Puerta de Alcalá

Zarezerwowano ponad 200 razy w ubiegłym tygodniu

Puerta de Alcalá

Puerta de Alcalá – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: 24- lub 48-godzinna autobusowa wycieczka hop-on hop-off

Madryt: 24- lub 48-godzinna autobusowa wycieczka hop-on hop-off

Poznaj Madryt podczas przejażdżki dwupiętrowym autobusem wycieczkowym z odkrytym dachem. Dzięki 1 biletowi możesz przez cały dzień wsiadać i wysiadać na dowolnych przystankach na wybranej trasie lub zmieniać trasę, podziwiając wspaniałą architekturę oraz kulturę Madrytu. Korzystaj z audioprzewodnika (system audio ze słuchawkami) z nagraniem w 14 językach. Trasa nr 1: • Muzeum Prado • Brama Puerta de Alcalá • Dzielnica Salamanca • Plac Plaza de Colón • Plac Plaza de Cibeles • Ulica Gran Vía 14 • Ulica Gran Vía 30 • Ulica Gran Vía 54 • Plac Plaza de España • Świątynia Debod • Brama Puerta de San Vicente • Brama Puerta de Toledo • Ulica Gran Vía de San Francisco • Kolegiata św. Izydora • Ulica Calle de Atocha 116 • Królewski Ogród Botaniczny • Muzeum Prado Trasa nr 2: • Plac Plaza de Neptuno • Plac Plaza de Cibeles • Plac Plaza de Colón • Muzeum Rzeźby (pod gołym niebem) • Narodowe Muzeum Nauk Przyrodniczych • Kompleks rządowy Nuevos Ministerios • Stadion piłkarski Estadio Santiago Bernabéu • Wyższa Rada Badań Naukowych • Muzeum sztuki Museo Lázaro Galdiano • Ulica Calle de Serrano 61 • Ulica Calle de Serrano 66 • Narodowe Muzeum Archeologiczne • Brama Puerta de Alcalá • Ulica Calle de Alcalá 25 • Plac Puerta del Sol • Plac Plaza de las Cortes • Plac Plaza de Neptuno Sezon wysoki: od marca do października 9.00–22.00 Poza sezonem wysokim: od listopada do lutego 10.00–18.00

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Wyrusz w elektryczną wycieczkę tuk-tukiem po Madrycie i odkryj niektóre z głównych zabytków miasta. Ciesz się idealnym wprowadzeniem do Madrytu, ponieważ Twój przewodnik poleca miejsca do odwiedzenia podczas Twojego pobytu. Podziwiaj z zewnątrz niektóre z najbardziej znanych zabytków Madrytu, w tym Pałac Królewski i katedrę Almudena. Przejedź przez urocze dzielnice Las Letras i Retiro i zobacz Dom Cervantesa i kościół Los Jerónimos. Zobacz Palacio de las Cortes, Puerta de Alcalá i fasady muzeów Paseo del Prado podczas tej zabawnej i ekscytującej przygody w mieście.

Madryt: Wycieczka rowerowa z opcjonalnym rowerem elektrycznym lub tapasami

Madryt: Wycieczka rowerowa z opcjonalnym rowerem elektrycznym lub tapasami

Dzieci w wieku od 7 lat mogą wziąć udział w tej wycieczce na zwykłym rowerze. Dostępne są również foteliki dziecięce o wadze do 22 kg. Wybierz się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem po Madrycie i poznaj wiele atrakcji miasta. Jedź po wygodnych ścieżkach rowerowych, w strefach dla pieszych i przez parki, aby nie musieć poruszać się w ruchu ulicznym. Możesz zakończyć wycieczkę tapas i orzeźwiającym napojem. Rozpocznij wycieczkę od krótkiego wyjaśnienia, jak bezpiecznie jeździć na rowerze. Udaj się na Plaza de Oriente i posłuchaj historii o stworzeniu posągu Filipa IV, Pałacu Królewskiego, katedry i kościoła San Nicolas. Podziwiaj jedne z najstarszych budynków w mieście na Plaza de la Villa i chłonąć zgiełk Mercado San Miguel. Przejdź przez wielkie place Plaza Mayor i Santa Ana, a następnie obejrzyj żywą ścianę muzeum Caixa Forum. Miń Muzeum Prado, Park Retiro i Puerta de Alcalá, a następnie udaj się na Puerta del Sol. Wzbogać swoje doświadczenie, wybierając opcję tapas i ciesz się 3 pinchos i drinkiem na koniec wycieczki.

