Atrakcje i wycieczki
Prowansja

Widoki jak z obrazka – pola lawendy, Riwiera Francuska i południowo-zachodnia część Alp.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Prowansja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Prowansja?

Na jakich wycieczkach w: Prowansja obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Prowansja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Prowansja? Kliknij tutaj.

Prowansja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 15 213 opinii

Miałem tylko 7 godzin do spędzenia w Marsylii, a miałem ciężki plecak i walizkę, więc ta wycieczka autobusowa była naprawdę świetna, ponieważ pozwoliła mi zobaczyć piękne miejsca Marsylii. Chociaż nie miałem okazji wysiąść na różnych przystankach, podobało mi się, że masz możliwość wysiadania i odkrywania przystanków, jeśli chcesz. Audioprzewodnik był również bardzo pouczający i interesujący. Gorąco polecam, zwłaszcza jeśli masz bagaż / jeśli nie jesteś w Marsylii od dłuższego czasu!

Warto wiedzieć, że pola lawendy kwitną od czerwca do połowy lipca. Odwiedziliśmy wielkie kaniony i kilka ładnych starych wiosek, mieliśmy degustację wina w drodze powrotnej do Nicei w kwietniu. Ta podróż sprawiła, że nasza podróż do Nicei była niezapomniana. Warto je odwiedzić, ponieważ te małe starożytne wioski i przyroda są piękniejsze niż Monako lub inne znane na całym świecie miasta.

Moi przyjaciele i ja świetnie się bawiliśmy z Laurence! Spóźniliśmy się, a on był bardzo przychylny i chętny do współpracy z nami. Był gościnny, miał niesamowitą osobowość i poczucie humoru! Upewnił się, że bawiliśmy się najlepiej. Niesamowity przewodnik i niesamowita wycieczka. Piękne widoki, gorąco polecam :)

Niesamowite i warte tego. Nasz przewodnik nazywał się parfait i doskonale wyjaśniał historię Francji, a przygody zwiedzania w każdym mieście były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju

doskonały przewodnik zabrał nas w najlepsze miejsca wyjaśniając z niezwykłą umiejętnością i wiedzą pełnił funkcję fotografa i prowadziliśmy miłe rozmowy przez całą podróż