Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Prowincja gubernatorska Aswan

Najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Prowincja gubernatorska Aswan

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Prowincja gubernatorska Aswan?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Prowincja gubernatorska Aswan obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Prowincja gubernatorska Aswan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Prowincja gubernatorska Aswan? Kliknij tutaj.

Prowincja gubernatorska Aswan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 154 opinii

To było wspaniałe przeżycie, w rejs pojechałam z mężem, czwórką dzieci i koleżanką. Wsparcie zapewnione przez naszą asystentkę getyourguide, Ranię Afifi, było absolutnie wspaniałe. Zawsze był dostępny w każdej chwili i spełniał wszystkie nasze prośby, sprawnie i z wielką życzliwością. Przewodnik, który nam towarzyszył, Yaser Aswan, był bardzo uważny, dobry profesjonalista i miał wiedzę na temat egiptologii. Rejs był bardzo przyjemny, pokoje przestronne, wygodne i czyste. Jedzenie było zadowalające Wszyscy pracownicy statku byli uważni. Bardzo polecam ten rejs. Dziękuję Rania za całe wsparcie Kiedy wrócę do Egiptu, na pewno skontaktuję się z Tobą w celu przeprowadzenia nowych działań, które bardzo mi się podobały

Dobrze zorganizowana, prawidłowa obsługa na miejscu, dostępny i przyjazny przewodnik w języku francuskim i Uzyskaj pomoc przewodnika od Shorouk Wydajny i zawsze dostosowujący się do naszych próśb o znalezienie rozwiązań. Nie pozbawiaj się lotu balonem c Jest super. Jedynym minusem jest czasami szybkie tempo wizyt ze względu na rozkłady łodzi.

W Blue Shadow bardzo przyjazny personel, który ciepło wita i wita za każdym razem. Wszyscy dbają o każdy szczegół, aby pobyt był jak najbardziej komfortowy. Naprawdę czułem się jak w domu. Nasz przewodnik Ahmed zawsze chętnie udziela szczegółowych informacji i odpowiada na każde pytanie. Naprawdę mi się podobało!

Rejs to naprawdę najlepszy sposób na poznanie wszystkich świątyń wzdłuż Nilu. Łódź była bardzo ładna, a przewodnik entuzjasta i kompetentny.

Bardzo dobry rejs .... zdecydowanie polecam ..... Personel bardzo pomocny ....