Madryt: Panoramiczna wycieczka autobusowa w dzień lub w nocy z przewodnikiem

Madryt: Panoramiczna wycieczka autobusowa w dzień lub w nocy z przewodnikiem

Poczuj energię elektryczną i tętniącą życiem kulturę Madrytu w dzień i w nocy podczas panoramicznej wycieczki autobusem wycieczkowym z otwartym dachem. Poznaj bogatą historię miasta z przewodnikiem na pokładzie i podziwiaj zabytki Madrytu, w tym Pałac Królewski, Bibliotekę Nacional i nie tylko. Po wejściu do autobusu udaj się przez serce Madrytu, aby zobaczyć kultowe miejsca kulturalne, takie jak Muzea Prado, Reina Sofia i Thyssen-Bornemisza. Naciesz oczy najpiękniejszymi budynkami miasta, takimi jak Palacio de Cibeles, Estación de Atocha, Edificio Metrópolis i Catedral de la Almudena. Podczas tego wciągającego doświadczenia na świeżym powietrzu poczujesz ciepłą hiszpańską bryzę na skórze i będziesz cieszyć się tętniącą życiem atmosferą miasta jak nigdy dotąd. Podziwiaj bujne parki, takie jak Reales Jardines Botánicos i Parque de Atenas. Posłuchaj dwujęzycznego komentarza swojego przewodnika i poznaj bogatą historię Madrytu i jego znaczenie kulturowe. Nigdy nie było łatwiejszego sposobu na odkrycie piękna i uroku Madrytu.

Madryt: wycieczka autobusowa hop-on hop-off z przewodnikiem na żywo

Madryt: wycieczka autobusowa hop-on hop-off z przewodnikiem na żywo

Poznaj elektryzującą energię i tętniącą życiem kulturę Madrytu podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off z otwartym dachem. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy przewodnik na żywo wyjaśnia historię słynnych zabytków, takich jak Pałac Królewski, Biblioteca Nacional, Puerta de Alcalá i wiele innych. Podróżuj przez serce Madrytu i podziwiaj kultowe zabytki kultury, takie jak muzea Prado, Reina Sofia i Thyssen-Bornemisza. Zobacz bujne parki, takie jak Reales Jardines Botánicos i Parque de Atenas. Podziwiaj najpiękniejsze budynki miasta, takie jak Palacio de Cibeles, Estación de Atocha i Catedral de la Almudena. Poczuj ciepłe hiszpańskie słońce na swojej skórze i ciesz się tętniącą życiem atmosferą miasta jak nigdy dotąd. Ciesz się komentarzem profesjonalnego przewodnika i poznaj bogatą historię i znaczenie kulturowe Madrytu. Aby spojrzeć na miasto z innej perspektywy, możesz również wybrać wycieczkę nocną, aby podziwiać zabytki miasta oświetlone wieczorem.

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

„Poznaj Madryt w najbardziej wciągający sposób, odkrywając jego kultowe i najważniejsze miejsca. Nasza wycieczka zabierze Cię w podróż przez miejskie historie, legendy i charakterystyczne zakątki na wygodnych zabytkowych rowerach, ułatwiając i dodając odrobinę przygody do dotarcia nawet najodleglejsze zakątki.W zaledwie 3 godziny staniesz się madrylańczykiem. Odwiedzać : Caixa Forum i trójkąt artystyczny Muzeum Prado i prawdziwy kościół San Jeronimo Park Retiro i Pałac Retiro Brama Alcalá i Gran Vía Brama Słońca, Niedźwiedź i Drzewo Madroño Prawdziwy Pałac i Ogrody Orientu Plaza de la Villa i Stary Madryt Burmistrz Placu Dzielnica literacka i dom Miguela de Cervantesa

