cruz

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Puerto de la Cruz?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Puerto de la Cruz

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Puerto de la Cruz to:

Teide

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Puerto de la Cruz?

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Puerto de la Cruz?

Puerto de la Cruz: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Puerto de la Cruz? Kliknij tutaj.

Puerto de la Cruz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5203 opinii

+ Piękny park - Nie trzeba zabierać karnetu z lunchem, ponieważ proponowana restauracja jest poza parkiem i nie mogliśmy tam pojechać, ponieważ chcieliśmy zobaczyć wszystkie pokazy, więc posiłki spłacaliśmy w środku..szkoda, że nie jest to określone, kiedy rezerwować.

Wycieczka była bardzo dobra.Bardzo punktualna, a przewodnik bardzo profesjonalny.Chcielibyśmy spędzić więcej czasu na Teide, ale zrozumieliśmy, że nie jest to możliwe.Polecam tę wycieczkę i wchodzenie na kolejkę jest niesamowite.

Piekne miejsce. Park wspaniale utrzymany. Mimo wielu zwiedzających nie odczuwa się tłumu. Same pokazy pozostawiają wrażenie na całe życie!!! Będąc na Teneryfie trzeba Loro Park odwiedzić.

Doskonała organizacja na każdym etapie, dbałość opiekuna o grupę, dokonały kontakt. Bardzo polecam

Bardzo dobra wycieczka, mało czasu na Teide, ale świetny przewodnik