Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki Prowincja Mesyna

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 181
Sortuj wg::
Strona 1 z 12

Często zadawane pytania dotyczące: Prowincja Mesyna

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Prowincja Mesyna?

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Prowincja Mesyna?

Prowincja Mesyna: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Prowincja Mesyna? Kliknij tutaj.

Prowincja Mesyna: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5110 opinii

Doskonała wycieczka i dobrze zorganizowana z przydatnymi informacjami. Możesz również skorzystać z panoramicznej trasy autobusowej (dodatkowa opcja 10 euro za osobę). Z Lipari wsiądziesz do autobusu i zwiedzisz wyspę. Zatrzymasz się w kilku miejscach, gdzie nadal będziesz miał możliwość robienia zdjęć panoramicznych. Możesz także zobaczyć inne wyspy. Będziesz miał około 2 godzin wolnego czasu w Vulcano. Myśleliśmy, że to długo i chcielibyśmy spędzić to w Lipari, ponieważ ta wyspa jest znacznie większa. Ponadto najlepsza wycieczka z dobrym przewodnikiem. Zalecana!

That was amazing trip with great guide, Denis. So many interesting facts shared, beautiful views, delicious food & wine. It was awesome even with rain. Thank You Denis for such a lovely day ❤

Polecam wszystkim. Alessio ciekawie opowiada i trudno się z nim nudzić. Odebrał nas z miejsca gdzie mieszkaliśmy i odwiózł na miejsce po wycieczce. Warto.

The guide has a huge knowlege about godfather trylogy / movies. Very kind and positive man. We had extra trip to Don tommasino's Villa. No disadvantages!

Super wycieczka. Bardzo polecam wszystkim . Piękne przeżycie