Madryt: Wycieczka po mieście z przewodnikiem Tuk Tuk

Madryt: Wycieczka po mieście z przewodnikiem Tuk Tuk

Poznaj Madryt z wygodnego tuk-tuka podczas wycieczki z przewodnikiem. Poznaj niektóre z najpopularniejszych zabytków miasta i dowiedz się o każdym z nich od przewodnika. Wybierz wycieczkę trwającą 1, 1,5 lub 2 godziny. Ciesz się wygodą odbioru z hotelu i udaj się do dzielnicy Los Jeronimos, aby rozpocząć prywatną wycieczkę krajoznawczą po Madrycie. Stamtąd przejdź obok charakterystycznego parku Retiro, wpisanego obecnie na listę obiektów z listy UNESCO. Zobacz Puerta de Alcalá, Paseo del Prado, Pałac Królewski i nie tylko, zatrzymując się po drodze, aby podziwiać każdą z atrakcji.

Madryt: Najważniejsze atrakcje Starego Miasta - wycieczka z przewodnikiem

Madryt: Najważniejsze atrakcje Starego Miasta - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Madryt we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Rozpocznij swoją przygodę, pobierając aplikację na swój telefon. W ciągu kilku minut możesz rozpocząć dzień od zwiedzania niektórych historycznych budynków, rynków i historii królewskiej Madrytu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Wybierz miejsce rozpoczęcia, a następnie po prostu podążaj za mapami na swoim urządzeniu, aby znaleźć drogę w sercu Madrytu. Na każdym przystanku bądź gotowy do rozwiązywania zagadek, aby odblokować kolejną lokalizację na trasie wycieczki. Pracuj w zespole i używaj logiki, wyobraźni, obserwacji i rozwiązywania problemów, aby poruszać się po mieście. Po drodze zatrzymaj się na kawę, lokalne przekąski lub przerwę w dowolnym momencie. Ciesz się wycieczką, która jest całkowicie zgodna z Twoim harmonogramem. Rozpocznij swoją wycieczkę w Muzeum Prado! Odwiedź słynny na całym świecie Puerta Felipe IV. Rób zdjęcia w wyjątkowym parku El Retiro i podziwiaj bajkowy Puerta de Alcalá. Hiszpańskie Narodowe Muzeum Archeologiczne sprawi, że zaniemówisz, podziwiając niesamowite eksponaty. Dowiedz się o fontannie Cibeles, używanej podczas wszystkich uroczystości słynnego Realu Madryt! Wyjątkowy Edificio Metrópolis jest wart czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Tętniący życiem i zabytkowy Plaza Mayor będzie Twoim kolejnym krokiem. Kościół San Ginés, jeden z najstarszych w Madrycie, czeka na zdjęcia, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Plaza de Oriente z urzekającą architekturą w historycznym centrum Madrytu.

Madryt: 1,5-godzinna wycieczka segwayem po Parku Retiro

Madryt: 1,5-godzinna wycieczka segwayem po Parku Retiro

Wsiądź na samobalansujący segway i zwiedź najpiękniejszy park w Madrycie. Na początek weź udział krótkim szkoleniu z prowadzenia tych pojazdów, a gdy przyzwyczaisz się już do segwaya, pojedź do tzw. Barrio de las Letras (dzielnicy literackiej), gdzie niegdyś mieszkały niektóre z ważniejszych postaci literatury hiszpańskiej, jak Cervantes i Lope de Vega. Pojedź Calle de las Huertas do muzeum Prado – znanej na całym świecie świątyni sztuki. Następnie udaj się za swoim przewodnikiem obok jednego z najpiękniejszych kościołów w Madrycie. Zobacz wspaniałą fasadę Iglesia de los Jerónimos, po czym dojedź do Parku Retiro. Wykorzystaj 40 minut jazdy po parku, aby zobaczyć jego główne punkty, jak uroczy staw, Pałac Kryształowy i pomnik przedstawiający upadek Lucyfera z nieba. Naciesz się relaksującym uczuciem sunięcia po alejkach parku. Opuść park i udaj się z powrotem do miejsca początkowego, mijając Puerta de Alcalá (Bramę Alcalá), Palacio de Cibeles (Pałac Kybele) i Puerta del Sol w prawdziwym sercu miasta.

Madryt: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing i dodatkowe atrakcje

Madryt: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing i dodatkowe atrakcje

Odkryj to, co najlepsze w Madrycie podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off, ważnej przez 24 lub 48 godzin. Ciesz się wielojęzycznym komentarzem audio i poznaj fascynujące fakty na temat kultury i historii Madrytu, siedząc wygodnie i relaksując się w otwartym autobusie. Zarezerwuj 48-godzinny bilet i skorzystaj z 2 wycieczek pieszych. Wysiądź na przystanku obok imponującego Muzeum Prado, aby odkryć oszałamiającą kolekcję hiszpańskich i międzynarodowych arcydzieł, takich jak Rubens i Rembrandt, w najsłynniejszym muzeum w Hiszpanii. Odwiedź Muzeum Reina Sofia, jedno z największych na świecie muzeów sztuki nowoczesnej, które oferuje szereg arcydzieł XX wieku. Zakończ swoją wizytę w madryckim złotym trójkącie sztuki w Muzeum Narodowym Thyssen, które prezentuje szeroką mieszankę sztuki europejskiej. Koniecznie odwiedź Palacio Real - największy pałac w Europie i dom hiszpańskiej rodziny królewskiej. Podziwiaj ten spektakularny pałac, który ma 870 okien, 240 balkonów i ponad 3400 bogato wyposażonych pokoi. Wyskocz na Plaza Mayor, największy plac w Hiszpanii, na spacer i koniecznie odwiedź słynną Gran Via na zakupy lub degustację tapas. Udaj się do niesamowitej Templo de Debod, świątyni podarowanej przez egipski rząd w II wieku. Z wieloma innymi atrakcjami, ciesz się wolnością, aby zobaczyć to, co najbardziej Cię interesuje. Obie opcje biletu obejmują wycieczkę z przewodnikiem za pomocą kodu QR. Jeśli zarezerwujesz 48-godzinny bilet, otrzymasz wycieczkę pieszą, aby lepiej poznać stolicę Hiszpanii. Poznaj historię Habsburgów podczas 1-godzinnej wycieczki pieszej "Madryt Austriaków", a dla miłośników sztuki przygotowano 1-godzinną wycieczkę pieszą "Paseo del Arte". Przystanki czerwonego szlaku: - Muzeum Prado - Puerta de Alcala - Barrio de Salamanca - Plaza de Colon - Plaza de Cibeles - Gran Via 14 - Gran Via 32 - Gran Via 54 - Plaza de Espana - Templo de Debod - Puerta de San Vicente - Puerta de Toledo - Gran Via de San Francisco 8 - Colegiata - Mayor - Atocha 116 - Jardin Botanico Przystanki zielonego szlaku: - Plaza Neptuno - Plaza de Cibeles - Plaza de Colon - Museo de Esculturas - Museo Ciencias Naturales - Nuevos Ministerios - Santiago Bernabeu - CSIC - Museo Lazaro Galdiano - Serrano 61 - Serrano 66 - Museo Arqueologica - Puerta de Alcala - Alcala 25 - Puerta del Sol - Plaza de las Cortes

Liczba znalezionych atrakcji: 52
Sortuj wg::

Puerta de Alcalá: najlepsze atrakcje w pobliżu

Puerta de Alcalá – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: 24- lub 48-godzinna autobusowa wycieczka hop-on hop-off

Madryt: 24- lub 48-godzinna autobusowa wycieczka hop-on hop-off

Poznaj Madryt podczas przejażdżki dwupiętrowym autobusem wycieczkowym z odkrytym dachem. Dzięki 1 biletowi możesz przez cały dzień wsiadać i wysiadać na dowolnych przystankach na wybranej trasie lub zmieniać trasę, podziwiając wspaniałą architekturę oraz kulturę Madrytu. Korzystaj z audioprzewodnika (system audio ze słuchawkami) z nagraniem w 14 językach. Trasa nr 1: • Muzeum Prado • Brama Puerta de Alcalá • Dzielnica Salamanca • Plac Plaza de Colón • Plac Plaza de Cibeles • Ulica Gran Vía 14 • Ulica Gran Vía 30 • Ulica Gran Vía 54 • Plac Plaza de España • Świątynia Debod • Brama Puerta de San Vicente • Brama Puerta de Toledo • Ulica Gran Vía de San Francisco • Kolegiata św. Izydora • Ulica Calle de Atocha 116 • Królewski Ogród Botaniczny • Muzeum Prado Trasa nr 2: • Plac Plaza de Neptuno • Plac Plaza de Cibeles • Plac Plaza de Colón • Muzeum Rzeźby (pod gołym niebem) • Narodowe Muzeum Nauk Przyrodniczych • Kompleks rządowy Nuevos Ministerios • Stadion piłkarski Estadio Santiago Bernabéu • Wyższa Rada Badań Naukowych • Muzeum sztuki Museo Lázaro Galdiano • Ulica Calle de Serrano 61 • Ulica Calle de Serrano 66 • Narodowe Muzeum Archeologiczne • Brama Puerta de Alcalá • Ulica Calle de Alcalá 25 • Plac Puerta del Sol • Plac Plaza de las Cortes • Plac Plaza de Neptuno Sezon wysoki: od marca do października 9.00–22.00 Poza sezonem wysokim: od listopada do lutego 10.00–18.00

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Wyrusz w elektryczną wycieczkę tuk-tukiem po Madrycie i odkryj niektóre z głównych zabytków miasta. Ciesz się idealnym wprowadzeniem do Madrytu, ponieważ Twój przewodnik poleca miejsca do odwiedzenia podczas Twojego pobytu. Podziwiaj z zewnątrz niektóre z najbardziej znanych zabytków Madrytu, w tym Pałac Królewski i katedrę Almudena. Przejedź przez urocze dzielnice Las Letras i Retiro i zobacz Dom Cervantesa i kościół Los Jerónimos. Zobacz Palacio de las Cortes, Puerta de Alcalá i fasady muzeów Paseo del Prado podczas tej zabawnej i ekscytującej przygody w mieście.

Madryt: Wycieczka rowerowa z opcjonalnym rowerem elektrycznym lub tapasami

Madryt: Wycieczka rowerowa z opcjonalnym rowerem elektrycznym lub tapasami

Dzieci w wieku od 7 lat mogą wziąć udział w tej wycieczce na zwykłym rowerze. Dostępne są również foteliki dziecięce o wadze do 22 kg. Wybierz się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem po Madrycie i poznaj wiele atrakcji miasta. Jedź po wygodnych ścieżkach rowerowych, w strefach dla pieszych i przez parki, aby nie musieć poruszać się w ruchu ulicznym. Możesz zakończyć wycieczkę tapas i orzeźwiającym napojem. Rozpocznij wycieczkę od krótkiego wyjaśnienia, jak bezpiecznie jeździć na rowerze. Udaj się na Plaza de Oriente i posłuchaj historii o stworzeniu posągu Filipa IV, Pałacu Królewskiego, katedry i kościoła San Nicolas. Podziwiaj jedne z najstarszych budynków w mieście na Plaza de la Villa i chłonąć zgiełk Mercado San Miguel. Przejdź przez wielkie place Plaza Mayor i Santa Ana, a następnie obejrzyj żywą ścianę muzeum Caixa Forum. Miń Muzeum Prado, Park Retiro i Puerta de Alcalá, a następnie udaj się na Puerta del Sol. Wzbogać swoje doświadczenie, wybierając opcję tapas i ciesz się 3 pinchos i drinkiem na koniec wycieczki.

Madryt: Panoramiczna wycieczka autobusowa w dzień lub w nocy z przewodnikiem

Madryt: Panoramiczna wycieczka autobusowa w dzień lub w nocy z przewodnikiem

Poczuj energię elektryczną i tętniącą życiem kulturę Madrytu w dzień i w nocy podczas panoramicznej wycieczki autobusem wycieczkowym z otwartym dachem. Poznaj bogatą historię miasta z przewodnikiem na pokładzie i podziwiaj zabytki Madrytu, w tym Pałac Królewski, Bibliotekę Nacional i nie tylko. Po wejściu do autobusu udaj się przez serce Madrytu, aby zobaczyć kultowe miejsca kulturalne, takie jak Muzea Prado, Reina Sofia i Thyssen-Bornemisza. Naciesz oczy najpiękniejszymi budynkami miasta, takimi jak Palacio de Cibeles, Estación de Atocha, Edificio Metrópolis i Catedral de la Almudena. Podczas tego wciągającego doświadczenia na świeżym powietrzu poczujesz ciepłą hiszpańską bryzę na skórze i będziesz cieszyć się tętniącą życiem atmosferą miasta jak nigdy dotąd. Podziwiaj bujne parki, takie jak Reales Jardines Botánicos i Parque de Atenas. Posłuchaj dwujęzycznego komentarza swojego przewodnika i poznaj bogatą historię Madrytu i jego znaczenie kulturowe. Nigdy nie było łatwiejszego sposobu na odkrycie piękna i uroku Madrytu.

Madryt: wycieczka autobusowa hop-on hop-off z przewodnikiem na żywo

Madryt: wycieczka autobusowa hop-on hop-off z przewodnikiem na żywo

Poznaj elektryzującą energię i tętniącą życiem kulturę Madrytu podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off z otwartym dachem. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy przewodnik na żywo wyjaśnia historię słynnych zabytków, takich jak Pałac Królewski, Biblioteca Nacional, Puerta de Alcalá i wiele innych. Podróżuj przez serce Madrytu i podziwiaj kultowe zabytki kultury, takie jak muzea Prado, Reina Sofia i Thyssen-Bornemisza. Zobacz bujne parki, takie jak Reales Jardines Botánicos i Parque de Atenas. Podziwiaj najpiękniejsze budynki miasta, takie jak Palacio de Cibeles, Estación de Atocha i Catedral de la Almudena. Poczuj ciepłe hiszpańskie słońce na swojej skórze i ciesz się tętniącą życiem atmosferą miasta jak nigdy dotąd. Ciesz się komentarzem profesjonalnego przewodnika i poznaj bogatą historię i znaczenie kulturowe Madrytu. Aby spojrzeć na miasto z innej perspektywy, możesz również wybrać wycieczkę nocną, aby podziwiać zabytki miasta oświetlone wieczorem.

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

„Poznaj Madryt w najbardziej wciągający sposób, odkrywając jego kultowe i najważniejsze miejsca. Nasza wycieczka zabierze Cię w podróż przez miejskie historie, legendy i charakterystyczne zakątki na wygodnych zabytkowych rowerach, ułatwiając i dodając odrobinę przygody do dotarcia nawet najodleglejsze zakątki.W zaledwie 3 godziny staniesz się madrylańczykiem. Odwiedzać : Caixa Forum i trójkąt artystyczny Muzeum Prado i prawdziwy kościół San Jeronimo Park Retiro i Pałac Retiro Brama Alcalá i Gran Vía Brama Słońca, Niedźwiedź i Drzewo Madroño Prawdziwy Pałac i Ogrody Orientu Plaza de la Villa i Stary Madryt Burmistrz Placu Dzielnica literacka i dom Miguela de Cervantesa

Madryt: Wycieczka po mieście z przewodnikiem Tuk Tuk

Madryt: Wycieczka po mieście z przewodnikiem Tuk Tuk

Poznaj Madryt z wygodnego tuk-tuka podczas wycieczki z przewodnikiem. Poznaj niektóre z najpopularniejszych zabytków miasta i dowiedz się o każdym z nich od przewodnika. Wybierz wycieczkę trwającą 1, 1,5 lub 2 godziny. Ciesz się wygodą odbioru z hotelu i udaj się do dzielnicy Los Jeronimos, aby rozpocząć prywatną wycieczkę krajoznawczą po Madrycie. Stamtąd przejdź obok charakterystycznego parku Retiro, wpisanego obecnie na listę obiektów z listy UNESCO. Zobacz Puerta de Alcalá, Paseo del Prado, Pałac Królewski i nie tylko, zatrzymując się po drodze, aby podziwiać każdą z atrakcji.

Madryt: Najważniejsze atrakcje Starego Miasta - wycieczka z przewodnikiem

Madryt: Najważniejsze atrakcje Starego Miasta - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Madryt we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Rozpocznij swoją przygodę, pobierając aplikację na swój telefon. W ciągu kilku minut możesz rozpocząć dzień od zwiedzania niektórych historycznych budynków, rynków i historii królewskiej Madrytu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Wybierz miejsce rozpoczęcia, a następnie po prostu podążaj za mapami na swoim urządzeniu, aby znaleźć drogę w sercu Madrytu. Na każdym przystanku bądź gotowy do rozwiązywania zagadek, aby odblokować kolejną lokalizację na trasie wycieczki. Pracuj w zespole i używaj logiki, wyobraźni, obserwacji i rozwiązywania problemów, aby poruszać się po mieście. Po drodze zatrzymaj się na kawę, lokalne przekąski lub przerwę w dowolnym momencie. Ciesz się wycieczką, która jest całkowicie zgodna z Twoim harmonogramem. Rozpocznij swoją wycieczkę w Muzeum Prado! Odwiedź słynny na całym świecie Puerta Felipe IV. Rób zdjęcia w wyjątkowym parku El Retiro i podziwiaj bajkowy Puerta de Alcalá. Hiszpańskie Narodowe Muzeum Archeologiczne sprawi, że zaniemówisz, podziwiając niesamowite eksponaty. Dowiedz się o fontannie Cibeles, używanej podczas wszystkich uroczystości słynnego Realu Madryt! Wyjątkowy Edificio Metrópolis jest wart czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Tętniący życiem i zabytkowy Plaza Mayor będzie Twoim kolejnym krokiem. Kościół San Ginés, jeden z najstarszych w Madrycie, czeka na zdjęcia, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Plaza de Oriente z urzekającą architekturą w historycznym centrum Madrytu.

Madryt: 1,5-godzinna wycieczka segwayem po Parku Retiro

Madryt: 1,5-godzinna wycieczka segwayem po Parku Retiro

Wsiądź na samobalansujący segway i zwiedź najpiękniejszy park w Madrycie. Na początek weź udział krótkim szkoleniu z prowadzenia tych pojazdów, a gdy przyzwyczaisz się już do segwaya, pojedź do tzw. Barrio de las Letras (dzielnicy literackiej), gdzie niegdyś mieszkały niektóre z ważniejszych postaci literatury hiszpańskiej, jak Cervantes i Lope de Vega. Pojedź Calle de las Huertas do muzeum Prado – znanej na całym świecie świątyni sztuki. Następnie udaj się za swoim przewodnikiem obok jednego z najpiękniejszych kościołów w Madrycie. Zobacz wspaniałą fasadę Iglesia de los Jerónimos, po czym dojedź do Parku Retiro. Wykorzystaj 40 minut jazdy po parku, aby zobaczyć jego główne punkty, jak uroczy staw, Pałac Kryształowy i pomnik przedstawiający upadek Lucyfera z nieba. Naciesz się relaksującym uczuciem sunięcia po alejkach parku. Opuść park i udaj się z powrotem do miejsca początkowego, mijając Puerta de Alcalá (Bramę Alcalá), Palacio de Cibeles (Pałac Kybele) i Puerta del Sol w prawdziwym sercu miasta.

Madryt: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing i dodatkowe atrakcje

Madryt: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing i dodatkowe atrakcje

Odkryj to, co najlepsze w Madrycie podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off, ważnej przez 24 lub 48 godzin. Ciesz się wielojęzycznym komentarzem audio i poznaj fascynujące fakty na temat kultury i historii Madrytu, siedząc wygodnie i relaksując się w otwartym autobusie. Zarezerwuj 48-godzinny bilet i skorzystaj z 2 wycieczek pieszych. Wysiądź na przystanku obok imponującego Muzeum Prado, aby odkryć oszałamiającą kolekcję hiszpańskich i międzynarodowych arcydzieł, takich jak Rubens i Rembrandt, w najsłynniejszym muzeum w Hiszpanii. Odwiedź Muzeum Reina Sofia, jedno z największych na świecie muzeów sztuki nowoczesnej, które oferuje szereg arcydzieł XX wieku. Zakończ swoją wizytę w madryckim złotym trójkącie sztuki w Muzeum Narodowym Thyssen, które prezentuje szeroką mieszankę sztuki europejskiej. Koniecznie odwiedź Palacio Real - największy pałac w Europie i dom hiszpańskiej rodziny królewskiej. Podziwiaj ten spektakularny pałac, który ma 870 okien, 240 balkonów i ponad 3400 bogato wyposażonych pokoi. Wyskocz na Plaza Mayor, największy plac w Hiszpanii, na spacer i koniecznie odwiedź słynną Gran Via na zakupy lub degustację tapas. Udaj się do niesamowitej Templo de Debod, świątyni podarowanej przez egipski rząd w II wieku. Z wieloma innymi atrakcjami, ciesz się wolnością, aby zobaczyć to, co najbardziej Cię interesuje. Obie opcje biletu obejmują wycieczkę z przewodnikiem za pomocą kodu QR. Jeśli zarezerwujesz 48-godzinny bilet, otrzymasz wycieczkę pieszą, aby lepiej poznać stolicę Hiszpanii. Poznaj historię Habsburgów podczas 1-godzinnej wycieczki pieszej "Madryt Austriaków", a dla miłośników sztuki przygotowano 1-godzinną wycieczkę pieszą "Paseo del Arte". Przystanki czerwonego szlaku: - Muzeum Prado - Puerta de Alcala - Barrio de Salamanca - Plaza de Colon - Plaza de Cibeles - Gran Via 14 - Gran Via 32 - Gran Via 54 - Plaza de Espana - Templo de Debod - Puerta de San Vicente - Puerta de Toledo - Gran Via de San Francisco 8 - Colegiata - Mayor - Atocha 116 - Jardin Botanico Przystanki zielonego szlaku: - Plaza Neptuno - Plaza de Cibeles - Plaza de Colon - Museo de Esculturas - Museo Ciencias Naturales - Nuevos Ministerios - Santiago Bernabeu - CSIC - Museo Lazaro Galdiano - Serrano 61 - Serrano 66 - Museo Arqueologica - Puerta de Alcala - Alcala 25 - Puerta del Sol - Plaza de las Cortes

Madryt: Najciekawsze atrakcje

Puerta de Alcalá: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Puerta de Alcalá: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Puerta de Alcalá? Kliknij tutaj.

Puerta de Alcalá: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(5209 recenzji)

Świetna aktywność na pierwsze dni, gdy jet lag. 2 oddzielne linie autobusowe, dzięki czemu można zobaczyć całe miasto. Czyste autobusy. Szkoda, że przystanki autobusowe na każdej trasie nie były lepiej oznakowane w mieście, ponieważ czasami trudno było je znaleźć.

Bardzo dobry. Uważam, że komentarze z poprzednich recenzji nie są dobre dla Twojej firmy, ponieważ według mnie wszystko jest tak, jak powinno. Autobusy były regularne, pouczające i informowały, kiedy zbliżają się przystanki

Ogólnie dobrze i jedyne co było dla mnie trudne to znalezienie jakichś znaków na przystanki autobusowe. A jeden z nich, będąc na przystanku, jechał dalej przez 😞

To bardzo sympatyczni ludzie, dużo uwagi i dobrych informacji. Gorąco polecam w 100% 👏🏽

Bardzo dobry, praktyczny i w dobrej cenie. Wysoce polecany